Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobrze, że to ostatni sezon tej spiździałej grupy wzajemnej adoracji.
    Może w przyszłym sezonie pojawią się u nas zawodnicy z charakterem, którzy wezmą tych twitterowych płaczków za mordy i ustawią szatnię do pionu.
    Tych, którzy tu się ostaną oczywiście.

Komentarz

• Heh, Berg nie ma TT ? Oj czuję, że jutro Rzeźnik na Ławie a Sa od pierwszej minuty

Komentarz

• Zamieszczone przez Ryku Zobacz posta
        Może w przyszłym sezonie pojawią się u nas zawodnicy z charakterem, którzy wezmą tych twitterowych płaczków za mordy i ustawią szatnię do pionu.
        Po czym wnosisz?

Komentarz

• Raczej wyrażam nadzieję

Komentarz

• Za Bergem to ciężko trafić Ojaama jeździec bez głowy, wielki indywidualista, który nie dostrzegał kolegów i myślał, że sam wszystkich minie. Inni piłkarze Legii mało go na boisku w trakcie meczu nie pobili, wszystkich tylko wkurzał, ale Berg mecz w mecz go od pierwszej minuty wypuszczał.

Nie wiem co Sa robi na treningach, ale w trakcie spotkań na pewno zaangażowania odmówić mu nie można było, zakładał pressing, nie biegał bez sensu jak Sagan. Jestem ciekawy jakby Ljuboja u Berga wyglądał poprawiający sobie non stop getry w akcjach obronnych. Wybierający sobie treningi, imprezujący itd. pewnie z trybun by nie wstał.
            "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Taka puenta

"Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                Taka puenta
                Super

A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Wyrwane z kontekstu. Ale obrazek piękny. I ten zakłopotany Marunia z szelmowskim uśmieszkiem

Komentarz

• Marek Saganowski znowu jest podstawowym napastnikiem Legii Warszawa. Bramek co prawda nie strzela, ale Henning Berg jest z niego zadowolony. Do tego stopnia, że chce go mieć w swojej drużynie także w przyszłym sezonie.
                    http://www.transfering.pl/newsroom/2...rta-dla-sagana

Komentarz

• wywiad z MM

Zmieniłeś barwy klubowe. Od kilku miesięcy jesteś piłkarzem Legii Warszawa. Z Mistrzem Polski rozegrałeś już kilka spotkań. Jak oceniasz swoje występy?

- Początki jak wszędzie nie są łatwe. Wydaje mi się jednak, że dużo gram. Zaliczyłem występ w Lidze Europy. W ekstraklasie moje występy nie są takie, jakbym tego oczekiwał. Chciałbym, żeby gra była bardziej zależna ode mnie, ale na razie widać muszę płacić frycowe. Słyszałem, że w Legii Warszawa aklimatyzowanie trwa pół roku. Na początku nie chciałem w to wierzyć, ale chyba to prawda. Mam nadzieję, że przebiegnie to jak najszybciej i szybko oswoję się w drużynie

....

Z ust komentatorów sportowych często słychać, że jesteś niewidoczny na boisku. Czy te zadania na boisku mają na to wpływ?

- Poniekąd tak. Wydaje mi się jednak, że mam jeszcze trochę za mało zaufania od kolegów. Widać, że w pewnych sytuacjach nie są pewni czy wyjdę z opresji i nie zagrywają piłki.

Następnym razem jak Boguś będzie chciał wydać prawię bańkę na zawodnika, dobrze by było żeby poza testami medycznymi był jakiś sprawdzian mentalny, wywiad środowiskowy etc ! Teraz niech kołuje mu dobrego psychologa ! Bo widać, że nad mentalnością zwycięzcy Masłowski musi sporo popracować. Do tego wmawia sobie jakąś półroczną kwarantannę. Mega zblokowany koleszka, który narzuca sobie samoograniczenia i jeszcze ślepo w nie wierzy...
                      Ostatnio edytowany przez Ursynów1916; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Przechodniu, Pochyl Czoło, Wstrzymaj Krok Na Chwilę
                      Tu Każda Grudka Ziemi Krwią Męczeńśką Broczy
                      To jest Służewiec To są Nasze Termopile
                      Tu Leżą Ci, którzy Chcieli Bój Do Końca Toczyć.
                      Nie Odprowadzał Nas Tu Kondukt Pogrzebowy
                      Nikt Nie Miał Honorowej Salwy Ani Wieńca
                      W Mokotowskim Więzieniu Krótki Strzał W Tył Głowy
                      A Potem Mały Kucyk Wiózł Nas Do Służewca

Komentarz

• 19:51 – Na trybunach pojawił się Dusan Kuciak. Nie ma co ukrywać. Przydałby się nam taki bramkarz.

Kuciak zwiedza stadion Lecha, ciekawe po co, źródło kks...

Komentarz

• I co niby skapy Lech włoży za niego okragla sumkę?
                          Please...
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• W Lidze + wyniki ankiety przeprowadzonej wśród ligowych grajków. W kategorii najbardziej przereklamowany piłkarz 1 miejsce Żyro, 3 miejsce Rzeźnik, 5 Kosa. Najbardziej przereklamowany bramkarz - zwycięzcą Kuciak, na którego głos oddala prawie połowa ankietowanych. Wśród największych naciągaczy ligi 1 miejsce Kosa.
                            "Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz." Roger H. Lincoln

Komentarz

• Zamieszczone przez Zohan Zobacz posta
                              W Lidze + wyniki ankiety przeprowadzonej wśród ligowych grajków. W kategorii najbardziej przereklamowany piłkarz 1 miejsce Żyro, 3 miejsce Rzeźnik, 5 Kosa. Najbardziej przereklamowany bramkarz - zwycięzcą Kuciak, na którego głos oddala prawie połowa ankietowanych. Wśród największych naciągaczy ligi 1 miejsce Kosa.
                              Kuciak ostatnio mocno zjechał z formą więc taka ocena nie dziwi. Żyro..a on był w ogóle rozpatrywany jako np. najlepszy piłkarz ligi?
                              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Ta ankieta, to o kant dupy potłuc... połowa zawodników nie lubi Legii z zasady... druga połowa zazdrości, legionistom tego, że grają w Stolicy w najlepszym klubie, mają największe siano z grania itd.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X