Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• no... niestety nie było. Pomijając fakt, że był to jak dotąd najtrudniejszy przeciwnik Legii
    A po zawodnikach z 1. drużyny widać, że nieprzypadkowo nie grają
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Legialive napisał/a:
      IV liga: Pogoń 2-1 Legia
      Raffi, źródło: własne
      Rezerwy Legii przegrały dziś z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-2. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po golu Jakuba Polniaka w 10 minucie. Po zmianie stron od 60 minuty gospodarze grali w dziesiątkę, ale mimo to potrafili strzelić nam dwie bramki. Najpierw z rzutu wolnego w 65. minucie wyrównał Sazanowicz, a w 76. minucie Mikulski ustalił wynik na 2-1. Legia również kończyła mecz niepełnym składzie, bo czerwony kartonik za faul otrzymał Ogórek. Spotkanie oglądało około 350 widzów.
      Skład Legii II: Gostomski - Wysocki, Rawa, Rafalski, Wocial - Jezierski (84' Świdzikowski), Ogórek, Frączczak, Ambrożewicz (75' Kaśnikowski) - Polniak (61' Muczyński), Paluchowski
      Idą za Legia I wygrywają 1:0 przegrywają 1:2

Komentarz

• niestety brakowało najwyraźniej wsparcia z 1 drużyny oraz kilku zawodników, którzy wyjechali na kadry. Poza tym wydaje się, że niektórych zawodników z nowego naboru IV liga przerasta, a zapewne nie poradziliby sobie nawet w okręgówce. Po co gadki o castingu jak i tak większość najlepszych odpada bądź jest wyrzucana z zespołu, a przyjmowani ssą lub zostają po częsci po znajomości
        podpis cyfrowy <--------
        ================

Komentarz

• Nie rozumiem działczy LEgii...wiele klubów I-ligowych ma drużyny w 3 lidze roczkikowo 84-89 i jako tako dają sobie radę,My jesteśmy w IV i się męczymy,a nie możemy liczyc na zaciąg z Legii I,bo czasami to nawet osłabienie...

Komentarz

• Wiele? To znaczy ile konkretnie?
            All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Lech Poznan
              Zagłebie Lubin
              Wisła Krakow
              Korona Kielce
              nie dajemy prowokacyjnych podpisów -mod

Komentarz

• Trudno powiedzieć, aby utrzymana psim swędem w III lidze po sromotnym spadku Wisła II "jako tako" dawała sobie radę. A czy 3 to już wiele?
                All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Lech tak samo spisywał się gorzej niż Legia II (3 punkty mniej, Wisła 4 punkty mniej), ale z naszej grupy spadło aż 6 drużyn (Legia 6. od końca) podczas gdy z pozostałych grup 2-3.
                  Korona II i Zagłębie II dopiero awansowały do III ligi.

PS Dzisiaj mocno "wzbogacona" drużyna rezerw wygrała 2:0 z Piastem Piastów. Gole Vuković (k) i Janczyk po podaniu Vukovicia. Janczyk coś tam zaczyna grać(coć jeszcze tak sobie), w przeciwieństwie do Gottwalda. Dobra gra Jano Muchy. Znowu z kontuzją zszedł z boiska Polniak i (?)Chałas.
                  Legia po 6 kolejkach zajmuje 10 miejsce (mając mecz zaległy z Polonią II), z 3 punktami straty do lidera.
                  Tak tak, gęsto jest, każdy niemal wygrywa z każdym

PS
                  Polska U-18: Dwóch legionistów na konsultację

Maciej Korzym oraz Radosław Mikołajczak (Legia II) zostali powołani na konsultację szkoleniową dla zawodników z rocznika 1988. Konsultację zorganizowano w Częstochowie w dniach 17-20 września 2006.
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

• W sobotę o 11 rezerwy grają w młodzieżowym składzie z nieobliczalnym Okęciem (niedawny lider). Mecz jest na Radarowej, dojazd 189, lub czymkolwiek do wiaduktu przy Hynka/Al. Krakowskiej i stamtąd na piechotę
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================

Komentarz

• Raffi co się dzieje z Poledicą? Rozwiązał kontrakt czy z jakiś innych powodów nie gra w rezerwach? I jak się sytuacja ma z Ghanemem, on zdaje się miał przejść gdzieś do Grecji ale wcześniej też chyba miał rozwiązać kontrakt.

