Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grodzki jest osobą publiczną więc to inna sprawa. 3 w 4 tym, którzy na niego głosowali.
    Piłkarze, taki Neymar jakby przyszedł to też byście go pogonili, bo ma na głowie pióropusze i zakłada zwiewne koszulki? Mnie w Koseckim wkvrwia tylko to, że zajebiście gwiazdorzy po rozegraniu jednej niezłej i jednej bardzo fajnej rundy. Czasu w ŁKSie nie liczę.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Jaka liga taka gwiazda Prawdę powiedziawszy Kosecki na to aby strugać gwiazdę jeszcze sobie nie zasłużył.
      SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
        No tak, bo w Polsce wystarczy byc troszke innym niz cale stado pingwinow to juz sie jest na cenzurowanym.
        według Ciebie to jest 'troszke inny'?

zresztą ja się tu już nie będę rozpisywał, jak ktoś chce poznać moje zdanie na ten temat to polecam DL9

Komentarz

• A to co w tym temacie ma do powiedzenia Kosecki

- Czasem czytam o sobie różne rzeczy, jestem obrażany na wiele sposobów. Nie wiem czy komuś tak bardzo zalazłem za skórę czy może nadepnąłem na odcisk. Kiedyś w serwisie weszło przeczytałem, że jestem córką Romana Koseckiego i powiedziałem w jakimś wywiadzie, że nie lubię tej strony. Teraz nie mogę tak powiedzieć, są tam ciekawe informacje, choć niektóre trochę przesadzone. Jestem bezczelny i te wszystkie docinki nie robią na mnie wrażenia. Media raz krytykują, innym razem piszą pozytywnie – od tego są media, to specyfika mojego zawodu. Jednak wbrew pewnym tekstom transwestytą nie jestem i proszę by mnie tak nie nazywano gdyż przekracza to granice dobrego smaku.

- Raz założę bluzę, raz obcisłą koszulkę z dużym dekoltem, innym razem będę miał pedalską grzywkę. Taki mam styl i nie będę go zmieniał tylko dlatego, że komuś się to nie podoba. Czasem czytam o sobie, że jestem pedałem. Czy ktoś widział mnie w dwuznacznej sytuacji z mężczyzną? Jeśli ktoś pisze takie rzeczy tylko na podstawie tego jak ktoś się ubiera to ma ze sobą duży problem. Mam do siebie dystans, nie zmartwię się tym, nie będę chował głowy w piasek. Będę sobą.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
            A Grodzkiego

Nie Grodzki, tylko Bęgowski. Krzysztof. Kandydatka na wicemarszałka to Krzysztof Bęgowski, znany szerzej jako Anna Grodzka.

Komentarz

• wicemarszałka Krzysztof grodzka, macie ***** swoją normalność

Komentarz

• Kiełbik oficjalnie kończy karierę

Komentarz

• dzięki Kiełbik za te wszystkie lata! szczególnie dziękuję za bramkę w mistrzowskim sezonie 91/92 w meczu z Ruchem w końcowych minutach z rzutu wolnego. powodzenia na ławce trenerskiej!

Komentarz

• W sumie szkoda, myślałem, że zostanie do końca sezonu. Ciekawe jak sobie poradzi jako skaut, jestem pewien, że kto jak kto, ale on żadnego badziewia do Legii nie da ściągnąć. Z jego doświadczenia chłopaki z Akademii też na pewno będą czerpać garściami. Dzięki i powodzenia!

Komentarz

• Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
                      dzięki Kiełbik za te wszystkie lata! szczególnie dziękuję za bramkę w mistrzowskim sezonie 91/92 w meczu z Ruchem w końcowych minutach z rzutu wolnego. powodzenia na ławce trenerskiej!
                      W tym sezonie to on był jeszcze młodzieżowcem Unii Hrubieszów.

Komentarz

• Jeszcze przed przyjściem Brzyskiego rzadko dostawał szanse i ustępował miejsca Rzeźniczakowi więc wiosną raczej szans na grę nie miał oby mądre głowy godnie go uhonorowały i facet sprawdził się jako skaut,bo zasłużył na to.
                        "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                          W tym sezonie to on był jeszcze młodzieżowcem Unii Hrubieszów.
                          ha ha chodziło mi o sezon 2001/02, nie wiem dlaczego tak mi się napisało

Komentarz

• Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
                            Jeszcze przed przyjściem Brzyskiego rzadko dostawał szanse i ustępował miejsca Rzeźniczakowi więc wiosną raczej szans na grę nie miał oby mądre głowy godnie go uhonorowały i facet sprawdził się jako skaut,bo zasłużył na to.
                            Zastanawiajace jest czemu jechał na Cypr, skoro w jego miejsce mogł pojechac jakiś małolat.
                            Nie mniej, szacunek za tyle lat w Legii.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kiełbik
                              - Nie była to spontaniczna decyzja, dojrzewałem do niej od jakiegoś czasu. Po rozmowach z prezesem i zarządem klubu stwierdziłem, że czas kończyć - mówi były już piłkarz "Wojskowych".
                              ciekawe co do tego ma Prezes i Zarząd.Chyba to ,że Leśnodorski mówił ,że niektórzy nieźle zarabiają a siedzą na ławie/trybunach i z takimi zawodnikami będą się chcieli rozstać.

Komentarz

• No Kiełbikowi należy podziękować, bo to ponad dekada z (L) na piersi... miał momenty lepsze i gorsze, ale nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu... Był czas, że nieraz na niego narzekałem, ale miał chłop wielkie serducho do grania. Zapieprzał po tej lewej stronie na całej długości placu. Dzięki Tomek!
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X