Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem Orlando Sa, ale powyższe wnioski, że jego dobra postawa na treningach zaowocowałaby miejscem w pierwszym składzie i większym dorobkiem punktowym Legii to delikatnie mówiąc przesada. Możemy sobie tutaj teoretyzować i dorabiać własne teorie. Fakty są takie, że po sezonie nadejdzie czas rozliczeń. Miejmy nadzieję, że bardzo solidnych rozliczeń.

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
      Nie mam takiej wiedzy o nich jak Berg czy Leśny, którzy widzą ich zaangażowanie na co dzień. Ja więcej spodziewałem się po Żyro i Dudzie, którym sodówka wylewa się uszami. Jestem wqrwiony na Dossę, bo gdyby posłuchał się lekarzy to od dawna by grał w pierwszym składzie zamiast się opierniczać. Myślę, że gdyby OSa nie odwalał maniany i nie przeciągał liny z Bergiem to miałby tych kilka bramek więcej, a Legia kilka punktów... Zresztą każdy z osobna zasługuje na osobny komentarz.
      Prawda jest taka, że słabe ogniwa należy wreszcie odpalić i mówcie co chcecie, ale gdy sprzedamy Żyro czy Dudę to ja nie widzę różnicy w sile zespołu. Nie życzę im źle, ale wyjazd ich szybko zweryfikuje. Tutaj grają na zasadzie "zasiedzenia". Taki Kosa na skrzydle czy Gui na pozycji Dudy nie są gorsi, a nie odpieprzają gwiazdorstwa. Ostatni wywiad Dudy i teksty w stylu "nie przejmuję się krytyką" czy jakoś tak to tak naprawdę strzał w kolano. Jesteś młody, na dorobku - przejmuj się każdą krytyką i zamknij ich wszystkich dobrą grą.
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Może właśnie to przegrane mistrzostwo sprawi, że na pewno rozstaniemy się z niechcianymi graczami starszego pokolenia. Bo niestety ale zdobycie mistrzostwa tylko ten obraz bardzo mocno przesłoni i ktoś "niechcący" uzna, że jednak stara gwardia jeszcze się przyda bo przecież zdobyli 3 mistrzostwa z rzędu.
        "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
        Wiedźmin

Komentarz

• w drodze na finał LE
          CWKS LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• ...
            Latem Michał Żyro miał opuścić Łazienkowską, ale scenariusz, że zostanie w Warszawie, jest coraz bardziej prawdopodobny. 23-letni skrzydłowy dostał dobrą propozycję przedłużenia kontraktu. Umowę miałby przedłużyć też Michał Kucharczyk - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Zimą Żyro, choć miał oferty (przeważnie z Championship), uznał, że zmiana klubu w połowie sezonu będzie niekorzystna. Z Legii miał odejść latem, ale coraz bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że zostanie w Warszawie - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Obecny kontrakt Żyry z Legią wygasa w czerwcu 2016 roku. 23-letni skrzydłowy dostał propozycję przedłużenia go o rok. Nową umowę w najbliższych tygodniach podpisać miałby też Michał Kucharczyk. Choć jego dotychczasowa umowa wygasa dopiero za dwa lata, to władze klubu chcą docenić to, jak duży postęp zrobił Kucharczyk w ostatnich miesiącach.
            "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Co do Kuchego to brawo!!! Ale co do Żyry to ja naprawdę tego nie rozumiem
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Co do Kuchego to brawo!!! Ale co do Żyry to ja naprawdę tego nie rozumiem
                Nie podpiszą to za rok odejdzie za darmo, albo w zimie za grosze. Żyro w niezłej formie jest to sprzedania za kilkaset tysięcy euro, więc na to pewnie liczą w przyszłości, bo stary nie jest. Zresztą przykład chociażby Łukasika pokazuje, że nawet przeciętnego gracza można gdzieś upchnąć za "parę złotych". Dodatkowo zawsze to jakaś alternatywa do składu co powoduje rywalizację. Dla mnie ruch jak najbardziej zrozumiały.
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Liczą,że odpali w końcu-że w ogóle grać potrafi to kiedyś pokazał.Jak zaskoczy-to będzie można zarobić.Michał ma swoje wady,ale to jeden z ostatnich w miarę młodych graczy w tej kadrze.Kilku graczy raczej na pewno odejdzie-kto przyjdzie nie wiadomo póki co są tylko jakieś plotki które dupy nie urywają delikatnie mówiąc,a ktoś grać ktoś przecież musi.We wzmocnienia z dwójki w tej chwili nie wierze ,bo to tam chyba też trzeba wzmacniać

Komentarz

• Przede wszystkim, to nie widać po nim nawet krzty zaangażowania. Kucharczyk, przy swoich ograniczeniach, wygląda przy nim jak zawodnik o dwie klasy lepszy. Rozumiem, że większość piłkarzy ma wahania formy, szczególnie w młodym wieku, natomiast tutaj mamy przykład książkowego lesera. Wcześniej miał już okres, w którym bliżej było mu do Żyrardowianki, ale się w miarę ogarnął i na początku tego sezonu wyglądał na prawdę dobrze... niestety do czasu. W każdym normalnym klubie, piłkarz w takiej dyspozycji ląduje w rezerwach. Trzymanie go na boisku, to najgorsza rzecz jaką można zrobić. Zresztą z Dudą jest ten sam problem. Poczucie swojej przezajebistości widać na każdym kroku, chociażby w wywiadach.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Można mu zarzucać ,że 90% meczów gra na poziomie Żyrardowianki, ale nie można zaprzeczyć , że tą lewą nogę ma naprawdę bardzo dobrze ułożoną i jeżeli wchodzi już czasem na wyższy poziom przerasta tą ligę.

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                        Można mu zarzucać ,że 90% meczów gra na poziomie Żyrardowianki, ale nie można zaprzeczyć , że tą lewą nogę ma naprawdę bardzo dobrze ułożoną i jeżeli wchodzi już czasem na wyższy poziom przerasta tą ligę.
                        A pamiętasz kiedy ostatnio??
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          A pamiętasz kiedy ostatnio??
                          18 kolejka - bramka i asysta w Zabrzu
                          24 kolejka - bramka i asysta z Wisłą

Komentarz

trochę dawno No i czy twoim zdaniem to były mecze w których Żyro pokazał poziom przerastający ligę??
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

To aż dwa mecze w sezonie. W sumie, to i Bonin przerasta tę ligę, jak się zepnie kilka razy w roku.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Kur..a, ale co tu drążyć? Chcą go opchnąć za jakieś konkretne pieniądze, ale że na dzień dzisiejszy gra chu...owo, to i nie ma chętnych, więc go nie sprzedadzą i muszą podpisać z nim kontrakt, żeby później nie spierdolił gdzieś za darmo. I cała filozofia
                                ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X