Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przeczytałem ponownie swoje posty i żadnego bólu nie wyrażałem...

Jak coś to na pw...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kadyr Zobacz posta
      Przeczytałem ponownie swoje posty i żadnego bólu nie wyrażałem...

Jak coś to na pw...
      Chyba na siłe chcesz się do czegoś przyczepić... Daj sobie spokój jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie komentuj
      SEMPER FIDEIS

Komentarz

• Warto nadmienić, że w kolejnej fazie, czyli w półfinale mazowieckiego Pucharu Polski Legia może trafić na OKS Otwock, Hutnika lub Broń. Mecze odbędą się 23 maja o 17:30.

Komentarz

• Jutro mistrz ?

Komentarz

• Jak na razie 2:0 więc chyba chłopaki sie doczekają
            Bo śnieg...

Komentarz

• 3:1 - Młoda Legia Mistrzem Polski
              http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Brawo, brawo, brawo
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• A może Banasika na trenera
                  Z ML osiąga sukcesy już od kilku sezonów.

Komentarz

• Sie dziady powinny uczyć od młodzieży
                    Bo śnieg...

Komentarz

• Komentarz

• Gratulacje ! Naprawdę miło się patrzy na pracę z młodzieżą w naszym klubie. Gorzej jak zaczniemy się rozglądać w innych aspektach działalność kp. Młoda Legia najlepsza w Polsce jest... !

Komentarz

• Tak powinno zdobywać się mistrza. Niech starzy się uczą. Miło było popatrzeć jak walczą - niesieni oczywiście super dopingiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
                            Gratulacje ! Naprawdę miło się patrzy na pracę z młodzieżą w naszym klubie. Gorzej jak zaczniemy się rozglądać w innych aspektach działalność kp. Młoda Legia najlepsza w Polsce jest... !
                            Praca w akademii może naprawdę i bardzo dobra, scouting tej akademii na poziomie żałosnym jest. Ale gratulacje dla chłopaków za mistrzostwo!

Komentarz

• Może zwariowałem ale mistrz dla Młodej Legii BARDZO mnie cieszy. Jak się ogląda niewymuszoną radość w szatni pełnej wychowanków, pewnie nierzadko warszawiaków, i widzi ogień w ich oczach to naprawdę serce ściska - chciałoby się przenieść do czasów kiedy rywalizowały ze sobą składy ludzi przywiązanych do swoich barw a nie tylko mix kupionych odszczepieńców. Ehh.

Komentarz

• Zamieszczone przez St. Mokotów Zobacz posta
                                Jak się ogląda niewymuszoną radość w szatni pełnej wychowanków, pewnie nierzadko warszawiaków, i widzi ogień w ich oczach to naprawdę serce ściska
                                ... tylko, czy ktoś to wykorzysta w przyszłości ...
                                Jesteście smutni, polowanie nie wyszło, zające przed wami pouciekały!

Komentarz

Pracuję...
                                X