Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
    Dziwi mnie tylko, że w klubie tak na to spokojnie patrzą... Chyba był pod jakąś kontrolą fizjoterapeutów i Cesara?
    Pewną poprawkę można wziąć na to, że często się zdarza, że wyczynowi sportowcy jak przestają uprawiać sport przez jakiś czas, to szybko nabierają wagi... ale chyba nie do tego stopnia

Na zdjęciach z Gniewna widać że nabrał wagi, ale wtedy jeszcze było to względnie w granicach normy, coś co da się naprawić w krótkim czasie, tymczasem tutaj to wygląda jakby ostatnie pół roku spędził na wpieprzaniu pizzy ze smalcem i podwójnie słodzonej coli. I to wszystko "pod okiem" sztabu... dziwne. Pewnie wkrótce doczekamy się jakiegoś wyjaśnienia.

Komentarz

• z legia net

~waeszawskaPraga - Co z tym Gui, on naprawdę jest taki gruby??

- Nie, nic z tych rzeczy. Widzieliśmy zdjęcie z wywiadu dla telewizji polskiej o Mundialu, ale to albo złe ujęcie, albo fotomontaż. Brazylijczyk ostatnio mało się ruszał, ma jeszcze założoną ortezę na nodze, ale przytył raptem dwa kilogramy, które zapewne zrzuci jak tylko wróci do treningów. Widywałem Guilherme na obozie w Gniewinie na siłowni i wyglądał normalnie, miał sportową sylwetkę.
      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Nawet, jak kiedyś wystąpił w Lidze+ Ekstra to wydawał się gruby. Widocznie ma taką twarz i mimikę, że sprawia wrażenie zapuszczonego.
        Nie szukajmy problemu tam, gdzie go nie ma. Trzymajmy kciuki, żeby doszedł do pełni formy po kontuzji i prezentował się, jak w meczach na początku wiosny.
        Nam wszystkim powinno zależeć, aby tak się stało

Komentarz

• Przecież na początku mistrzostw chodziły po twitterzy jego fotki z dziewczyną i wyglądał na nich normalnie, więc wątpliwe, żeby przez pół miesiąca się tak roztył.
          "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Jak dla mnie na zdjęciu z dzisiejszego sparingu - wygląda normalnie...

Komentarz

• Zamieszczone przez ZTR Zobacz posta
              Jak dla mnie na zdjęciu z dzisiejszego sparingu - wygląda normalnie...
              Widziałem go dzisiaj na własne oczy bo byłem po bilet i nie wyglądał jakoś tragicznie.

Komentarz

• Jako, że był tu poruszany temat Lewczuka i tej lojalki to pozwolę sobie wrzucić jego wypowiedź w tej sprawie

Z perspektywy czasu nie żałujesz, że daliście się jako piłkarze wplątać w konflikt na linii kibice Zawiszy - działacze?

- Na pewno inaczej bym postąpił i jestem pewien, że wielu kolegów również. Niepotrzebnie wyraziliśmy stanowisko w tej sprawie. Powinny to rozstrzygnąć między sobą dwie strony konfliktu. Stało się, jesteśmy dorosłymi ludźmi, nikt pistoletu nam przy głowie nie trzymał, ale wiadomo, że to nie był nasz pomysł i nasza inicjatywa. Byliśmy pracownikami klubu i każdy musi myśleć o swojej rodzinie. Jednak z perspektywy czasu jestem pewien, że wszyscy piłkarze Zawiszy postąpiliby inaczej.

W Legii kilka lat temu też był wieloletni konflikt z działaczami. Gdyby coś takiego, odpukać, miało miejsce znowu, postąpiłbyś inaczej? Może wcielił w rolę mediatora?

- Na pewno bym się odciął od tego. W Bydgoszczy nie zdawałem sobie sprawy, że to aż tak może się potoczyć. Myślałem, że sprawa zostanie szybko załatwiona, a stało się inaczej. Na pewno podszedłbym do tego zupełnie inaczej.
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• zdjęcie sprzed 10 dni (via legia.net)

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                    zdjęcie sprzed 10 dni (via legia.net)
                    Wciąga brzuch.

Komentarz

• Kucharczyk jakby był mądry to by po każdym treningu brał Jałoche i te 20 minut trenował sam na sam na szybkości. Ma chłop umiejętność odnajdowania się w dogodnych sytuacjach, i jakby tylko wziął się za siebie to spokojnie mógłby pójść za kilka baniek i zarabiać 5x więcej niż u nas. Ale jak woli grać w czołgi to jego wybór.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                        Kucharczyk jakby był mądry...
                        Musze odpowiadac?

Komentarz

• Panowie moderatorzy te ostatnie posty to jakaś zorganizowana akcja,czy po prostu jakiś ***** się trafił? Bo osobiście nie ogarniam twórczości od 16:58 do 17:04. Pozdrawiam

Komentarz

• Mikita strzelił na 4-1 dla Dolcanu w meczu z Lubinkami.
                            q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez Goryl513 Zobacz posta
                              Panowie moderatorzy te ostatnie posty to jakaś zorganizowana akcja,czy po prostu jakiś ***** się trafił? Bo osobiście nie ogarniam twórczości od 16:58 do 17:04. Pozdrawiam
                              A co tu ogarniać w spamowym ataku? Od wczoraj w sieci jesteś? Moderatorzy też mają swoje życia. Jak już wracamy na zainfekowaną forumkę, to ją od razu w miarę możliwości czyścimy. Nie róbta z nas nadbogów.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                                Nie róbta z nas nadbogów.
                                Spokojnie. Nikt nie robi.

Komentarz

Pracuję...
                                X