Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
    Bartczak, Ryczkowski, Makowski (można usprawiedliwić kontuzją), czy Kopczyński to po chuju powalczyli o miejsce. Stoją w miejscu, lub nawet zaczynają się cofać. Arak choćby miał wrócić do Legii jako 22-letni, czy nawet 24-letni zawodnik, ale jako "polski Nikolić" to zdecydowanie warto powoli prowadzić go po szczeblach kariery. Szkoda go zmarnować.
    Jako "polski Nikolić" prędzej poszedłby na zachód zamiast wracać do Legii, w której przez tyle lat nie dostał żadnej szansy. Na pewno będzie nam wdzięczny i z sentymentu zostanie 2-3 sezony.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

Dla tak młodego piłkarza najważniejsze są regularne występy. Jeżeli chciałbyś podmienić Saganowskiego na Araka to ile młody by pograł? W sumie 3, albo 4 pełne mecze w sezonie? Zdecydowanie za mało. Ja jestem zwolennikiem jego udziału w zimowym obozie przygotowawczym. Treningi pod okiem Czerczesowa + możliwość podpatrywania Nikolića mogą bardzo mocno wpłynąć na jego rozwój, ale w ogólnym rozrachunku sezon powinien dokończyć w Zagłębiu. Tam ma pewny plac, w miejscu się nie zatrzyma. Po sezonie powrót do Legii i ostateczne podjęcie decyzji - zostaje, albo do sprzedania.
      Zgadzam się z Tobą jak nigdy Jednak z jednym małym ale. Arak na obozie powinien walczyć o skład z Prijovicem. Jeżeli przegra to niech kończy sezon w Zagłębiu ale jeżeli będzie na podobnym poziomie to powinien zostać i walczyć.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Z tą szansą też bym nie przesadzał. Były tu różne ogóry, np. Knezevic i pamiętam, że były głosy że on i jemu podobni tak naprawdę szansy nie dostali. Ale sztab widzi ich codziennie i jeśli oni na treningach odstają czy taki Knezevic na gierce wewnętrznej obetnie się 3 razy, to jaki jest sens dawać mu szansę w meczu o punkty? Niektórzy jak nie zobaczą, to nie uwierzą

Z Arakiem mądra decyzja. Niech potrenuje z pierwszym zespołem i Staszek oceni czy jest mu potrzebny już na wiosnę czy jeszcze nie ten poziom i powrót do Zagłębia. Nic na siłę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
          Jako "polski Nikolić" prędzej poszedłby na zachód zamiast wracać do Legii, w której przez tyle lat nie dostał żadnej szansy. Na pewno będzie nam wdzięczny i z sentymentu zostanie 2-3 sezony.
          Spokojnie, z zaplecza Ekstraklasy jeszcze żaden zawodnik nie wyjechał na zachód. A według mnie jest to typ zawodnika, który nie będzie potrzebował jeszcze dwóch, czy trzech sezonów, by udowodnić, że jest już gotowy na Legię.

Trzeba skończyć z bylejakością zawodników w tym klubie. Do tej pory był najwyraźniej za słaby, teraz dostał szansę, by pokazać się przed nowym trenerem. Kto wie jak rozwinie się jego temat. Jeżeli Czerczesow uzna, że nadal nie nadaje się do Legii to trzeba go ponownie wypożyczyć do Zagłębia, by tam dokończył sezon. A pół roku regularnej gry dla młodego zawodnika to naprawdę kawał czasu.

Komentarz

Spokojnie, z zaplecza Ekstraklasy jeszcze żaden zawodnik nie wyjechał na zachód. A według mnie jest to typ zawodnika, który nie będzie potrzebował jeszcze dwóch, czy trzech sezonów, by udowodnić, że jest już gotowy na Legię.

Trzeba skończyć z bylejakością zawodników w tym klubie. Do tej pory był najwyraźniej za słaby, teraz dostał szansę, by pokazać się przed nowym trenerem. Kto wie jak rozwinie się jego temat. Jeżeli Czerczesow uzna, że nadal nie nadaje się do Legii to trzeba go ponownie wypożyczyć do Zagłębia, by tam dokończył sezon. A pół roku regularnej gry dla młodego zawodnika to naprawdę kawał czasu.
            Wiesz... nie sądzę, żeby drugi sezon miał spędzić w I lidze.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Topowy światowy piłkarz Robert Lewandowski w jego wieku grał dopiero pierwszą rundę na poziomie ekstraklasy po przejściu ze Znicza Pruszków, a Wy uważacie, że cała kariera już za Arakiem jeśli teraz zostanie w II lidze? Bez jaj.

Że niby pogra w PP jak ktoś napisał? Gdyby miał grać wszystko do deski do deski, to i tak pozostały raptem 3 mecze łącznie z finałem, a na tym poziomie rezerwami grać nie będziemy, chyba że ktoś liczy na powrót do legendarnych rotacji Bergussona.

Ciekawy jestem ile osób widziało w ogóle tego Araka w grze i jest w stanie cokolwiek napisać o jego umiejętnościach.

Komentarz

• Widziałem kilka razy na żywo. Zawodnik z ciągiem na bramkę, aczkolwiek bywał chimeryczny nawet na poziomie ME.

Jednak czy ma zadatki na pierwszy zespół Legii? Podtrzymuję to co pisałem - śmiem wątpić, ale za 2-3 lat będziemy mądrzejsi.

Komentarz

Spokojnie, z zaplecza Ekstraklasy jeszcze żaden zawodnik nie wyjechał na zachód.
                  Świerczok w 11/12 to skąd i gdzie jechał?

Komentarz

• Zamieszczone przez Marru Zobacz posta
                    Świerczok w 11/12 to skąd i gdzie jechał?
                    i zauważ jak szybko wrócił
                    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Pytanie z innej beczki. Wie ktoś o co chodzi z powiązaniem Bartłomieja Grzelaka ze Zgierzem? Co tam się wydarzyło?

Komentarz

• Czy Rzeźniczak przez tyle lat grania u nas miał chociaż jedną propozycję na transfer?
                        Jakieś plotki chociaż?
                        q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                          Czy Rzeźniczak przez tyle lat grania u nas miał chociaż jedną propozycję na transfer?
                          Jakieś plotki chociaż?
                          Bodajże w 2009 roku chciało go Sochaux. Na stole było 1,5 mln euro. Ponoć.

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                            Czy Rzeźniczak przez tyle lat grania u nas miał chociaż jedną propozycję na transfer?
                            Jakieś plotki chociaż?
                            Sochaux.

http://www.legia.net/wiadomosci,5081...z_polonii.html

E://

Mario mnie uprzedził

Komentarz

• Czyli od ponad 6 lat cisza.
                              To chyba samo mówi przez siebie o jego umiejętnościach.
                              q[-_-]p

Komentarz

• Już tak nie narzekaj

Bo Leśny zabawi się w Santa Clausa i z Niemiec w worku na sankach przywiezie Ci na Mokotów innego Kubusia , ale Koseckiego

Komentarz

Pracuję...
                                X