Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
    Kopczyński (def. pom.), Cichocki (śr. obr.) i Widejko (lewy obr.) jadą z Legią na obóz...
    I co w tym dziwnego? Zawodnicy, ktorych rekomendowal Banasik. Rozumiem, ze pijesz do tego, ze sama defensywa? Akurat lewa obrona i srodek to pozycje, na ktorych zaraz moze byc nieciekawie(Kielbowicz, Zewlakow czy Choto zapewne dlugo juz nie pograja). Zreszta Widejko i Cichocki to wyrozniajacy sie w tym sezonie kopacze a Kopczynski juz bywal wczesniej na zgrupowaniach pierwszego zespolu z tego co pamietam.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
      I co w tym dziwnego? Zawodnicy, ktorych rekomendowal Banasik. Rozumiem, ze pijesz do tego, ze sama defensywa? Akurat lewa obrona i srodek to pozycje, na ktorych zaraz moze byc nieciekawie(Kielbowicz, Zewlakow czy Choto zapewne dlugo juz nie pograja). Zreszta Widejko i Cichocki to wyrozniajacy sie w tym sezonie kopacze a Kopczynski juz bywal wczesniej na zgrupowaniach pierwszego zespolu z tego co pamietam.
      Do niczego nie pije Wrzuciłem to czysto informacyjnie, a pozycje napisałem, bo zapewne nie wszyscy znają Młodą Legię ;-)
      Patrząc, że z ofensywnych są już w kadrze Żurek, Furman, Jagiełło, a żaden napastnik się nie wyróżniał na tyle żeby go zabrać, to uważam, że wszystko jest oki. Górskiego nie liczę, bo już miał kilka szans w "jedynce" i się nie przebił, więc lepiej jakby odszedł gdzieś gdzie będzie mógł grać...
      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

Do niczego nie pije Wrzuciłem to czysto informacyjnie, a pozycje napisałem, bo zapewne nie wszyscy znają Młodą Legię ;-)
        Patrząc, że z ofensywnych są już w kadrze Żurek, Furman, Jagiełło, a żaden napastnik się nie wyróżniał na tyle żeby go zabrać, to uważam, że wszystko jest oki. Górskiego nie liczę, bo już miał kilka szans w "jedynce" i się nie przebił, więc lepiej jakby odszedł gdzieś gdzie będzie mógł grać...
        No to widocznie zle odczytalem Twojego posta.
        W kazdym razie najbardziej jestem ciekaw Widejki, bo w ubieglym sezonie ME byl jednym z najlepszych zawodnikow. Byc moze nie trzeba bedzie brac nikogo za Kielbowicza w przyszlosci.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• No ewentualnie Misiaka brakuje, ale rozumiem, że mieli ograniczoną liczbę miejsc do Austrii. Mam nadzieję, że w lecie sprzedamy Rzeźniczaka i szansę dostanie Lisowski, jako zmiennik Jędrzejczyka. Zbozień chyba znowu się nie przebije, podobnie jak Łukasik.
          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• No ewentualnie Misiaka brakuje, ale rozumiem, że mieli ograniczoną liczbę miejsc do Austrii. Mam nadzieję, że w lecie sprzedamy Rzeźniczaka i szansę dostanie Lisowski, jako zmiennik Jędrzejczyka. Zbozień chyba znowu się nie przebije, podobnie jak Łukasik.
            Misiak jeszcze ma czas, on chyba rocznik 94 jest, dobrze mówię?

Zbozień wcale tak źle nie musi mieć - pierwszego składu raczej nie powącha (chyba że pucharowo), ale Choto to już jest historia Legii, a nie teraźniejszość, więc jako trzeci ŚO może się łapać - oczywiście zakładając, że będzie trzymał jakiś poziom, no i nie wiadomo jak z transferami będzie (negocjacje z chórzystą świadczą o tym, że kogoś na ŚO próbują skaptować). Na Łukasika faktycznie za bardzo bym nie liczył, chyba już się nie przebije, chociaż cholera go wie... może na innej pozycji? Chłopak zły nie jest, raczej solidna firma, ale nic nadzwyczajnego. Tym bardziej Górski, ten to już powinien sobie szukać nowego klubu na stałe, bo w Legii kariery nie zrobi.

