Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szatan Zobacz posta
    A kiedykolwiek miałeś kontuzję łydki, że sobie robisz takie mierne heheszki ?
    A czy ktoś robi sobie tutaj heheszki? Lud się martwi, że tak ważna persona nie może grać, wszakże po meczu w Niecieczy nie miał kto zarzucić "Legła Warszawa", na co wielu forumowiczów pewnie przymknęło by oko.Stąd te zaniepokojenie.

Co do Cierzniaka.Jeżeli gdzieś było to temat nieaktualny, ale spytam.Jak jest już bez kontraktu w Krakowie to oznacza, że od razu przeprowadzka do Warszawy i np.pierwsze treningi z zespołem, czy dopiero po sezonie można się go spodziewać na Łazienkowskiej? Z góry dzięki.

Edit: Dzięki Chemica(L) !
    Ostatnio edytowany przez SzydeL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
      Co do Cierzniaka.Jeżeli gdzieś było to temat nieaktualny, ale spytam.Jak jest już bez kontraktu w Krakowie to oznacza, że od razu przeprowadzka do Warszawy i np.pierwsze treningi z zespołem, czy dopiero po sezonie można się go spodziewać na Łazienkowskiej? Z góry dzięki.
      Podobno ma jutro przejść testy medyczne i podpisać kontrakt. Od następnego tygodnia prawdopodobnie treningi już z Legią.
      Ostrołęcki Legionista

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
        A czy ktoś robi sobie tutaj heheszki? Lud się martwi, że tak ważna persona nie może grać, wszakże po meczu w Niecieczy nie miał kto zarzucić "Legła Warszawa", na co wielu forumowiczów pewnie przymknęło by oko.Stąd te zaniepokojenie.

Sęk w tym, że gdyby był z drużyną w Niecieczy to na pewno by nie śpiewał a tak to cholera wie co robił w domu czy też na trybunie (bo nie wiem gdzie był )
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Lewczuk gościem dzisiejszej Ligi+Extra.
          CWKS LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Zamieszczone przez wujek_tomasz Zobacz posta
            Lewczuk gościem dzisiejszej Ligi+Extra.
            Megapozytywne zaskoczenie. Nie sądziłem, że IQ, polszczyzną stosowaną i dystansem do siebie tak mocno odbije w górę od średniej PPP (przeciętnego polskiego piłkarza).
            "Nieszczęsny człowiek, który posiada miłość, a szuka czegoś innego".
            "Fanatycy wolności kończą jako teoretycy policji". (N. Davila)
            Up the Anchor!

Komentarz

• Idzie gdzieś zobaczyć w necie ten wczorajszy odcinek L+E?

edit. Jak ktoś ma C_Sport to tu będzie wrzucony http://canalplussport.pl/
              Ostatnio edytowany przez Darex13; [ARG:4 UNDEFINED].
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Wystąpił w klubowej marynarce, dobre wrażenie
                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Specjalne pozdrowienia dla wszystkich hejterów Kuchego

Skrzydłowy Legii Michał Kucharczyk za dwa tygodnie skończy 25 lat, a już zapisuje się w historii stołecznego klubu. W meczu z Górnikiem Zabrze (3:1) wybiegł na boisko ekstraklasy po raz 150. Licząc wszystkie rozgrywki ma już na koncie 225 gier (45 bramek) w Legii. W klubowej klasyfikacji zrównał się z Jackiem Gmochem, obaj zajmują 33. miejsce. Z obecnej kadry lepszy od niego jest tylko Jakub Rzeźniczak (341 spotkań). Od 2010 roku, kiedy trafił do Warszawy, w każdym sezonie sięgał po przynajmniej jedno trofeum.

W obecnym sezonie należy do najefektywniejszych piłkarzy Legii. W klasyfikacji kanadyjskiej zajmuje trzecie miejsce (8 goli i 9 asyst w oficjalnych meczach), ustępując jedynie Nemanji Nikoliciowi (27 goli, 9 asyst) i Aleksandarowi Prijoviciowi (12 goli, 6 asyst).
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

• Kuchy jest drewniany, ale ciężko nie oddać mu, że jest siłą dodatnią tej drużyny. Ja tam wolę takiego Legionistę, niż lepszego grajka, ale najemnika, który kocha przede wszystkim "piniondze" (vide Radović).

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                      Ja tam wolę takiego Legionistę, niż lepszego grajka, ale najemnika, który kocha przede wszystkim "piniondze" (vide Radović).
                      100 tys. postów nt. Rado za 3, 2, 1...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Specjalne pozdrowienia dla wszystkich hejterów Kuchego
                        hejterska dzicz udaje,że nie widzi argumentów
                        ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
                          hejterska dzicz udaje,że nie widzi argumentów
                          Oni żyją nienawiścią
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

Komentarz

• A teraz nienawistnie milczą
                            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Obrońca Legii Adam Hlou¹ek został powołany do szerokiej kadry reprezentacji Czech na marcowe mecze towarzyskie ze Szkocją i Szwecją.

Czesi zmierzą się ze Szkocją w Pradze 24 marca o godz. 20:45, a ze Szwecją w Solnie 29 marca o godz. 20:30.
                              http://www.90minut.pl/news/262/news2...cji-Czech.html

Komentarz

• Cierzniak już piłkarzem Legii. Czy to znaczy, że ma prawo grać na wiosnę w lidze czy obowiązywał jakiś termin zgłaszania?

Mówiąc wprost - do lipca tylko treningi czy jest szansa, że wskoczy już teraz za Malarza?

Komentarz

Pracuję...
                                X