Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Spokojnie zawsze w odwodzie jest Masłowski przecież...
    A dziara pewnie już akonto przyszłego transferu
    Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
    Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
    To jest Służewiec To są Nasze Termopile
    Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
    Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
    Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
    W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
    A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• Niestety Ondrej był niewidoczny w dzisiejszym meczu. Tatuaż nie pomógł
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Piotr Jóźwiak ‏@P_Jozwiak 60 min.60 minut temu
        Jeszcze jedno: Orlando wkupił się w łaski kolegów. Słyszałem, że od dobrego miesiąca zacisnął zęby i zasuwa jak dziki. Czuję tutaj przełom
        ..
        ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• nie tylko w łaski kolegów... Heniu też przyjął syna marnotrawnego

"Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• No i tak ma być, zasuwają wszyscy, czy na meczu czy na treningu. Berg jest wychowany na szkole Fergusona, tam świętych krów nie było, wszyscy musieli zasuwać na treningu i na boisku, a graja tam nie takie gwiazdy jak Orlando. Mam nadzieje, że edukacja Orlando Sa trwała długo, ale przyniesie skutek i na koniec sezonu wszyscy będziemy się cieszyć. Drużyna jest najważniejsza, Sa wychodzi na to że zrozumiał pewne sprawy sadząc po twettie i obrazku. Można być świetnym piłkarzem, ale trzeba to udowodnić na treningu, codzienną pracą oraz zrozumieć że dobro drużyny jest najważniejsze. Wtedy wszyscy będą zadowoleni i piłkarze i trener i najważniejsi w tej całej zabawie, kibice. Mam nadzieję, że ten obrazek oznacza koniec jakiś dziwnych historii i teraz wszyscy będą ciągnąć ten wózek w jednym kierunku, ku chwale Legii. A cel jest jasny Legia Mistrz !!!
            Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Piotr Jóźwiak ‏@P_Jozwiak 60 min.60 minut temu
              Jeszcze jedno: Orlando wkupił się w łaski kolegów. Słyszałem, że od dobrego miesiąca zacisnął zęby i zasuwa jak dziki. Czuję tutaj przełom
              Znaczy nie chcę być tutaj jakimś hurraoptymistą, ale jak ktoś chętny to niech obejrzy skróty ostatnich kilku meczów, ewidentnie widać, że Osa nieważne czy ze zmiany czy w pierwszej 11-tce, ale zapie*dala w tych meczach jak nie on.Podobnie jak Marunia z tym, że on potrafi wypracować sytuację, a to Saganowi ostatnio ciężko przychodzi.
              Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
                Znaczy nie chcę być tutaj jakimś hurraoptymistą, ale jak ktoś chętny to niech obejrzy skróty ostatnich kilku meczów, ewidentnie widać, że Osa nieważne czy ze zmiany czy w pierwszej 11-tce, ale zapie*dala w tych meczach jak nie on.Podobnie jak Marunia z tym, że on potrafi wypracować sytuację, a to Saganowi ostatnio ciężko przychodzi.
                W sensie, że wcześniej dało się zauważyć, że odpuszcza?

Komentarz

• Chyba chodzi mu o to "branie ciężaru gry" na siebie. Przy ustawieniu z jednym napastnikiem musi umieć się obrócić i podciągnąć akcję. Nie mówię, że wcześniej tego nie robił, po prostu robi to lepiej niż Marek i lepiej niż on SAm na początku
                  CWKS LEGIA WARSZAWA

Komentarz

• Wywiad z Dudą. Ładnie mu się w główce popierdoliło. Wystarczyło parę dobrych występów...
                    http://sport.wp.pl/kat,32284,title,D...4e94&_ticrsn=3
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Duda odleciał w kosmos. Ale tak to jest jak się klepie młodego po plecach i mówi że jest zajebisty.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                        Duda odleciał w kosmos. Ale tak to jest jak się klepie młodego po plecach i mówi że jest zajebisty.
                        Ta, analogiczna sytuacja z Mikita. Jak to było? Mikita kosmita?
                        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                          Wywiad z Dudą. Ładnie mu się w główce popierdoliło. Wystarczyło parę dobrych występów...
                          http://sport.wp.pl/kat,32284,title,D...4e94&_ticrsn=3
                          Tylko 3 ligowa przygoda w rezerwach jest w stanie uratować tego chłopaka. Winni są niestety wszyscy... prezes, trener, koledzy z szatni, oraz kibice.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                            W sensie, że wcześniej dało się zauważyć, że odpuszcza?
                            Właśnie najgorsze, że nie dało się zauważyć, widać to dopiero teraz. Nie twierdzę od razu, że odpuszczał, ale uważam, że jest spora różnica pomiędzy tym jak wygląda teraz, a do czego przyzwyczaił do tej pory.Jak widać da sie. ;p
                            Ps.Dla przypomnienia- chodzi mi tu o zaangażowanie, a nie o formę piłkarską.
                            Ostatnio edytowany przez SzydeL; [ARG:4 UNDEFINED].
                            Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

• Dossa powołany do reprezentacji. Ktoś wie jak tam z jego kontuzją?
                              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                                Dossa powołany do reprezentacji. Ktoś wie jak tam z jego kontuzją?
                                Kontuzja ma na imię "Berg go nie lubi"
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X