Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez szczepan
    czy na derbach rezerw zanotowano kibicow ksp?
    wlasnie chcialam o to zapytac...
    hehe jaka byla roznica w kibicach
    "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Jeśli chodzi o fanów ksp to było napewno 2 . Siedze sobie ,akcja polonii zakończona niepowodzeniem ,a jakis typ w średnim wieku do dziecka "chodź bo to żenada jest" i poszli niepocieszeni. Także wysnuwam wnioski ,iż mogli to być fani naszych rywali zza miedzy.

Komentarz

No ja tez byłem i powiem ze jak na IV lige to meczyk całkiem całkiem Usiadłem sobie jak gdyby nigdy nic na honorowej, kilka metrów za Saganem i Surmą
        W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
        kibice na Legie jadą...

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
          Zamieszczone przez szczepan
          nie zdaje wosu raczej historie... a ide na stosunki miedzy narodowe...
          radzilbym raczej politologie (chociaz na stosunki mam zestaw pytan geogr,hist,wos z 2001)
          politologia królową nauk ::8::
          bana mu , temu pestu

Komentarz

ile osób było na tym meczu ?
            (L)

Komentarz

coś z dzisiejszego dnia:
              Legia II - Dolcan 2:1
              26.10.2003, godz.: 13:55:44

W samo południe na boisku przy ul. Łazienkowskiej 3 rozpoczęło się spotkanie IV-ligowych klubów rezerw Legii i Dolcanu Ząbki. Po 90 minutach gry lepszym zespołem okazały się rezerwy Legii. Nasi zawodnicy wygrali to spotkanie 2:1 (1:0). Bramki dla naszego zespołu strzelali: Petasz w 33 minucie spotkania oraz Pulkowski w 53 minucie. W zespole z Ząbek wystąpił syn Krzysztofa Gawary. Legia II zagrała w następującym składzie: Załuska - Starowicz, Rosłoń, Gmitrzuk, Petasz - Regulski, Fedoruk (80' Dylewski), Pulkowski, Rogowski (70' Antolak) - Zbrzeźniak (85' Iwanicki), Njamculović (60' Unduka)
              Jak widać tym razem grali w bardziej "rezerwowym" składzie.
              LEgia ma już zatem 5 punktów przewagi nad drugim w tabeli GKP
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

[quote="Raffi"]coś z dzisiejszego dnia:
                Legia II - Dolcan 2:1
                26.10.2003, godz.: 13:55:44

(...)W zespole z Ząbek wystąpił syn Krzysztofa Gawary(...)
                hehehe... Nietrudno wygrywać jak się ma agentów w fruzynach przeciwnych
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez legia.pl
                  KS Piaseczno - Legia II 0:4
                  02.11.2003, godz.: 13:29:39

W strugach padającego deszczu rezerwy Legii pokonały na wyjeździe KS Piaseczno 4:0 (3:0). Bramki dla Legii w I połowie zdobyli: Zbrzeźniak w 3 i 11 minucie oraz Pulkowski w 21 minucie. W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisał się Daniel Dylewski w 80 minucie. W drugiej połowie boisko musiał opuścić Radek Wróblewski, który złamał sobie palec. Podopieczni trenera Kraski mieli zdecydowaną przewagę przez prawie całe spotkanie. Czasami zabrakło szczęścia precyzji do podwyższenia wyniku. Nie pomagała również pogoda. Gospodarze mogli strzelić minimum 2 bramki, ale w naszej bramce znakomicie spisywał się Andrzej Krzyształowicz. Legia II zagrała w następującym składzie: Krzyształowicz - Starowicz, Rosłoń, Gmitrzuk (89' Pastewka), Petasz - Sokołowski II, Pulkowski, Unduka, Mikulski (46' Fedoruk) - Wróblewski (60' Rogowski), Zbrzeźniak (72' Dylewski).
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                    Zamieszczone przez Legia.pl
                    KS Piaseczno - Legia II 0:4
                    02.11.2003, godz.: 13:29:39