Komentarz

No ewentualnie Misiaka brakuje, ale rozumiem, że mieli ograniczoną liczbę miejsc do Austrii. Mam nadzieję, że w lecie sprzedamy Rzeźniczaka i szansę dostanie Lisowski, jako zmiennik Jędrzejczyka. Zbozień chyba znowu się nie przebije, podobnie jak Łukasik.
              Dziwię się, że Łukasik nie dostaje więcej szans. Po wejściu w meczu z pyrami wyglądał naprawdę solidnie.
              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

Górski miał kilka szans? Tak jak Kosecki i Żurek?
                Poza tym strzelił 12 bramek w 15 meczach więc taki słaby chyba nie jest.

Komentarz

• Górski miał kilka szans? Tak jak Kosecki i Żurek?
                  Górski pierwsze szanse dostawał jeszcze za Urbana I. Potem poszedł na wypożyczenie do GKP Gorzów Wlkp gdzie się nie przebił. Potem wrócił i znowu błyszczał w MESA, ale jak pojechał na zgrupowanie, to do I składu załapali się Efir, Kosecki, Jagiełło, Furman, Żurek, ale nie Górski. To jest wieczny junior i tyle. I owszem, miał więcej szans niż Żurek.

Żyro kiedyś mówił, że Kosecki z Górskim się z niego śmiali, że zamiast pójść na wypożyczenie, on wolał zostać w Legii i grać w MESA. Cóż...

Komentarz

• Zamieszczone przez Lillo Zobacz posta
                    Górski miał kilka szans? Tak jak Kosecki i Żurek?
                    Poza tym strzelił 12 bramek w 15 meczach więc taki słaby chyba nie jest.
                    Górski pokazał, że Ekstraklasa to za wysokie progi dla niego. Oglądałbyś mecze to byś wiedział.

Komentarz

• "Czy widzę choćby następców Borysiuka i Rybusa w Młodej Legii? Na zapleczu mamy choćby Kopczyńskiego. Tylko nie powiem za dużo, bo nie jestem jeszcze obeznany. Pierwszy zespół ma wielu piłkarzy, którzy mogą coś osiągnąć. Jagiełło, kontuzjowany Efir czy Żurek; ich rola także się liczy. Jeśli będą pokazywali swoje umiejętności, na pewno dostaną szansę - mówi dla futbolnet.pl trener Legii Jan Urban. "

legia.net
                      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Piłkarze zespołu Młodej Legii - Mateusz Cichocki, Michał Kopczyński oraz Bartosz Widejko zostali włączeni do pierwszej drużyny warszawian - poinformowała oficjalna strona klubu "Legia.com".

Cała trójka przygotowania do nowego sezonu rozpocznie już z pierwszym zespołem Legii.

- Po konsultacjach z trenerem Janem Urbanem i dyrektorem Jackiem Mazurkiem uznaliśmy, że ta trójka będzie ćwiczyła z pierwszą drużyną i otrzyma szansę, aby pokazać się sztabowi szkoleniowemu. Lista była jeszcze dłuższa, ale ostatecznie skróciliśmy ją do trzech nazwisk. Nie wiemy, czy Mateusz, Bartek i Michał pojadą do Austrii, ponieważ późno zakończyli sezon. Decyzję w tej sprawie podejmiemy wkrótce - powiedział trener Młodej Legii Dariusz Banasik.
                        Gratulacje dla chłopaków!

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                          Gratulacje dla chłopaków!
                          Kasy na zgrupowanie nie styknęło, a chłopakom naobiecywali i teraz się próbują rakiem z tego wycofać. Żenada
                          „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Wydział Gier PZPN wylosował pary dwóch pierwszych rund Pucharu Polski w sezonie 2012/13:

Legia Warszawa (ME) - Motor Lublin

Komentarz

• Co się dzieje z tym młodym murzynem? Jakiś czas temu Legia go kupiła(?)
                              Miałbyć mega ekstra talentem.

Komentarz

• Albert Bruce? Był na zgrupowaniu z jedynką w Austrii.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X