Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
    To czemu nie wystawił w tych meczach głębokich rezerw/juniorów? Ci przynajmniej mieliby bodziec, żeby gryźć trawę. Wtedy byłby jasny sygnał, że skupiamy się na LM wysłany przez Hasiego. A tak? Ty sobie domniemywasz jedynie.
    I czemu nie wystawił na ten PP Malarza w bramce? Kto jak kto, ale bramkarz raczej nie jest specjalnie narażony na kontuzje/przemęczenie. W przypadku bramkarza, to właśnie bycie w rytmie meczowym jest jak najbardziej na plus.
    Nie wiem. Ja pisałem w którymś z tematów, że jak mają zagrać z Arką na podobnym poziomie zaangażowania jak w Lublinie to niech grają juniorzy ( nie usuwam postów więc jest to do weryfikacji). Wolę zobaczyć porażkę po walce niż porażkę po braku walki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Finiks Zobacz posta
      . Mecze z Dudenlakiem, Arką, Ruchem i ze dwa kolejne dadzą nam wiele materiału do przemyśleń i analiz.
      Może już być za późno ;-)
      Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Finiks, widzę, że (oczywiście niezasłużenie) stałeś się celem ataku kilku ekspertów. Wiadomo, że wylew "eksperckich analiz" tak na dobre rozpocznie się od 23 sierpnia. Ja nie znam się w ogóle na piłce, ale wiem, że jest jeszcze okienko transferowe między rundami jesienną i wiosenną. Oczywiście mogę się mylić.

Dla czytających połówki posta: dotyczy nie CHL/LE, lecz końcowej tabeli w ekstraklasie.
        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
        "
        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez brachu Zobacz posta
          Może już być za późno ;-)
          Nie dramatyzujmy, po fatalnym starcie mamy raptem 5 pkt straty do lidera, który znając realia naszej piłki zaliczy jeszcze 4 kryzysy w tej rundzie i spuchnie na wiosnę.
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
            Nie dramatyzujmy, po fatalnym starcie mamy raptem 5 pkt straty do lidera, który znając realia naszej piłki zaliczy jeszcze 4 kryzysy w tej rundzie i spuchnie na wiosnę.
            dla mnie osobiście jesli teraz nie wygrają to mentalnie ta drużyna osiągnie dno i nie bedzie co już zbierać. Pojawia się faktyczne kłopoty.
            Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Brawo Finiks. Jestem pewien na 100% z czego wynika obecna słabość obecnej Legii. To miraż kasy za awans do LM. Liczy się co możesz zebrać tu i teraz a nie w maju czy przy kolejnym podejściu. Nie przez przypadek teraz cisza wokół transferów z klubu. Każdy z piłkarzy doskonale zdaje sobie sprawę z tego ile może podnieść z boiska w Europie. Na chvj mu ryzykować kontuzją w sparingach z Górnikami. PP? Ile za to dostaną? Zero nul bo mają premię tylko za mistrza. Piłkarze mają wyjebane na nasz wkurw. Mnóstwo kasy czai się za rogiem i tam muszą być aby ją zgarnąć. Hasiego żal bo to jego początki a przez taki układ gier dostał na starcie sporą dawkę hejtu.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Dla mnie ,to jedyne sensowne wytłumaczenie tego ,co teraz oglądaliśmy.Tak jak w poprzednim sezonie,cel był jedyny-Mistrzostwo na Stulecie,tak teraz liczy się tylko LM.
                Większość już nauczyła się liczyć i wie,że po podziale punktów zabawa zacznie się na nowo.Wie też,że w tej ekstraklapie każda drużyna ma prędzej czy później kryzys,więc można sobie pozwolić na kilka porażek.
                Albańczyka na poważnie ocenić będzie można w zimę.

Co do jednego się zgodzę.
                Kubuś,Kuchy king i Bereszyński zimą muszą odejść.Cieszę się,że temu pierwszemu zabrano opaskę kapitańską.Bo nigdy na nią nie zasługiwał.
                A za przegranie Pucharu Polski i tak 3 im w 4.
                "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• A jak do odpuszczania ligi i pp ma się to że dotychczas w eliminacjach LM grali taką samą kupę jak na naszym podwórku?

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                    Co do jednego się zgodzę.
                    Kubuś,Kuchy king i Bereszyński zimą muszą odejść.Cieszę się,że temu pierwszemu zabrano opaskę kapitańską.Bo nigdy na nią nie zasługiwał.
                    Pomyliłeś Bereszyńskiego z Broziem i Kuchego z Aleksandrowem.

Komentarz

• Pomyliłeś Bereszyńskiego z Broziem
                      O tu się zgodzę.Za dużo dzieciaków lata za głową
                      Reszta się zgadza.
                      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Bereszyński jest tak samo daremny i nieodpowiedzialny jak Broź. Jego jedyną zaletą, jest ta niby wydolność, której ja osobiście nie widzę i ma trochę więcej ambicji, od tego pozoranta z Giżycka.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L) Zobacz posta
                          A jak do odpuszczania ligi i pp ma się to że dotychczas w eliminacjach LM grali taką samą kupę jak na naszym podwórku?
                          Pierwsza (nasza bo faktycznie druga ) runda eliminacji rozgrywana jest tuż po obozie. Przypomnij sobie poprzednie lata i poprzednie pierwsze rundy eliminacji. Przeważnie bywa słabo. Nie jest to tylko nasz problem. Prześledź jak inne mocne drużyny męczą się w tej rundzie ze słabeuszami.

Druga nasza runda ( czyli trzecia ) była słaba bo kadrowicze wrócili kilka dni przed nią z urlopów. Dodatkowo wypadł Gui. Nie bez znaczenia była też oczywiście zmiana trenera i problem przystosowania się do jego gry.

Co do tej trzeciej rundy to jestem strasznie ciekawy jak zaprezentuje się Trenczyn w el. LE. Ciekaw jestem czy oni faktycznie są takimi ogórkami jak ich tu malowano.

Zresztą moim zdaniem zarówno mecze z Mostarem jak i te z Trenczynem nie były takim skandalem jak mecz z Łęcznej.
                          Mecz w Łęcznej nie ma wspólnego mianownika z żadnym innym meczem w tym sezonie. Nawet z batami w superpucharze.

Komentarz

...
                            W ten sposób można tłumaczyć każdy słaby mecz. Nie kupuje tego, że oszczędzają się w pp doprowadzając do dogrywki. Jaki to ma sens? Oszczędzają się odpuszczając krycie przy SFG? Rzeźniczak oszczędza się przewracają o własne nogi? Kiedy prawdopodobnie traci pozycje trzeciego stopera i być może ma ostatnie szanse na zaistnienie w tym klubie? Kopczyński się oszczędza u trenera, który jaki pierwszy dał mu poważną szansę? Nikolic negocjując kontrakt z innymi klubami? Itd

Komentarz

Co do tej trzeciej rundy to jestem strasznie ciekawy jak zaprezentuje się Trenczyn w el. LE. Ciekaw jestem czy oni faktycznie są takimi ogórkami jak ich tu malowano.
                              Grają z Rapidem Wiedeń z tego co pamiętam. Weryfikacja nie taka najgorsza. Ja obstawiam, że awansują do grupy LE.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Ktoś wie ile miesięcznie zarabia Hasi,Moulin,Langil,Odjidja ?

Komentarz

Pracuję...
                                X