Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Akurat jeżeli chodzi o pressing, to, przynajmniej do tej pory, Orlando nie można było nic zarzucić.
    Często sam starał się zakładać pressing na połowie rywala, ale przy biernej postawie skrzydłowych nic z tego nie wychodziło. Taki Żyro taktycznie jest wiele słabszy, a o pressingu i grze w obronie w jego wykonaniu lepiej nie wspominać.

Komentarz

• Ja mu się nie dziwię, że stracił motywację. Przy Rado mógł wchodzić z ławki, bo duet z Dudą funkcjonował bardzo dobrze. Po odejściu Serba i wypożyczeniu Piecha została mu rywalizacja z Saganowskim. Jeśli w kolejnym meczu trener wystawia napastnika, który nie strzela bramek, albo na szpicy wychodzi pomocnik Duda/Masłowski, który się do tego nie nadaje, to daje wyraźny sygnał. Do tego można dodać zainteresowanie ze strony sztabu reprezentacji Portugalii, w meczu bodajże ze Śląskiem, gdzie całe spotkanie przesiedział na ławie. Jeden zareaguje na podobne manewry jeszcze cięższą pracą, drugi wywali wora i powie basta.

Berg jest trenerem, jego rozlicza się za wyniki i to on odpowiada za ustawienie składu. Niemniej gołym okiem widać, że jest mu nie po drodze z Sa. Od dobrego szkoleniowca można wymagać, że znajdzie miejsce dla różnych charakterów. Trudno zakładać, że w grupie 25 zawodników wszyscy będą jednakowi mentalnie. Tutaj było miejsce do popisu dla Norwega, żeby sytuację w jakiś tam sposób rozwiązać.

Nie to, że bronię Portugalczyka, ale uważam, że duży udział w tym co się teraz dzieje ma właśnie osoba naszego trenera.
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• szczują na Sa bo widzą, że ma za sobą trybuny (a przynajmniej znaczną ich część) wiec podrzucają "newsy" dziennikarzom, którzy w dobrej wierze je publikują

Brudne łapska precz od Sa.

Tylko Kucharito jest lepszy na dziś

Serio za jego (Kucharczyka) obrażanie będę wywalał z forum. Jak nie potraficie go docenić jako piłkarza to doceńcie go jako kibica. Ostatni raz puszczam podobny idiotyzm a że jestem jego fanem to akurat tego dopilnuje
        ...ta ziemia do Polski należy
        choć Polska daleko jest stąd,
        bo wolność krzyżami się mierzy
        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Równie dobrze ten tekst można było napisać w zupełnie innym kontekście. Tam oczywiście wszystkiemu winny jest Sa, bo zaczął mieć wyjebane na wszystko, ale czemu tak się stało to już nie piszą. Odszedł Rado, a i tak Sa jest tym rezerwowym, który wchodził tylko i wyłącznie jak trenerowi się w tyłku paliło. A po meczu ze Śląskiem kiedy przyjechał go oglądać asystent trenera reprezentacji, a ten go przetrzymał cały mecz na ławce sam pisałem, że na jego miejscu miałbym już wyjebane i myślał o jak najszybszym odejściu. Tak samo prestiżowy mecz z Lechem, a Berg w ataku wypuszcza beznadziejnego Masłowskiego. A niestety my nie możemy od napastnika wymagać tylko tego, że walczy...
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Patrząc na obecne poczynania kopaczy w tej lidze, którą rzekomo o cokolwiek wyprzedzamy (milimetr?!) to Orlando Sa być może uratuje jeszcze w tym sezonie tyłek Bergowi w kluczowym momencie. Jak go nie chcą to niech sprowadzają dwóch kolejnych napastników... A sorki, mamy Piecha.

Komentarz

• Damn, czy tylko ja nie potrafię zrozumieć tej nagonki na Sagana? Nie ma najlepszego sezonu, nie strzela dziesiątek bramek, nie zagrał dobrze z Zawiszą ale mam poczucie, że niektórzy zaczęli po nim jechac niczym po Ryśku Stańku za jego "najlepszych" lat.

