Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Ta ankieta, to o kant dupy potłuc... połowa zawodników nie lubi Legii z zasady... druga połowa zazdrości, legionistom tego, że grają w Stolicy w najlepszym klubie, mają największe siano z grania itd.
    Zgadzam się w 100%, ci piłkarze przereklamowani od prawie trzech lat rządzą w polskiej piłce, więc jeśli zawodnicy Legii są przereklamowani, to co napisać o kopaczach z pozostałych zespołów podobno nie przereklamowanych.

Komentarz

• Kosecki jest przereklamowany i nie powinien grać w Naszym klubie.
      To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Kosecki nie jest przereklamowany, tylko w słabej formie, w 2012/2013 on był dominująca postacią w naszym zespole. Jest po prostu w słabej formie przez rozliczne kontuzje i oby złapał formę. To samo z Kuciakiem który jest tez podobno przereklamowany, Kuciak jest doskonałym piłkarzem, ale miał słabszy okres i tyle. Żyro ta sama sytuacja, jeśli Żyro jest przereklamowany to co napisać o Linettym 2,5 roku w ekstraklasie i jedna bramka w lidze, a trąbią o nim od dawna, że wielka nadzieja naszej kopanej, a face przy Żyro jest cieniutki statystycznie.
        Jechać po piłkarzach Legii jest modne, tym sobie rekompensują inni kopacze swoje kompleksy. Się okazuje że Legia stoi przereklamowanymi piłkarzami, którzy od trzech prawie lat leją wszystkich w lidze.
        Dawno temu był podobny plebiscyt w jednym piłkarze uznali Ljuboje za najbardziej przereklamowanego, by w ankiecie PZPN Ljuboja został wybrany do jedenastki roku 2013 jak pamiętam.
        Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• I tę formę łapie już drugi sezon? Przed 12/13 też szału nie było. Gdyby jeszcze chociaż nadrabiał te braki sportowe charakterem...a jest zupełnie odwrotnie.
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
            I tę formę łapie już drugi sezon? Przed 12/13 też szału nie było. Gdyby jeszcze chociaż nadrabiał te braki sportowe charakterem...a jest zupełnie odwrotnie.
            Spokojnie, on czeka aż Berg odejdzie i zacznie grać po kolesiowskich układach (pod warunkiem, że następny treneiro to będzie Polak)

Komentarz

• Można gdzieś zobaczyć wyniki tej ankiety?

Komentarz

• Wyniki skomentował dla "Faktu" były piłkarz Legii, Piotr Włodarczyk. - Nie oglądałem w niedzielę "Ligi+Extra", ale słyszałem o wynikach głosowania, które przeprowadzono wśród naszych ligowców. Podobno w piątce najbardziej przereklamowanych piłkarzy ekstraklasy znaleźli się Michał Żyro, Kuba Rzeźniczak i Jakub Kosecki. Dobre, ubawiłem się. Widać, że ktoś tu ma jakiś problem z Legią. Może nie podoba się to, że to ona sięgała ostatnio po tytuł, a teraz też jest tego najbliżej? Nazywanie Rzeźniczaka graczem przereklamowanym to jakieś totalne nieporozumienie. On jest wręcz niedoceniany. W większości ostatnich spotkań to właśnie Rzeźniczak jest najlepszym piłkarzem przeciętnie grającej Legii. W Chorzowie? Czołowa postać na boisku. W Gdańsku? Dla mnie najlepszy. Raczej nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Czasami nawet jestem zaskoczony, gdy przychodzą powołania do kadry i nie widzę tam nazwiska Rzeźniczak.Z Michałem Żyro też się nie zgadzam. Strzela w ostatnich meczach gole, notuje asysty. OK - zdarzają mu się wahania formy, ale to chyba nie powód, by wyraźnie wygrywał plebiscyt na najbardziej przereklamowanego zawodnika ekstraklasy. Ten wynik to jakiś jeden wielki absurd. Zrozumieć mogę tylko ewentualne piąte miejsce "Kosy", choć znalazłbym w lidze kilku chłopaków, do których bardziej niż do niego pasuje to miano.
                http://legia.net/wiadomosci,60436-pi...m_z_legia.html

