Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
    Czy tylko ja mam wrażenie, że Klub - ustami Żewłakowa - zsyła go karnie do rezerw za symulowanie kontuzji i nieprzykładanie się do obowiązków? I przy okazji takim nieco sarkastycznym komentarzem przekazuje prawdę opinii publicznej?
    Nie, nie tylko ty. Dla mnie to bardziej niż oczywiste. Czy jest to związane z symulowaniem? Raczej nie, ale ewidentnie chcą zakończyć karierę Vrdoljaka na Ł3.

Komentarz

• Coś musiało się wydarzyć bo nie chce mi się wierzyć że odczekali do teraz by załatwić stare sprawy. Do rezerw na odbudowę? To nie FM.
      Moim zdaniem to tak jak napisał Woytek zakończenie kariery IV w Legii.
      http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Żenada niesamowita. Rozumiem, że mogli go wrzucić do dwójki żeby tam doszedł do siebie (o ile nie chodzi tu o podejrzenie symulki), ale po cholerę o tym oficjalnie trąbić? Wydaje mi się iż nie raz się zdarzało, że piłkarze z pierwszej drużyny najpierw po kontuzji grali w rezerwach i nikt w tym niczego dziwnego nie widział. A teraz będzie tylko syf z tego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
          Nie, nie tylko ty. Dla mnie to bardziej niż oczywiste. Czy jest to związane z symulowaniem? Raczej nie, ale ewidentnie chcą zakończyć karierę Vrdoljaka na Ł3.
          Skąd taki wniosek? Jaki mieliby inny powód?

Komentarz

• Zamieszczone przez Niko Zobacz posta
            Skąd taki wniosek? Jaki mieliby inny powód?
            To nie chodzi o symulki tylko o "podejście" IV do gry w Legii, o którym można by dużo mówić, ale na pewno nie to, że jest on zaangażowany emocjonalnie
            Pisałem zresztą o tym ~4 tygodnie temu.
            Problem z IV dziś polega na tym, że mimo tego, że mu zakomunikowano, że specjalnej przyszłości to on w Legii mieć nie będzie, to on sam nie ma ochoty nigdzie się ruszać.
            Ostatnio edytowany przez TNTP; [ARG:4 UNDEFINED].
            Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Może to nieporównywalne sytuacje, ale Prijo też był odesłany do rezerw, podziało to na niego nie najgorzej. Takie widać metody ma Stasiek. Oby IV doszedł do rozsądnych wniosków, bo ani klubowi, ani IV (jeśli ma ambicje) nie opłaca się na dłuższą metę to zesłanie do rezerw. Dla klubu najlepiej byłoby wysłać IV na chińskią emeryturę, okienko jest tam otwarte do 26 lutego, może jakiś słabiak się zainteresuje. Wtedy może i $ skuszą IV do przenosin.
              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Dla mnie niezmiennie jest to chujowe zachowanie klubu. Nie jest to jakiś pierwszy juniorek, któremu odbiła sodówa. Kilka meczów dla nas zagrał i można to zrobić bardziej cywilizowanie. Coś by się stało gdyby trenował z 1. drużyną, ale nie grał w meczach? A wizerunkowo wyglądałoby to dużo lepiej

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                  Dla mnie niezmiennie jest to chujowe zachowanie klubu. Nie jest to jakiś pierwszy juniorek, któremu odbiła sodówa. Kilka meczów dla nas zagrał i można to zrobić bardziej cywilizowanie. Coś by się stało gdyby trenował z 1. drużyną, ale nie grał w meczach? A wizerunkowo wyglądałoby to dużo lepiej
                  Zachowanie zachowaniem, jednak czasem nie masz wyboru. Wystarczy jeden element destrukcyjny w zespole, który może zapoczątkować lawinę takowych. Do czego może takie coś doprowadzić, to rozpisywać się nie trzeba. Poza tym - tolerowanie takiej postawy również w ogólnym zestawieniu może wyjść in minus.
                  "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                  hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez wiciu Zobacz posta
                    Żenada niesamowita. Rozumiem, że mogli go wrzucić do dwójki żeby tam doszedł do siebie (o ile nie chodzi tu o podejrzenie symulki), ale po cholerę o tym oficjalnie trąbić? Wydaje mi się iż nie raz się zdarzało, że piłkarze z pierwszej drużyny najpierw po kontuzji grali w rezerwach i nikt w tym niczego dziwnego nie widział. A teraz będzie tylko syf z tego.
                    Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                    Dla mnie niezmiennie jest to chujowe zachowanie klubu. Nie jest to jakiś pierwszy juniorek, któremu odbiła sodówa. Kilka meczów dla nas zagrał i można to zrobić bardziej cywilizowanie. Coś by się stało gdyby trenował z 1. drużyną, ale nie grał w meczach? A wizerunkowo wyglądałoby to dużo lepiej
                    Jaka żenada ??? KTo ??? Gdzie ???? Z kim ???

IV już dawno powinien zostać pogoniony z Legii! Za karne z Celtikiem, za opierdalanie, za cwaniactwo "przedkontraktowe" - za całokształt!

Czym się tutaj nakręcać ?? Już nie jedne pseudobohater pokazał suma sumarum gdzie ma Legię i składane różne obietnice.
                    Nie odpowiada ?? GET OUT i po sprawie.
                    " Ojczyzny nie zabiorą Ci nigdy jeśli nosisz ją w swoim sercu "

Komentarz

• Kilka miesięcy temu m poście wspomniałem , że Ivica jest juz po drugiej stronie. Wystarczyło popatrzeć jak się rehabilitowal nocami
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• A II zespół to długo jeszcze będzie na zgrupowaniu? Może Ivica ma do nich dołączyć i nadrabiać dni? Bo innego logicznego wyjścia z sytuacji nie widzę. W sensie - nie widzę, jeśli chcemy uchodzić za profesjonalny klub.
                        Nie wydaje mi się, że jeśli prawdą jest to co napisał Gabro, Ivicy będzie robiło różnicę na jakiej ławce siedzi, byle kasa się zgadzała. Jeżeli myśleli, że w ten sposób mogą go zmusić do rozwiązania kontraktu (w miarę ugodowo) to mogą się przejechać.
                        Osobną kwestią jest fakt, że nie tak powinno traktować się kapitana zespołu, faceta, który parę trofeów do góry wzniósł.
                        Trochę brak klasy. Już lepiej by to wyglądało, jakby napisali, że Ivica dostał osobistego trenera przygotowania fizycznego. I nie ważne że potem biegał by dookoła kanału ....

Komentarz

• DEL. (przenioslem do watku o bylych pilkarzach, "wczoraj" w tytule mnie zwiodlo)
                          Ostatnio edytowany przez 171torwar; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Królu Zygmuncie! Powiedz nam, czyś
                          widział Warszawę tak piękną jak dziś?

Komentarz

• Ale Bielik to raczej były piłkarz.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• piłkarze Legii Warszawa wczoraj dziś i jutro
                              Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
                                piłkarze Legii Warszawa wczoraj dziś i jutro
                                http://forum.legionisci.com/showthread.php?t=7716

Komentarz

Pracuję...
                                X