Komentarz

• Ghanema juz od początku maja nie ma w Polsce, z Poledicą też się ponoć jakoś dogadali i też go już nie ma. Jutro się może dopytam

Okęcie Warszawa 0-3 Legia II Warszawa
                        Skład Legii II: Gostomski, Wysocki (46' Mikołajczak), Chałas, Rafalski, Jędrzejczyk – Jezierski, Rawa, Frączczak (74' Ambrożewicz), Wocial – Polniak (80' Świdzikowski), Paluchowski (78' Muczyński)

Gole
                        1-0, 45' Paluchowski głową po dośrodkowaniu Jezierskiego z rzutu rożnego
                        2-0, 58' Polniak po trójkowej akcji z Rawą i Paluchowskim
                        3-0, 73' Paluchowski z kontry po długim podaniu Wociala
                        Żółte kartki: Artur Chałas, Artur Jędrzejczyk

Pierwsza połowa dość słaba, w drugiej Legia zagrała z większą agresją w odbiorze i spokojnie kontrolowała grę. Przyzwoita (acz nie równa) gra napastników, z dobrej strony pokazał się powracający w końcu do linii pomocy Rawa, nieźle też Wocial(prawa obrona/pomoc) i rozgrywający pierwszy mecz w Legii Mikołajczak (grał na prawej pomocy).
                        A Okęcie bez Alka Eibla (skręcił kolano) traci 30% wartości - drugi mecz z rzędu przegrany, a jeszcze niedawno byli liderem...

http://www.legialive.pl/news.php?id=19416
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

• wiecie cos wiecej na temat meczu z Polonią 2?? gdzie jest grany??
                          nie dajemy prowokacyjnych podpisów -mod

Komentarz

• coś więcej:
                            najbliższa środa 6.09 o 11:00 na głownej płycie przy Konwiktorskiej, sędziował będzie 1-ligowy arbiter Robert Werder z WS Warszawa.
                            Termin jest taki, że zapewne obie drużyny wystawią składy wzmocnione graczami z pierwszej drużyny.
                            Swoją drogą Legia traci tylko punkt do lidera (Legionovia, Hutnik W-wa mają po 13 p.) (wiem wiem, Nadarzyn ma zaległy mecz)
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

• Raffi, a co z Oziewiczem? jest w Legia II czy nie? figuruje w Skarbach Kibica, ale jego nazwiska jakos nie widziałem w 11 meczowych...
                              tak by the way - Oziewicz jest srodkowym pomocnikiem?
                              "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
                              "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Jeździ po kadrach... Może wrócił z kontuzją, jak wczoraj Trochim, a może w ogóle nie jest zawodnikiem Legii?

W reprze grywał też w ataku, w parze z Majkowskim. Sporo goli strzela, ostatnio 2 z 3 strzelonych przez U-17 w 2 meczach.
                                To wychowanek Beniaminka Radom, jeszcze rok temu grał w reprezentacji Mazowsza. W lipcu próbował załapać się do Radomiaka Radom, ale tam go nie chcieli wziąć do 1. zespołu.
                                W sumie po tym, jak zobaczyłem Mikołajczaka byłem tak happy (zupełnie jakbym zobaczył Elsona), że nie pytałem, co z Oziewiczem

Nie wiem czy nie trafił ostatecznie do innego klubu...W składzie na oficjalnej go NIE MA.

PS Majkowski porusza się już bez gipsu i całkiem sprawnie

Zamieszczone przez LL
                                Wocial: Od zawsze za Legią!
                                źródło: Mazowiecki Sport Express
                                "Od dziecka marzyłem o grze w stołecznym klubie. Byłem już kiedyś zawodnikiem CWKS Legia, lecz później trafiłem do Agrykoli. Teraz ponownie przyszło mi grać w barwach Legii i jestem z tego dumny." - mówi obrońca Legii II, Wojciech Wocial, który w przeszłości grał w Lidze Fanów oraz dopingował Legię na stadionie.

Do tej pory grałeś w zespołach juniorskich. Przyszła kolej na piłkę seniorską. To znacznie wyższy poziom. Poradzisz sobie?
                                - Z dorosłą piłką miałem już styczność. Przez pół sezonu występowałem w Delcie Warszawa, która wówczas była w czwartej lidze. W zespole rezerw gram z młodszymi kolegami i wiem, że dzięki epizodowi w Delcie jestem bardziej doświadczony.

W przeszłości lubiłeś pograć w "Lidze Fanów", organizowanej przez kibiców Legii. Teraz nie bedzie już czasu na zabawę?
                                - Z wielką chęcią bawiłbym się dalej, jednak obawiam się, że nie będzie to możliwe. Od zawsze kibicuję Legii. Gdy byłem piłkarzem Groclinu Grodzisk Wielkopolski, a grała tam Legia, zasiadałem wśród warszawskich kibiców i dopingowałem zespół.

Do zespołu trafiłeś poprzez casting. Jaka była reakcja, gdy dowiedziałeś się, że twoja gra spodobała się trenerom?
                                - Nie do końca tak było. Na casting nie otrzymałem zaproszenia. Mój ojciec przyszedł do trenerów i porozmawiał. Kazano mi przyjść na trening. Później były mecze kontrolne i obóz, aż wreszcie podpisałem kontrakt.

Ile zarabiają piłkarze Legii II?
                                - Nie mogę powiedzieć. Zarobki to sprawa indywidualna każdego piłkarza.
                                Rozmawiał Artur Przybysz
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================

Komentarz

Pracuję...
                                X