Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wiem, że Mario uj wie, a nie wiem co znaczy, że :

Zamieszczone przez MarioBis Zobacz posta
    . Dodatkowo wszystkie przepisy są interpretowane indywidualnie.
    i czy mogłyby być jakoś inaczej
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      Wg. janekx89 Michalak ma na dniach podpisać nowy kontrakt po czym zostanie wypożyczony do Wisły Płock. Mam nadzieję, że w drugą stronę nie powędruje Furman...
      No i wszystko się potwierdziło, Michalak w Płocku. Dziwne, bo mamy deficyt skrzydłowych a oddajemy jednego z nich.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        No i wszystko się potwierdziło, Michalak w Płocku. Dziwne, bo mamy deficyt skrzydłowych a oddajemy jednego z nich.
        Takim typowym skrzydłowym to właśnie chyba tylko Michalak w tej drużynie jest.
        "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Nie zabardzo rozumiem Waszego oburzenia z Berto. Przykład z Vadisem niczego nie nauczył? Przeciez to było pewne, że koleś musi mieć jakiś defekt skoro Benfica go puściła.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tylko, że Vadis po miesiącu był do grania. Ten po miesiącu dalej się do niczego nie nadaje, i jak za kolejny miesiąc będzie to się zdziwię.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
              Tylko, że Vadis po miesiącu był do grania. Ten po miesiącu dalej się do niczego nie nadaje, i jak za kolejny miesiąc będzie to się zdziwię.
              Ale Vadis miał kontrakt na dwa lata a ten ma chyba na 5
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Otóż to .A potrzeby są na tu i teraz.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Na zimowe przygotowania będzie gotów.

Później 3 miesiące grania, bo z uwagi na Mistrzostwa Świata liga kończy się w połowie maja, i można planować zasłużone wakacje.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Chukwu od 3 tygodni jest gotowy na 90min gry. To że nie gra to podobno decyzja Jacka. Co do Radovica to boi się jak ognia tego zabiegu bo w jego wieku szansę że wróci do gry w piłkę są 50/50 W zeszłym tygodniu słyszałem że myśleli żeby go nawet na Astanę wpuścić ale pewnie się przestraszyli(zapewne słusznie) Nic to trzeba czekać jak wyjdzie na boisko i coś będzie nie tak to ma iść na ten zabieg i jesień z głowy. O Hilberto i Jodłowcu to nawet zapomniałem że takich piłkarzy mamy i się nie dopytałem niestety.
                    Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Do transferu to się szybko zdecydował.Albo jest zdrowy i gra,albo chory i leczy się na poważnie.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Bary89 Zobacz posta
                        Chukwu od 3 tygodni jest gotowy na 90min gry. To że nie gra to podobno decyzja Jacka.
                        To jego widzimisię, czy może ma jakiś racjonalny powód?

Dziwaczna (żeby nie powiedzieć idiotyczna) decyzja.

Nie twierdzę, ze powinien wyjść w podstawowym z Astaną, ale nie dać mu trochę pokopać z taką Sandecją- tego zrozumieć nie mogę.
                        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Nie to, że się czepiam ale na jakiej podstawie twierdzisz , że Chukwu zasługuję na grę?
                          Bo przeczytałes na legionistach relacje z meczu czy obejrzałes 3 minutowy skrót ze sparingu z amatorami z 3 ligi?
                          Tak na mój chłopski rozum to Magiera widząc go codziennie wie więcej niż ja , Ty czy ktokolwiek kto czerpie wiedzę z relacji na stronie czy sparingu z youtuba.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                            To jego widzimisię, czy może ma jakiś racjonalny powód?

Dziwaczna (żeby nie powiedzieć idiotyczna) decyzja.

Nie twierdzę, ze powinien wyjść w podstawowym z Astaną, ale nie dać mu trochę pokopać z taką Sandecją- tego zrozumieć nie mogę.
                            Tego nie wiem bo rozmawiałem z kimś kto jest bardzo blisko sztabu medycznego a nie szkoleniowego. Co mnie zastanowiło jednak to jak powiedziałem mu o swoich i 3/4 forum obawach że to jednak Krzepota pie..... robotę. Dyplomatycznie wybrnął że to nie jego działka i nie skomentuje ale zrobił to w takim tonie że ja wiem jakie ma o tym zdanie. Do tego dodał że w klubie dokładnie wiedzą że kibice wskazują akurat Krzepote więc chyba czytają forum xD
                            Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane.

Komentarz

• Zdrowie Rado i zdrowie Ivicy. Znajomo te sprawy się prezentują.
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Mnie osobiście wqurwia sytuacja z Chukwu. Jak może grać to dać mu szansę w 1 natychmiast.

Komentarz

Pracuję...
                                X