Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• tre_zoliborz
    odpowiedział(a)
    Jak zobaczę Gruzina na 10 to od razu idę do Żabki.

Zostaw komentarz:

• Alek
    odpowiedział(a)
    Zasłona dymna na Wisłę Płock

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Chyba nie ...

Najpierw czekają ich jednak oczywiście różnego rodzaju badania - od wydolnościowych, po te związane z testem na COVID - musimy mieć pewność, że nie będziemy żadnym ryzykiem, gdy rozpoczną wspólne treningi z resztą zespołu.

Zostaw komentarz:

• AdamB
    odpowiedział(a)
    A może po prostu chodzi o testy wydolnościowe, tak by sprawdzić czy przejście Covidu nie miało negatywnego wpływu na stan ogólny piłkarzy.
    Nie chodzi o testy na Covid.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zasłona miałby sens gdyby nie zdjęcia z treningów

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Też mnie to zastanowiło. Tydzień temu na legia.net wrzucili galerię z treningu pod tytułem: Juranović wrócił do treningów z zespołem a wczoraj Vuković powiedział: Paweł Wszołek i Josip Juranović w podobnym momencie opuścili izolację i wrócili do normalności. Liczymy, że wraz z początkiem przyszłego tygodnia, po przejściu różnego rodzaju testów, będą do naszej dyspozycji na treningach. Może to taka, po piłkarsku mówiąc, zasłona dymna?

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Wszolkiem ? Wczoraj na konfie Vuko mówi,że od początku przyszłego tygodnia będą chcieli aby on i Josip byli wprowadzani do treningów oczywiście po wszytskich badaniach zwłaszcza na Covid. A już wieczorem na zdjęciach z treningów widząc jak Wszolek trenuje i obsciskuje się z trenerem

Zostaw komentarz:

• jk1981
    odpowiedział(a)
    1. Przecież wiadomo że tu potrzebny kot walący lagę do przodu.
    2. Rynsztokowy poziom komentarza współgra z komentującym

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Za drogi w utrzymaniu jest na obecne warunki w Legii. Kolejny do "odstrzału" to Vesovic.
    Nie dość, że wyjebal wszystkich z klubu sprowadzonych za czasów BL to teraz jeszcze wyjebie tych, których sam sprowadził. Kompetencje strategiczne, projekty, digitalizacja.

W zamian przyjdzie kolejny jakiś portugalskobrazyljski pastuch potrafiący jedynie robić kółeczka z piłką jak Łukasz Surma.

Ciekawe, że ten przydupas Mioducha z suoerexpresu nie zada trudnego pytania. Co za szok. Zapomniałem, że on jest tylko od przekazywania dobrych wiadomości.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Za drogi w utrzymaniu jest na obecne warunki w Legii. Kolejny do "odstrzału" to Vesovic.

Zostaw komentarz:

• Martiness
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Orzelek Zobacz posta
    Analogicznie było z Hlouskiem. Wiosną 2019 r. pytał szanowne władze, jakie klub ma wobec niego zamiary. W odpowiedzi usłyszał, że decyzje w sprawie nowego kontraktu będą podjęte dopiero po sezonie tj. w czerwcu. Wobec takiego stanowiska wk*rwił się i podpisał kontrakt z Viktorią Pilzno już w kwietniu 2019 r. argumentując, że nie ma czasu czekać, a ma rodzinę na utrzymaniu.
    Być może mają taką taktykę na unikanie pracownika ... Fakt, że w ostatnim sezonie Adam był słaby a Antola najlepszy w środku. Wszyscy wiedzieli kiedy kończy się kontrakt i nikt z tym nic nie zrobił. Tak czy siak zachowanie Kucharskiego bardzo dziwne

Zostaw komentarz:

• Orzelek
    odpowiedział(a)
    Analogicznie było z Hlouskiem. Wiosną 2019 r. pytał szanowne władze, jakie klub ma wobec niego zamiary. W odpowiedzi usłyszał, że decyzje w sprawie nowego kontraktu będą podjęte dopiero po sezonie tj. w czerwcu. Wobec takiego stanowiska wk*rwił się i podpisał kontrakt z Viktorią Pilzno już w kwietniu 2019 r. argumentując, że nie ma czasu czekać, a ma rodzinę na utrzymaniu.

Zostaw komentarz:

• blaise101
    odpowiedział(a)
    Mówiłem, że jest za ciasno w środku pola, to zamiast opchnąć hamulcowego Gruzina, którego jednak bronią liczby (więc i chętny by się znaleźli), to teraz pozbędziemy się najlepszego pomocnika.
    #fucklogic

Zostaw komentarz:

• Szawar
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
    Jebie trochę amatorka.
    Dlatego, też nie będę zdziwiony jesli Antolić odejdzie.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Przyjaciela rodziny.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X