Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP: Legia - Korona Kielce!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• PP: Legia - Korona Kielce!

Za legialive.pl:

Przed momentem zakończyło się losowanie 1/4 finału Pucharu Polski. W tej fazie rozgrywek piłkarze Legii zagrają z Koroną Kielce. Pozostałe pary ćwierćfinałowe PP:
    GKS Katowice - Amica Wronki
    Górnik Polkowice - Lech Poznań
    Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
    Pierwszy mecz Legia rozegra 1 października na wyjeździe. Spotkanie rewanżowe odbędzie się 3 tygodnie później w Warszawie.

No i bardzo dobrze,3 liga myśle że niepowinno być problemów z awansem do pólfinału.

Komentarz

Ja jestem zadowolony, niech pierwszoligowcy się eliminują między sobą
      Korona na pewno będzie bardzo zmobilizowana i będzie groźna- to tak naprawdę zespół, który awansuje do 2. ligi w tym roku zapewne, ale przy poważnym podejściu do tematu powinno bć OK.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

no wlasnie ja sie obawiam tego ich podejscia. jak oni z polkowicami sie nie potrafia zmobilizowac, to co dopiero na 3 ligowa korone :/ a tam wdowczyk niezla robote odwala, i wcale niezly zespol ma. moze byuc nie hallo 8o

Komentarz

Nie wiem czy nie za szybko ale ja uważam że Puchar Polski jest już Nasz :>

Komentarz

Z Kornoą będzie trzeba walczyć ostro. Oni zostawią całe zdrowie na boisku. W końcu gra z Legią to nie byle co! Będą chciali się pokazać z jak najlepszej strony. Zwycięstwo nad Legią to dla nich byłby największy chyba sukces w historii klubu.
            Będzie trzeba wiec ostro walczyć, wtedy wygra,y bez problemów. Jeśli wyjdą legioniści z nastawieniem, że tamci i tak padną na kolana, to może być niespodzianka, a nawet wstyd.

Dodatkowy smaczek to walka Kuby z Wdowcem. Dwaj byli reprezentacyjni i legijni obrońcy w rolach trenerów, walczą przeciw sobie.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to do półfinału dojdą jeszcze dwa kluby pierwszoligowe. Zwycięzcy meczów:

GKS Katowice - Amica Wronki
            Górnik Polkowice - Lech Poznań .

Fajnie by było, gdyby w półfinale trafili na siebie zwycięzcy - Amica i LEch.
            Legia zaś mogłaby trafić w półfinale na Jagę.

A potem wielki finał: Legia - Amica. I będzie pewność, że w Pucharach wystąpi drużyna conajmniej solidna, która nie przyniesie wstydu - Amica Wronki - finalista pucharu polski, ponieważ zdobywca pucharu - Legia, sięgnie także po mistrzoswtwo i brać będzie udział w eliminacjach LM.
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Szczerze mówiąc, wg. mnie losowanie nie mogło być lepsze. Jeśli miałbym sam ustawić pary to właśnie tak bym wybrał! 8-

Amica i GKS to dwaj najwięksi rywale dla nas więc będzie już o jednego mniej.

Polkowice i Lech to pozostali pierwszoligowcy, czyli znów o jedną drużynę z 1 ligi mniej.

Jagiellonia i Raków to już drużyny z niższej półki i na pewno jedna z nich zagra w półfinale. Wymarzona para dla nas po ewentualnym przejściu Korony.

A nasz przeciwnik, czyli Korona to chyba najsłabsza drużyna w stawce. Wiem, że niektórzy, zaraz napiszą, że lepiej tak nie pisać, bo się możemy przeliczyć itd., ale nie zapominajmy, że to nie jest jeden mecz w Kielcach tylko jest również rewanż w Warszawie. Nie wierzę, żeby Legia okazała się gorsza w dwumeczu. Poza tym fajny wyjazd się szykuje.

PUCHAR BĘDZIE NASZ! :klask:
              Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez crolick
                no wlasnie ja sie obawiam tego ich podejscia. jak oni z polkowicami sie nie potrafia zmobilizowac, to co dopiero na 3 ligowa korone :/ a tam wdowczyk niezla robote odwala, i wcale niezly zespol ma. moze byuc nie hallo 8o
                Będzie dobrze - im lepiej gra Korona tym większe szanse że ją stukniemy. Ja prwde mówiąc po zeszłorocznym Radomsku boję się meczów z teoretycznymi słabeuszami. Pogoń, KSZO, Ruch, Radomsko... Mozna było miec podwójną koronę i wszystko się z...bało u słabeuszy...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

ja sie tam ciesze ze korone wylosowalismy bo to bedzie pzreciwnik do pzrejscia wsumie to pozastale druzyny zostaly do pzrejscia i chyab puchar wydaje sie byc w naszych rekach ale.....
                  motywacja musi byc w pilkarzach w maczach takich jak z korona bo roznie moze byc ale tak jak adiq powiedzial jest dwumecz wiec nic zlego powinno sie nie wydarzyc! i mysle ze pofinal bedzie z jaga sie spotkamy i final bedzie Legia - Lech! mam taka nadzieje bo by sie zapowiadal zajebisty mecz na wiosne!!!!!
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

ciekawe ilu polonistow wspomoze na Lazienkowskiej swoja zgode

Komentarz

A potem wielki finał: Legia - Amica. I będzie pewność, że w Pucharach wystąpi drużyna conajmniej solidna, która nie przyniesie wstydu - Amica Wronki - finalista pucharu polski, ponieważ zdobywca pucharu - Legia, sięgnie także po mistrzoswtwo i brać będzie udział w eliminacjach LM.
                      Jak trafimy na Amice, to nas w tym pucharze nie ma. Wronki tradycyjnie kreca lody, idac po trupach do pucharow. Ta fabryka musi sie pokazac w Europie. Jak siegne pamiecia, ile juz bylo festynow z udzialem "kuchenek" i sedziego to mnie glowa boli. Duch fryzjera wiecznie zywy.

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
                        Jak trafimy na Amice, to nas w tym pucharze nie ma. Wronki tradycyjnie kreca lody, idac po trupach do pucharow. Ta fabryka musi sie pokazac w Europie. Jak siegne pamiecia, ile juz bylo festynow z udzialem "kuchenek" i sedziego to mnie glowa boli. Duch fryzjera wiecznie zywy.
                        Amica - Legia 3:0
                        Amica - Aluminium 5:3

A to przeca nie wszystko...
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
                          Nie wywołuj wilka z lasu, bo zrobią najazd z resztą zgód i trzeba będzie znowu uważać! :buhaha:

A uważać to trzeba i na Koronę! Nie raz i nie dwa faworyci w takich wypadkach umaczali!

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
                            I pasiaków :>

Komentarz

Bardzo dobrze- mam nadzieję że ich przejdziemy.

Półfinał z Jagą i finał z Lechem, to byłoby super, byle ten finał nie był w Częstochowie.
                              For those about to rock,
                              I salut you!!!

Komentarz

Pracuję...
                              X