Mniej więcej się zgadzam z tym co mówi były nasz piłkarz, o Kuciaku nie było mowy, ale wybranie Kuciaka najbardziej przereklamowanym bramkarzem po tylu latach efektownej i efektywnej gry w lidze i na arenie międzynarodowej, to jest ośmieszaniem się piłkarzy ligowych i już ten fakt dyskredytuje tą ankietę. Mam nadzieję, że najbardziej przereklamowana drużyna ligi w ciągu najbliższego miesiąca pokaże kto jest tak naprawdę przereklamowany. Chociaż według mnie, puchary w tym sezonie pokazały kto jest przereklamowany.
                Ostatnio edytowany przez Andrzej10; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Widać, że pewnym kopaczom wyszła słoma z butów. Natomiast piłkarzom Legii proponuje więcej uśmieszków i piąteczek z rywalami po przegranym/zremisowanym meczu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
                    Widać, że pewnym kopaczom wyszła słoma z butów. Natomiast piłkarzom Legii proponuje więcej uśmieszków i piąteczek z rywalami po przegranym/zremisowanym meczu.
                    Czy ja wiem czy słoma z butów. Tacy są obecni piłkarze ( poza jakimiś tam wyjątkami). Z jednej strony lizanie dup trybunom i ciągłe udowadnianie pod publikę jak to pier**** kana(7)arzy, z drugiej na wiadomość o zainteresowaniu Legią przez jakiś Fakt czy inny Super Express przez tydzień się ślini i spać nie może. Zwykłe pajace. Tyle

Komentarz

• Zamieszczone przez FranRico Zobacz posta
                      Czy ja wiem czy słoma z butów. Tacy są obecni piłkarze ( poza jakimiś tam wyjątkami). Z jednej strony lizanie dup trybunom i ciągłe udowadnianie pod publikę jak to pier**** kana(7)arzy, z drugiej na wiadomość o zainteresowaniu Legią przez jakiś Fakt czy inny Super Express przez tydzień się ślini i spać nie może. Zwykłe pajace. Tyle
                      Otóż to. Ankieta anonimowa, to można się "wykazać". W rzeczywistości, gdy pojawia się oferta z Legii, to taka piłkarzyna momentalnie zaczyna twierdzić, jak to od zawsze Legii kibicowała i że spełnia się jej wielkie marzenie.

Komentarz

• Nie ma co się ciśnieniować, czy dłużej rozwodzić nad tą pseudo ankietą. Od lat w tego typu "plebiscytach" jesteśmy w czołówce. Radović swego czasu, chyba też był okrzyknięty największym symulantem, czy coś w ten deseń.

Komentarz

• Ta ankieta to też kolejny dowód na to dlaczego rywale Legii tak jeżdżą na dupach gdy przychodzi do grania z nami. Niechęć do Warszawy, Legii plus do jej zawodników, bo wyniki tej ankiety to wynik ewidentnej niechęci do tych graczy, a nie ocena ich umiejętności.
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ponoć Sa ćwiczył wczoraj strzały na treningu, a wrzutki robił mu sam HB. Będzie ocieplenie stosunków ?

Komentarz

• Zamieszczone przez KRA Zobacz posta
                              Nie ma co się ciśnieniować, czy dłużej rozwodzić nad tą pseudo ankietą. Od lat w tego typu "plebiscytach" jesteśmy w czołówce. Radović swego czasu, chyba też był okrzyknięty największym symulantem, czy coś w ten deseń.
                              Akurat Rado swego czasu był największym symulantem. Prze kilka rund jego firmowym zagraniem bylo pobiegniecie wzdluz linii bocznej w okolice pola karnego, a tam wywrotka, krzyki i machanie łapami. Był straszliwie irytujący i jak w jego miejsce zaczął grac Szałachowski to kibice oddychali z ulgą.
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez MGroup Zobacz posta
                                Ponoć Sa ćwiczył wczoraj strzały na treningu, a wrzutki robił mu sam HB. Będzie ocieplenie stosunków ?
                                I ten wpis potwierdza, że Sa nie jest akceptowany przez szatnię. Już nawet nikt nie chce z nim trenować

Komentarz

Pracuję...
                                X