Komentarz

• Ta nagonka spowodowana jest tym, że ludzie (w tym ja) nie potrafią zrozumieć, że dużo słabszy Sagan wychodzi w kilku kolejnych spotkaniach nic nie pokazując a Sa grzeje ławę.
                Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
                o tym, że media kłamią jak jebana komuna.

Komentarz

• No, w końcu Sagan jest młody i perspektywiczny.
                  Rafal Zurowski @Zurowski_Rafal

Może do imprezy pt."LM" nie pasujemy, ale z tego piłkarskiego,eleganckiego balu, zrobiliśmy tzw. "Szampan, basen i machanie kutassem". Lubię.

Komentarz

• Ale to Sagan się wystawia w meczach? I czy Saganowski się obija jak gra? Oczywistym jest to, że Sa jest lepszym piłkarzem i to on powinien grać ale to, że gra Sagan to sprawa tylko i wyłącznie na linii Berg-Sa. Gdyby Saganowskiego nie było to i tak by nie grał Orlando.

Komentarz

• U Berga to i nawet Chinyama by wygrał rywalizacje z Orlando
                      Ps. Najgorsza wieść na dziś , wrócilem.

Komentarz

• Nie obija się ale wychodzą jego co raz większe braki na tle tej dramatycznie słabej ligi. Gdyby nie było Saganowskiego to nie byłoby na niego nagonki proste
                        Prawda jest jedna, a mnie łapie zaduma
                        o tym, że media kłamią jak jebana komuna.

Komentarz

• To ja chyba jakoś inaczej to wszystko widzę i inaczej do tematu podchodzę. Wiele lat jarałem się Saganem za wszystko to teraz nie będę po nim jechał jak po burej suce bo gra on a nie ktoś inny. Zwłaszcza, że zawsze zostawia kawał serducha. Nawet jak jest słabszy niż był kiedyś. A i tak kilku innych graczy z pierwszego składu gra gorzej.
                          Młody chłop nie jestem ale najzwyczajniej jest mi przykro gdy czytam niektóre komentarze necie na jego temat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
                            To ja chyba jakoś inaczej to wszystko widzę i inaczej do tematu podchodzę. Wiele lat jarałem się Saganem za wszystko to teraz nie będę po nim jechał jak po burej suce bo gra on a nie ktoś inny. Zwłaszcza, że zawsze zostawia kawał serducha. Nawet jak jest słabszy niż był kiedyś. A i tak kilku innych graczy z pierwszego składu gra gorzej.
                            Młody chłop nie jestem ale najzwyczajniej jest mi przykro gdy czytam niektóre komentarze necie na jego temat.
                            Nic nie rozumiesz, Sagan powinien zrezygnować z kariery w ramach protestu, że nie jest wystawiany Sa.

Komentarz

• i ogłosić głodówkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Emkaen Zobacz posta
                                i ogłosić głodówkę.
                                Nie widziałem żeby ktoś mu ubliżał, wyzywał tak jak innych piłkarzy czy się z niego nabijał. Z szacunku właśnie. Gra słabo, jest nieskuteczny i zwyczajnie już trochę niedomaga, to jest właśnie komentowane. Wolałby go zapamiętać z tych najlepszych lat, zamiast patrzeć na jego obecną grę. Fakt, że biega, walczy... ambicji nigdy nie można było mu odmówić. Niestety, napastników rozlicza się za bramki, a Marek jest po prostu nieskuteczny.

Ciekawe ile zaufania dostałby ktoś inny na jego miejscu. Słusznie czy niesłusznie, dostaje rykoszetem, ponieważ lepszy zawodnik siedzi na ławce. Wiadomo, że to nie jego wina. Nie powie, "trenerze, pierdole... wpuść Orlando, bo jest lepszy".
                                Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X