Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowy dzial LegiaLive

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowy dzial LegiaLive

Nasz moderator Ange(L) "sprzedal" mi pomysl na nowy dzial do LL, a Woytek ten dzial zaakceptowal, wiec juz niebawem na stronie pojawia sie "rysy historyczne" jak (L)egia zdobywala tytuly Mistrza Polski poczawszy od pierwszego do ostatniego (mam nadzieje, ze pod koniec obecnego sezonu bede mial okazje napisac nowy rozdzial )
    ale zanim to nastapi, prosze Forumowiczow o troche pomocy.
    Zberalem juz pewna ilosc materialow (glownie ze strony GW, oraz sporo wypowiedzi Legionistow z roznych lat).
    Jesli posiadacie jakiekolwiek materialy, ktore moglyby wzbogacici ten dzial to prosze o maile (maxxxim@interia.pl). Njabardziej zalezy mi na wywiadach / wypowiedziach po lub przed meczowych zawodnikow i trenerow Legii z dawnych lat, ale jelsi posiadacie jakiekolwiek inne materialy ktore moglyby pomoc >>> prosze o mail.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Polecam też dział Legionistki...

http://www2.legialive.pl/legionistki/4.jpg

Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq

pieknie pieknie, coraz piekniej sie robi
      ale powracjac do TEMATU:

czy ktos z Szanownych Forumowiczow posiada w formie elektronicznej (skan, plik .doc, .rtf jakikolwiek inny pdf ) fragmenty Encyklopedii Fuji ze szczegolnym uwzglednieniem mistrzowskich sezonow? Moze jakies stare numery Przegladu Sportowego z artykulami dotyczacymi koncowek mistrzowskich dla Legii sezonow, ewentualnie innych gazet? Ostatecznie materialow juz troche jest i dzial moglby powstac, ale chcialbym zeby bylo to zrobione najlepiej jak to mozliwe. Ponawiam wiec swoj apel o pomoc. Drogie Legionistki, Drodzy Legionisci HELP

Adiq: Legionistkom dzial tez sie spodoba

Komentarz

MaxxxiM ja się śmieje, bo na tym zdjęciu jest pewien nasz forumiak. '8
        Nieznani Sprawcy

Komentarz

Aha. Co do skanów to mam w domu Metropol z 29 kwietnia 2002, gdzie na pierwszej stronie jest zdjęcie Czarka z paterą i nagłówek "Mistrzem Polski Jest Legia"
          Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq

no fakt, prawdziwa z niego Legionistka
            a zdjecie mozesz zeskanowac?

Komentarz

turiwo sie ten dzial nie podoba bo nie lubi pablik :/
              ) kurczaki no pieczone
              nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

marecki na cenzurowanym WFH!

Komentarz

Maximmm ja ci podeslalem skany z gazet - SE, PN, PS, Rzepa jak Legia zdobyla MP 2002. Mam nadziej ze sie przyda

ps. sory-ael bedziesz dluuuugo odbieral bo 4 mega )
                  Warszawa

Komentarz

Zamieszczone przez eLadamo
                    Maximmm ja ci podeslalem skany z gazet - SE, PN, PS, Rzepa jak Legia zdobyla MP 2002. Mam nadziej ze sie przyda

ps. sory-ael bedziesz dluuuugo odbieral bo 4 mega )
                    wielkie dzieki :+:
                    4 Mb nie stanowia problemu, moze sie sciagac do woli (lub ochoty ). dzieki raz jeszcze :+:

Komentarz

Maximm jak chcesz to ja mam dwa ogromne segregatory wycinków o Legii od marca 1994 roku az do powstanie NL czyli do Kwietnia 97 roku. (tylko ostatnie pare miesiecy jest jeszcze w formie gazetowej a reszta jest uporzxadkowana powkladana w koszulki z datami itd) To takie moje małe archiwum.

Jesli to Cie interesuje to zapraszam na priva. Niestety nie posiadam skanera wiec moge Ci to pozyczyc w całości. Tylko niestety z powodu braku czasu musiałbyś po to wpaść na Bródno.
                      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq

http://www2.legialive.pl/legionistki/5.jpg

'8
                        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                          hehe a mnie obcięli

napewno się ucieszy jak zobaczy gdzie Go umieścili

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
                            Maximm jak chcesz to ja mam dwa ogromne segregatory wycinków o Legii od marca 1994 roku az do powstanie NL czyli do Kwietnia 97 roku. (tylko ostatnie pare miesiecy jest jeszcze w formie gazetowej a reszta jest uporzxadkowana powkladana w koszulki z datami itd) To takie moje małe archiwum.

Jesli to Cie interesuje to zapraszam na priva. Niestety nie posiadam skanera wiec moge Ci to pozyczyc w całości. Tylko niestety z powodu braku czasu musiałbyś po to wpaść na Bródno.
                            jesli byloby to mozliwe, to bardzo chetnie. ale to jakosc w przyszlym tygodniu.

Komentarz

Kiedyś siedziałem za granicą i zbierałem dokłądnie wszystko co mi w ręce wpadło z polskiej prasy, a była w tym wzmianka o Legii.

Do teraz mi zostały artykuły - jeden z Tempa z 6.lipca 1995
                              Zatytułowany "Dublet" (Kazimierz Marcinek) - o Legii
                              a drugi Krzysztofa Guzowskiego z Rzeczpospolitej, z tego roku, niestety bez dokładnej daty. Poswięcony ostatniej kolejce ligowej, szczególnie zaś meczowi LEgia - Wisła, a zatytułowany: Jak mistrz z wicemistrzem.
                              (przypomnę, że LEgia wygrała 2-0) po bramkach Grzegorza Lewandowskiego i Adama Fedoruka.)

Jeśli to się przyda, a znajdę chwilę czasu (nie wcześniej niż za tydzień), to spróbuję przepisać i przesłać mailem, ponieważ skanera nie mam.

No chyba, żebyś podał adres pocztowy, to mógłbym przesłać pocztą.
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                              X