Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nikolic został wybrany ligowcem roku przez PN.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Ok te "wczoraj" troche zmienia postrzeganie tego tematu
      Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• piłkarzyki, jeżeli czytacie to forum, to wydrukujcie to sobie i powieście w szatni
        "lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę"

Komentarz

• Radosław Majecki w styczniu pierwszy raz pojechał na zgrupowanie z zespołem Stanisława Czerczesowa. Potem szesnastoletni bramkarz został włączony do kadry "jedynki", a teraz wychowanek Arki Pawłów podpisał z "Wojskowymi" nowy kontrakt. Umowa gracza ze Starachowic będzie teraz obowiązywać do 31 grudnia 2018 roku.
          http://legia.net/wiadomosci,64030-no...ajeckiego.html

Komentarz

• Ciekawe czy jak przyjdzie Cierzniak jeszcze w tym okienku, to który wyleci, Szumski czy Majecki?

Komentarz

• Pewnie Majecki ,po to podpisał kontrakt ,żeby go zesłali na zsyłkę choćby do Chonic lub Kolejarza Stróże.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Tomasz Brzyski podpisał nową umowę z Legią Warszawa. Doświadczony defensor związał się z naszym Klubem kontraktem do 30 czerwca 2017 roku. - Chciałbym zakończyć karierę przy Łazienkowskiej - powiedział legia.com.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W piątek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Izby ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych, do której trafił wniosek pełnomocnika zawodnika Radosława Cierzniaka o rozwiązanie kontraktu o profesjonalne uprawnianie piłki nożnej z winy klubu Wisła Kraków SA. Na spotkaniu stawili się przedstawiciele obu stron, którzy przedstawili swoje stanowiska w przedmiotowej sprawie. Izba ds. Rozwiązywania Sporów Sportowych odroczyła postępowanie i w najbliższych dniach wyznaczy kolejny termin posiedzenia.
                  Jeszcze nie nasz ale chyba można dac tutaj
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie bylo chyba, wiec wrzucam:

Aleksandar Prijović przekonuje, że strzeli 20 goli.

Kto będzie największym rywalem Legii?
                    – Gdybym wiedział, co nas czeka następnego dnia, byłbym bogaty. Jeśli zagramy na miarę możliwości, wyprzedzimy wszystkich. Legię może pokonać wyłącznie Legia. Jeśli popełnimy głupie błędy czy stracimy koncentrację, tytuł pojedzie gdzie indziej. W innym wypadku nie wydaje mi się, że ktoś może nas pokonać.
                    Jest pan bardzo pewny.
                    – Zawsze taki byłem. Co więcej, mam 10 strzelonych goli w sezonie, a do jego zakończenia zdobędę w sumie 20 bramek.
                    (zrodlo: fakt)
                    Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                    widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                      Jeszcze nie nasz ale chyba można dac tutaj
                      Ciekawe czy zdążą rozwiązać jego "problem" w tym okienku transferowym. Czy to nie ma znaczenia?

Komentarz

• Nie ma znaczenia. Okno transferowe jest do transferow miedzy klubami. Jak zerwie kontrakt to moze w kazdej chwili podpisac nowy gdzie indziej.

Komentarz

• Jest pan bardzo pewny.
                          Zawsze taki byłem. Co więcej, mam 10 strzelonych goli w sezonie, a do jego zakończenia zdobędę w sumie 20 bramek.
                          Ech, ktoś by mógł temu wannabe Zlatanowi opowiedzieć jak się skończyła słynna akcja #DychaKownasia
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Ech, dokładnie, niech zamiast stawiać sobie cele i wyzwania podkuli ogon bo jakiś poznański ogór kiedyś coś.
                            Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• A mnie jego postawa cieszy. Póki dobrze gra, to niech będzie bezczelny. Liczby go bronią. Lepsza taka postawa niż piz.dowata, którejś pseudogwiazdeczki w stylu "no nie wiem..."

Komentarz

• Kownacki tym swoim zakładem skompromitował się doszczętnie, także nie ma sensu w ogóle porównywać zwłaszcza, że Prijović ma całkiem udany sezon.
                                Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X