W strugach padającego deszczu rezerwy Legii pokonały na wyjeździe KS Piaseczno 4:0 (3:0). Bramki dla Legii w I połowie zdobyli: Zbrzeźniak w 3 i 11 minucie oraz Pulkowski w 21 minucie. W drugiej odsłonie na listę strzelców wpisał się Daniel Dylewski w 80 minucie. W drugiej połowie boisko musiał opuścić Radek Wróblewski, który złamał sobie palec. Podopieczni trenera Kraski mieli zdecydowaną przewagę przez prawie całe spotkanie. Czasami zabrakło szczęścia precyzji do podwyższenia wyniku. Nie pomagała również pogoda. Gospodarze mogli strzelić minimum 2 bramki, ale w naszej bramce znakomicie spisywał się Andrzej Krzyształowicz. Legia II zagrała w następującym składzie: Krzyształowicz - Starowicz, Rosłoń, Gmitrzuk (89' Pastewka), Petasz - Sokołowski II, Pulkowski, Unduka, Mikulski (46' Fedoruk) - Wróblewski (60' Rogowski), Zbrzeźniak (72' Dylewski).
                    Ci dwaj zawodnicy moim zdaniem się dosyć mocno wyróżniają w rezerwach. Pulkowski jako pomocnik strzela dużo bramek a poza tym z tego co widziałem naprawdę nieźle gra. To samo tyczy się Zbrzeźniaka-robi dobrze to co do niego należy-strzela brami. Moim zdaniem mogą sporo osiągnąć.
                    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Pulkowski zaliczył już nawet występ (krótki oczywiście) w meczu z Iraklisem
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                        Pulkowski zaliczył już nawet występ (krótki oczywiście) w meczu z Iraklisem
                        Wiem wiem i bardz dobrze. To może być przyszłość Legii bo chłopak sie naprawdę wyróznia nawet na tle zawodników którzy nominalnie powinni grać w pierwszej drużynie. Ciekawe czy dostanie jakies inne szanse. Czy np. pojedzie teraz z Legią na zgrupowanie. Moim zdaniem powinien. Może nie od razu grać w składzie czy coś ale nawet sam obóz już by go przybliżył
                        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Rezerwy Legii nadal wygrywają
                          08.11.2003, godz.: 14:27:48

Podopieczni Jerzego Kraski wygrali kolejny mecz w IV lidze. Tym razem na boisku przy Łazienkowskiej pokonali Ursus Warszawa 3:0 (1:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Pulkowski w 4 minucie oraz 2 Dylewski - w 47 i 89 minucie spotkania. Wynik mógłby być wyższy, gdyby nasi zawodnicy umieli lepiej wykorzystywać sytuacje sam na sam.
                          Legia II zagraław następującym składzie:
                          Załuska - Starowicz, Rosłoń, Gmitrzuk (69' Unduka), Petasz - Szala, Dudek, Pulkowski, Fedoruk (46' Rogowski) - Njamculović (46' Dylewski), Zbrzeźniak (65' Mikulski).
                          wygrał też wicelider - Targowek
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================

Komentarz

I kolejna bramka Pulkowskiego Ten chłopak jest naprawdę dobry. Jestem pod coraz wrażeniem jego gdy. Bo akurat na tym meczu nie byłem ale słyszałem że dobrze grał. Oby tak dalej...

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                              I kolejna bramka Pulkowskiego Ten chłopak jest naprawdę dobry. Jestem pod coraz wrażeniem jego gdy. Bo akurat na tym meczu nie byłem ale słyszałem że dobrze grał. Oby tak dalej...
                              tez duzo ostatnio o nim slysze i jestem zdania ze powinien sie zalapac na ktorys z obozow zimowych... niech go Kuba pooglada z bliska
                              Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

a ja wierze w Regulskiego, ten chłopak ma talent

Komentarz

Pracuję...
                                X