Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Wisła

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Wisła

Za legialive.pl:
    Poniedziałek, 15 września 2003 r.

21:10 - Kubicki: Bez Jarzy na Wisłę
    "Kontuzje z meczu w Zabrzu wykluczają Tomka Jarzębowskiego, Wojciecha Szalę i Manuela Garcię. Pierwszy na pewno nie zagra także z Wisłą, pozostali powinni się wyleczyć.
    Mają naciągnięte mięśnie. We wtorek zagramy w najsilniejszym możliwym zestawieniu. Problemem Legii jest w tej chwili skuteczność, ale ja wierzę, że w końcu zaczniemy strzelać więcej goli. Zawodnicy są tak przygotowani do sezonu, że bez problemów mogą grać co trzy dni. Powiem szczerze, że na treningu ćwiczyliśmy rzuty karne, ale chciałbym, byśmy zapewnili sobie awans po 90 minutach." - powiedział trener Legii Dariusz Kubicki.
    Źródło: Gazeta Wyborcza

No to w obronie po 1 (Jarza - Głowa)!

Re: Legia - Wisła

Zamieszczone przez Beny
    (...)
    No to w obronie po 1 (Jarza - Głowa)!
    taaa..., tyle, ze u nas Paszula jeszcze nie bedzie. Wybitny zawodnik to co prawda nie jest, ale jesli ma dzien to potrafi naprawde solidnie zagrac.
    chwilowa awaria podpisu

Komentarz

A będzie Jop?
      Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
        A będzie Jop?
        no to akurat bylby plus dla Legii
        22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

nie martwcie się -Jop będzie.przecież zostało nam tylko czterech obrońców,więc grać musi.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
            nie martwcie się -Jop będzie.przecież zostało nam tylko czterech obrońców,więc grać musi.
            Kto tu sie martwi...my sie cieszymy

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
              jesli ktos sie tu martwi to chyba tylko kibice Wisly
              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez leh71
                :cf1: Jop zagra :+: Wiedzcie, że w takim razie jedziecie do nas po pewna przegrana.
                "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

w Zabrzu?!

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
                    Zamieszczone przez leh71
                    Kto tu sie martwi...my sie cieszymy
                    Nie ciesz ię za dużo, bo oni też mają powody, bo w tej samej sytuacji jest u nas Szala :fu: A nie wykluczone, że zagra też Jóźwiak. :fu:
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

za www.90minut.pl:

"15 września 2003, 19:51:28 - mogiel
                      Trzy tygodnie "Jarzy"

Kontuzja, jakiej doznałem w meczu z Górnikiem Polkowice, jest poważniejsza, niż się wydawało. Nie będę grał przynajmniej przez trzy tygodnie - mówi "Gazecie" obrońca Legii Tomasz Jarzębowski.
                      - Mam naderwany mięsień prosty mięśnia czworogłowego. Przerwa potrwa trzy tygodnie. Mam zabiegi, dostaję zastrzyki. Ból jest mniejszy, ale nie ma mowy choćby o truchtaniu. Biegać zacznę na początku przyszłego tygodnia. - stwierdził "Jarza".

- Bolało mnie już w ubiegłym tygodniu. Naciągnąłem ten mięsień na treningu. W Polkowicach ból minął. Tymczasem podczas jednego ze startów do piłki coś mi strzeliło w nodze i musiałem zejść z boiska.

źródło: Gazeta.pl "

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                        Zamieszczone przez leh71
                        :cf1: Jop zagra :+: Wiedzcie, że w takim razie jedziecie do nas po pewna przegrana.
                        A trener Kubicki już znalazł rozwiązanie jak załatać dziury pomiędzy liniami Legii ? Bo akurat w przestrzeni pomiędzu defensywą a pomocą przeciwnika szaleje Żurawski. A u was ta luka jest aż nadzbyt duża.
                        Wynik jest jak najbardziej sprawą otwartą, choć szczerze mówiąc, więcej szans przyznaję Legii. Wisła jest w kryzysie, a wygrana z Płockiem zaciemniła tylko obraz.

Kontuzja Jarzębowskiego - naderwanie mięśnia to kontuzja leczona minimum miesiąc, do tego dochodzi rehabilitacja. Nie zdziwię się, jak nagle szybko wyzdrowieje i w piątek zagra. :/
                        AQUI VA UN SOLDADO DE AMERICA.

Komentarz

mam nadzieje ze nasza kochana druzyna spie sprezy i wygramy jedna brameczką! i ze kuba ustawi tak zespol ze nie bedzie problemu z niczym i ze foprmacje beda ze soba wspolpracowac dobrze licze w piatkowy wieczur na zwyciestwo!
                          Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Zamieszczone przez kamyk
                            mam nadzieje ze nasza kochana druzyna spie sprezy i wygramy jedna brameczką! i ze kuba ustawi tak zespol ze nie bedzie problemu z niczym i ze foprmacje beda ze soba wspolpracowac dobrze licze w piatkowy wieczur na zwyciestwo!
                            Ale muszą zajść dwa warunki konieczne:
                            1) Ktoś musi zarobić czerwień
                            2) Gol musi paść przypadkowo.

Cztery gole
                            Trzy strzelone w 10
                            Trzy strzelone przez przypadek.
                            Tylko gol Sokoła w Wodzisławiu został strzelony przy grze w pełnym skłądzie.
                            Tylko gol Sagana z Lechem padl po składnej akcji rozegranej z pełnym rozmysłem bez udziału przypadku (za to przy koszmarnym błędzie Scherfchena).
                            Konkluzja: Będzie ciężko.
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

A ja nie mam nic przeciwko żeby powtórzył się nam mecz Legia-Wisła z poprzedniego sezonu - wygrana, emocje, super atmosfera na trybunach no i doping oczywiście. Chociaż na ten ostatni to akurat rzadko można narzekać... Nie ma nic piękniejszego niż wygrana z dobrą drużyną przy pełnym stadionie, świetle jupiterów i... rac Myśle, że jest duża na to szansa, bo Legia zawsze lepiej gra z takimi zespołami jak np. Wisła niż z przeciętniakami, a poza tym Wisła nie jest na fali.
                              W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
                              kibice na Legie jadą...

Komentarz

Pracuję...
                              X