Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ZeMario Zobacz posta
    Obejrzałem skrót spotkania z Bełchatowem i bardzo fajnie wypadł Janusz Gol. Dwie akcje właśnie takie jak powinna grać pierwsza drużyna. Gol podaje i natychmiast rusza, partner odgrywa i w pierwszej sytuacji po dwóch klepkach prawie wyszedł sam na sam, a przy drugiej wywalczył karnego.
    To szkoda, że na meczu nie byłeś, bo Gol zagrał TRAGICZNIE.
    Akcje o których mówisz są na poziomie juniorów i naprawdę te zagrania nie powinny być traktowane jakoś nadzwyczajnie u piłkarza z WIELOMA występami w Ekstraklasie i epizodem z kadrze. Nie liczyłem strat Gola w tym meczu, ale myślę, że było ich spokojnie około 10 co na taki czas gry to bardzo dużo (przypominam zawodnik z 1 drużyny grający w ME). Niestety to, że wielu zawodników z pierwszej drużyny schodzi do ML wpływa na jakość ich gry, bo ta z Bełchatowem wyglądała tragicznie porównując ją z meczami na Ł3 w poprzedniej rundzie.

PS. Gol nie był faulowany przy karnym raczej, tak wygladało z trybun.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=tqKjX...&feature=feedu

Trzeba przyznać, że fajnie się to w miarę ogląda. A tak poza tym... doping?

Komentarz

• No ładnie grali w tym spotkaniu. Cabralowi to dobrze idzie w młodej Legii, Żyro brać do pierwszego składu. A co do dopingu

Komentarz

• A to kurwie syny (a postawiłem grube hajsy na M(L)):
          Kontrowersyjna porażka w Łodzi

2011-05-01 19:10 - Autor: Krystian Grzelak, fot. Adam Polak - Źródło: własne

Młoda Legia przegrała 0:2 ze swoimi rówieśnikami z Widzewa Łódź. Legioniści kończyli mecz w ósemkę, ponieważ czerwonymi kartkami ukarani zostali Mateusz Cichocki, Dominik Furman i Wojciech Lisowski. Na trybuny odesłany został trener Cesar Sanjuan.

- Ciężko mi to komentować. Mogę zaznaczyć tylko, że kończyliśmy w ósemkę, a dzisiejsze spotkanie prowadziła trójka sędziowska z Łodzi. Najwięcej o dzisiejszym meczu mogliby powiedzieć zawodnicy wyrzuceni z boiska. - skomentował porażkę trener Dariusz Banasik. W całym spotkaniu arbiter pokazał 13 kartek, w tym 8 dla Legii.

O spotkaniu z Widzewem opowiedział wyrzucony z boiska Dominik Furman: - W pierwszej połowie zagraliśmy bezbarwnie, więc w przerwie sztab szkoleniowy przeprowadził kilka roszad. To poprawiło naszą grę. Niestety pod koniec spotkania sędziowie rozpoczęli swoje "show". Z boiska wyrzucili mnie, Mateusza Cichockiego i Wojtka Lisowskiego, a w trakcie spotkania podpowiadali zawodnikom Widzewa, kiedy powinni się przewrócić.

Młody Widzew - Młoda Legia 2:0

Młoda Legia: Jałocha - Bochenek, Cichocki, Michalak, Widejko (80' Tietz), Lisowski, Karniszewski, Rozwandowicz (45' Starek), Rosłoń (45' Furman), Łukasik, Duda (55' Kopczyński)
          Ostatnio edytowany przez syrokomla; [ARG:4 UNDEFINED].
          „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• A to nie jest tak , że sędziować nie mogą ludzie z danego miasta.
            Tzn. chodzi mi o to że tego meczu nie powinni sędziować sędziowie z Łodzi i Warszawy ?

Komentarz

• Zamieszczone przez MałaMi84 Zobacz posta
              A to nie jest tak , że sędziować nie mogą ludzie z danego miasta.
              Tzn. chodzi mi o to że tego meczu nie powinni sędziować sędziowie z Łodzi i Warszawy ?
              W seniorach tak jest napewno i np. Borski nam nie sędziuje, a w juniorach jak widać wałki ciągle obecne

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                W seniorach tak jest napewno i np. Borski nam nie sędziuje, a w juniorach jak widać wałki ciągle obecne
                Ciekawe jakie maja podejście do wypowiedzi zawodników bo za taki tekst w seniorach Dominik (fajnie, że wrócił do zdrowia) odpocząłby przez 3 kolejki minimum
                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Właśnie dlatego moim zdaniem powinni częściej wchodzić wychowankowie. Bo oni wiedzą co to znaczy grać dla Legii i ewentualne braki w wyszkoleniu często potrafią nadrobić zawziętością i ambicją. Ale to jeszcze nie argument. Argument jest wtedy kiedy taki Cabral czy Vrdoljak sobie truchta po boisku.
                  Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                  -------------
                  Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Nie będą częściej wchodzić do pierwszej 11 póki Skorża jest trenerem. Przecież tak samo było w Wiśle. To nie Urban, że wyciągnie Ci jakiś talent (wtedy to były talenty) z Młodej.

Truchta to akurat Borysiuk, a nie Vrdoljak.
                    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta

Truchta to akurat Borysiuk, a nie Vrdoljak.
                      IV przeważnie truchta, spina się tylko na ważniejsze mecze.

Komentarz

• Młody coś ostatnio nie idzie mam nadzieje że to chwilowa zadyszka tylko trzeba pamiętać że wicelider już blisko nas...
                        Legia , BKS , Zagłębie , Olimpia na zawsze razem braci się nie traci !

"ZAGŁĘBIACY Z KRWI I KOŚCI NIE KRYJEMY SWEJ MIŁOŚCI"

ZAGŁĘBIE - dla jednych liter pare, dla mnie życie całe ......

JAK WAŻNA JEST MIŁOŚĆ ??- BARDZO WAŻNA- PRAWIE TAK JAK PIŁKA NOŻNA

Komentarz

• Młoda Legia Wygrała 2-1 z Koroną w Kielcach. Bramki dla Legii strzelili Ogbuke i Jędrzejczyk.
                          Ole, To My kibole!

Komentarz

• Młoda Legia 0-1 Dolcan Ząbki

http://legia.com/www/index.php?akt=22635

Komentarz

• Skrót wygranego 3-2 meczu
                              z Wisłą w Krakowie

http://youtu.be/lF-73NNEOuI?hd=1

podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• dzieki Raffi - tylko mi sie wydaje, czy Mezenga nawet w ME juz sie nie stara?
                                "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

Pracuję...
                                X