Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja wiem :P Ten Regulski na razie mało gra. Musi być jakaś przyczyna że Kraska na Niego nie stawia. W Naszej Legii nie wypowiadał się o nim zbyt dobrze. Musi się jeszcze sporo nauczyć. Na razie to strzelił gola z karnego Agricoli Ale to troche za mało. Niech ćwiczy chłopak a może będzie dostawał więcej szans
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
      I kolejna bramka Pulkowskiego Ten chłopak jest naprawdę dobry. Jestem pod coraz wrażeniem jego gdy. Bo akurat na tym meczu nie byłem ale słyszałem że dobrze grał. Oby tak dalej...
      no i dlatego zagrał w sparingu z Radomiakiem, oby tak dalej

Komentarz

Z taką grą Legia II wchodzi do III ligi, jest tam kilku ciekawych zawodników którzy w przyszłości mogą zasilić pierwszą druzynę.
        LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
        FOREVER

Komentarz

To przeciez oczywiste ze trzeba isc zobaczyc w akcji Pulkowskiego i reszte jak zmiataja z boiska rezerwy Polonii
          Zawsze z Legia-czy wygrywasz czy tez nie ja zawsze bede kochal Cie

Komentarz

Zamieszczone przez Kapse(L)
            To przeciez oczywiste ze trzeba isc zobaczyc w akcji Pulkowskiego i reszte jak zmiataja z boiska rezerwy Polonii

yyy???? ...co?? przeciez ten meczyk to dopiero na wiosne ...i to taka pozna!! 8-
            Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

jutro kolejny mecz rezerw, niech nas przyjdzie jak najwiecej

Komentarz

Legia 2 gra bardzo dobrze.
                Jutro bedzie ich mecz graja z Narew Ostroleka o 12 bedzie trzeba sie wybrac.
                Powodzenia

Komentarz

Oo Narew Ostrołęka Chyba się wybiorę bo słyszałem że ten klub ma niezłych kibiców. U siebie robią spoko oprawy jak na warunki A poza tym mają zgodę z AZS Warszawa i Hutnikiem Warszawa. Może być fajny mecz A poza tym to chcę zobaczyć w akcji moich faworytów z Legii II.
                  Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Spróbuję jutro wpaść, a w niedzielę zapraszam na DEltę, o 11.00 gra z Koroną Góra Kalwaria
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

No i Legia2 wygrala z Narewem 5:0 gratulacje!
                      Po prostu Legia Mistrz

Komentarz

Ja właśnie wróciłem z meczu rezerw z Narwią Ostrołęka. Nasi wygrali pewnie 5:0.Bramki strzelali Rosłoń,Gmitrzuk,Rogowski,Szala i Dylewski. Skład Legii:Załuska - Szala, Rosłoń, Starowicz (76' Njamculović), Petasz - Mikulski, Gmitrzuk, Pulkowski (73' Iwanicki), Fedoruk (66' Rogowski) - Garcia (70' Dylewski), Zbrzeźniak. Co do kibiców Narwi to nie pomyliłem się i pokazali się naprawdę nieźle.Mieli spoko flagi,balony sektorówke i proawdzili dobry doping. Brawa też dla Gilera który podarował im szaliki Legii.A co do meczu to ładna gra Legii i właściwie Narew nie za wiele pograła. Ładne gole strzelali Wojtek Szala i Adam Gmitrzuk. 3 liga coraz bliżej

Komentarz

Znowu wygrali 5:0 tylko nie pamiętam zkim ale może być.
                          LEGIA POGOŃ ZAGŁĘBIE
                          FOREVER

Komentarz

tez niedawno wrociłem z meczu i mysle że kibicom Narwi należą sie pochwały za postawe

Komentarz

Legia II Warszawa - Ursus 3:0
                              Piaseczno - Legia II Warszawa 0:4

ma juz 7 punktów przewagi nad Łomiankami :+:

Komentarz

Zamieszczone przez KISIE(L)
                                Znowu wygrali 5:0 tylko nie pamiętam zkim ale może być.
                                Z Narwią Ostrołęka. A Wojtek Szala brameczki nap...la Strzelił na 4:0
                                From flood into the fire
                                One thousand voices sing
                                We're in this together
                                For whatever fate may bring

Komentarz

Pracuję...
                                X