Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
    No i last but not least - jego wypowiedź po Kijowie!
    Z ciekawości, czy to nie o tę wypowiedź chodzi:

- Wygraliśmy dwa spotkania z Zorią, więc z całą pewnością możemy powiedzieć, że byliśmy od nich lepsi. Drużyna z Ukrainy jest solidną drużyną, dobrze się dziś zaprezentowała, ale nie stworzyła sobie zbyt wielu okazji pod naszą bramką. Gole nam strzeliła po stałych fragmentach gry. My skupiamy się na swoich zadaniach. Jesteśmy gotowi zmierzyć się z każdym rywalem jaki przydzieli nam los - powiedział Aleksandar Prijović.
    ?

Komentarz

• Marzeniem Prijo jest gra w reprezentacji Serbii. Patrząc na Rado, widać, że drzwi do niej nie stoją na Łazienkowskiej. Ważne jest, by grał na 100% i nikt nie będzie miał pretensji, tak jak nikt nie miał pretensji do Lewego, gdy odchodził z Dortmundu. Do tego wszyscy zapominają, że Prijo i Gijermek są kupieni z funduszu, który musi przynieść zwrot, by można było kupować następnych, być może już drożej. Leśny wspominał o tym w lecie, że Prijo odejdzie, choć niekoniecznie przed jesienią.

A tak w ogóle, kto da gwarancję, że utrzyma obecny poziom? Gdyby dziś Legia dostała ofertę 5 dużych baniek za Niko, ktoś by się zastanawiał?

Mi bardziej będzie szkoda Gijermka, choć Zlatana bardzo lubię.

Gdyby zabrakło nawet obu Serbów, to jeszcze mamy trzeciego - naszego dziadka marnotrawnego - Rado i kilku perspektywicznych młodych do wypromowania i odsprzedaży (Niezgoda, Kulenovic).
      Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
      Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)
      ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмº

Komentarz

• Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta
        Z ciekawości, czy to nie o tę wypowiedź chodzi:

?
        Nie, chodzi mi o wypowiedź, która brzmiała mniej więcej tak: "my wygraliśmy na boisku, a nasi kibice na ulicy".
        Ostatnio edytowany przez b.; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez b. Zobacz posta
          Nie, chodzi mi o wypowiedź gdy powiedział mniej więcej tak: "my wygraliśmy na boisku, a nasi kibice na ulicy".
          To taki z niego trzpiot?

Komentarz

• Pazdan, Niko, Gui, Prijo, Moulin, Bereszyński, a przecież i Odzidzia ma tylko 27 lat. Grube oferty się pewnie posypią.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Szkoda, gdyby miał już odchodzić. Pierwszy sezon miał dobry, choć przeplatał go urazami i wejściami z ławki. Teraz w końcu mógłby być pierwszym napastnikiem i w pełni pokazać swoje umiejętności, wykręcić dobre liczby, a o transferze zacząć myśleć latem.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Patrząc na to jak Leśny zachowuje się w każdym okienku transferowym jestem dziwnie spokojny że nie stracimy na nadchodzącym okienku transferowym. Pragnę przypomnieć sprzedanie Dudy bez formy za ponad 4 bańki euro.
                Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Jeśli ktoś miałby odejść to najlepiej Prijovic lub Nikolic. W ofensywie brylują przede wszystkim Radovic, Odjidja, Guilherme, czy Moulin i myślę, że ich brak byłby bardziej odczuwalny. Przy naszej kreatywnej linii pomocy łatwiej stworzyć napastnika niż odwrotnie. Nawet do bólu słaby Nikolic regularnie strzela. Zresztą zawsze na szpicę można przesunąć Radovicia i dzięki temu jeszcze zwiększyć kreatywność i wymianę pozycji.

Na tę chwilę wystarczy kupić lewego obrońcę, defensywnego pomocnika i skrzydłowego z pojęciem do gry kombinacyjnej + najmniej pilne na przyszłość prawego obrońcę za Brozia, któremu kończy się kontrakt. Oczywiście także uzupełnić pozycje, gdzie się osłabimy.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
                    Patrząc na to jak Leśny zachowuje się w każdym okienku transferowym jestem dziwnie spokojny że nie stracimy na nadchodzącym okienku transferowym. Pragnę przypomnieć sprzedanie Dudy bez formy za ponad 4 bańki euro.
                    Ale Duda nawet jak grał u nas chu jowo budził zainteresowanie jako tzw mlody perspektywiczny. A jak na euro strzelił gola jego wartość tym bardziej wzrosła.

Komentarz

• Zamieszczone przez Alek Zobacz posta
                      Ale Duda nawet jak grał u nas chu jowo budził zainteresowanie jako tzw mlody perspektywiczny. A jak na euro strzelił gola jego wartość tym bardziej wzrosła.
                      Sprzedanie Dudy za 4 mln euro patrząc z tej perspektywy, to absolutne MISTRZOSTWO ŚWIATA duetu Leśnodorski i Żewłakow. Gość strojący fochy, bardzo chimeryczny i w dodatku z poważną kontuzją.

Komentarz

• Zlatan ambitny jest i nie ma co się dziwić. Przynajmniej szczery w tej sprawie.
                        Nie stracimy 4-5 zawodników, ale pewnie max 3 odejdzie łącznie z Langilem.
                        Zobaczymy jak się potoczy dalej "kariera" Niezgody, w razie czego mamy solidnego zmiennika
                        http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Co do Radko, to zamieszczam dzisiejszy ciekawy artykuł z PS.

Syn marnotrawny odkupuje winy. Radović gwiazdą Legii

Miroslav Radović znowu stanowi o sile legionistów, choć powrót do stolicy kosztował go wiele nerwów, kombinacji i... zegarek. Ponowne sprowadzenie Radovicia do Legii wcale nie było proste. – To najtrudniejszy transfer w życiu – mówił prezes i współwłaściciel Legii Bogusław Leśnodorski. Przeczytaj o kulisach transferu.

cd pod linkiem...

http://www.przegladsportowy.pl/pilka...688,1,721.html

Komentarz

• patrząc na wiek Prijovica i w ilu klubów był nie wiem skąd oczekiwanie, ze w Legii spędzi dużo czasu

Komentarz

• Mąka w Legii

http://www.pilkanozna.pl/index.php/W...a-w-legii.html

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,21...rz-polski.html

http://www.goal.pl/339942-maczynski-...iku-legii.html

PS. Nie wiem, czy ktoś zapodawał, więc wklejam i jestem ciekawy Waszych opinii.

Komentarz

• Było już tutaj, we właściwym temacie:
                                :http://forum.legionisci.com/showthre...51#post1486851

Komentarz

Pracuję...
                                X