Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tak , właśnie dogrzebałem się do info na LL.

Dzięki!

Edit: A on jakiś rokujący?Wie ktoś?z Loko grał cały mecz.
    Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      Edit: A on jakiś rokujący?Wie ktoś?z Loko grał cały mecz.
      Tak, rokuje na takiego, co niedługo opuści nasz klub.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Gra tak koko koko, że nic z tego nie wynika.

Komentarz

• Młoda Legia prowadzi w PP z Motorem 1-0

Komentarz

• Koniec, 2-1. Chyba spora niespodzianka.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Biorąc pod uwage to, bez jak wielu chłopaków z tamtego sezonu grają, należą się wielkie brawa

Teraz przed nami 4 ligowa Bogdanka II Łęczna, więc możemy patrzeć z optymizmem.

Komentarz

• Nieźle, Mikita dopiero co dołączył do ML, a już popisał się bardzo ładnym i ważnym golem. Młodzież mamy na prawdę bardzo dobrą, teraz tylko niech dostają jak najwięcej szans w Ekstraklasie (mam tutaj na myśli Jagiełło, Żurka czy Łukasika).

Komentarz

• Przejdą jeszcze 6 rund i finał z dorosłą Legią Ciekawe, czy w regulaminie jest, ze nie można trafić w losowaniu na swój drugi zespół.

Komentarz

• Mikita to naprawdę duży talent, osobiście mój znajomy z osiedla. Trzeba przyznać chłopakowi że ganiał za piłką po osiedlowym boisku bardzo często, nie odpuszczał treningów na Agrykoli. "Będą z niego ludzie"

Komentarz

• Mi się zdaje, że zagramy z pierwszym zespołem Bogdanki. Tak mówił po meczu Hadaj. Mecz ma być w Łęcznej.

E: A jednak z rezerwami gramy. Mój błąd...
                      Ostatnio edytowany przez Buzz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Takie pytanie mnie naszło czytając komentarze na LL. Co by było, gdyby młoda Legia zdobyła PP, a seniorzy zdobyli mistrza? Mielibyśmy jeden zespół w LM, a drugi w LE?
                        Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                        Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                        Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                        Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Mikita bramka naprawdę ładna ja go kojarzę z zawodów w gimnazjum w piłkę...
                          dzisiaj jak przeczytałem to byłem w szoku.
                          Niech mu się wiedzie jak najlepiej !

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
                            Takie pytanie mnie naszło czytając komentarze na LL. Co by było, gdyby młoda Legia zdobyła PP, a seniorzy zdobyli mistrza? Mielibyśmy jeden zespół w LM, a drugi w LE?
                            W świetle przepisów chyba jest to nie możliwe i w Lidze Europy grała by drużyna, która przegrała w finale Pucharu Polski.

Komentarz

• Znamy termin meczu rundy wstępnej rozgrywek o Puchar Polski między Młodą Legią i Bogdanką II Łęczna. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (24.07) o godzinie 17 na stadionie w Sulejówku.
                              legia.com

Komentarz

• Mikita to chłopaczyna od nas z osiedla, zawsze był wkręcony w ostro w granie w piłkę i jest ogarnięty jeżeli chodzi o alko. Najważniejsze wie co znaczy dla nas wszystkich czarna elka, wypruje serducho dla Legii Warszawa!
                                Wszystkiego najlepszego i dużej kariery! Wpadaj jak zawsze na 25 pokopać trochę z kibolami!
                                Jesteśmy tacy, jacy chcemy być. Żyjemy właśnie w taki sposób w jaki chcemy żyć! Za Żelazną Bramą!

Komentarz

Pracuję...
                                X