Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Trzej zawodnicy AONu'89, którzy wzmocnią Legię II, to Majkowski, Trochim (podobnie jak Majkowski, członek kadry U-17; wychowanek Mazovii Mińsk Maz.) i Świdzikowski.
    Jak już pisałem, w środę o 12:00 odbędzie się dość istotny mecz ze Stalą Głowno, wygranie którego umożliwiłoby awans nawet na 4. miejsce w tabeli. Sytuacja jest jednak mocno nieciekawa, bo naderwany mięsień dwugłowy ma Robert Lewandowski (chodzi o kulach), w niedzielę podobnego urazu doznał G. Kubas, nogę skręcił zaś Artur Bańka. Na uraz mięsnia dwugłowego narzeka też Polniak i niestety jego występ jest mocno wątpliwy. Wychodzi więc na to, że... jedynym napastnikiem zostaje Paluchowski. Być może jednak Wdowiec wyśle jutro kogoś z pierwszej drużyny (Klatt, Kucharski?), jak miało to miejsce tydzień temu, gdyż pierwsza drużyna nie gra meczu.
    Niestety nie zagra też bardzo pewnie spisujący się dotychczas na stoperze Poledica, który będzie pauzował za 4 żółte kartki.
    Nastęny mecz rezerw odbędzie się w niedzielę o 12:00 w Pruszkowie.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• tez sie wybiore kto jeszcze idzie? :>

Komentarz

• Przegrana 1:2
        Gol dla Legii: Paluchowski w 4. minucie główką po rogu. Chałas walnął samobója Słabo grał Rosłoń i linia pomocy, mało widoczny Polniak
        skład:
        Zaremba - Sokołowski, Rafalski, Rosłoń, Chałas - Karwan, Rawa(83' Jeż), Stępień (72' Ogórek), Wysocki (72' Kazimierak) - Polniak, Paluchowski
        podpis cyfrowy <--------
        ================

Komentarz

• bardzo ciekawie piszesz Raffi o rezerwach i jeżeli mógłbyś odpowiedzieć chciałbym się zapytać, jakim typem piłkarzy są Stepień i Wysocki, bo pominąłeś ich we wcześniejszych postach, a to jakby nie było nasi jedyni młodzieżowi reprezentanci z dwójki... chodzi mi o styl gry, bo obaj są środkowymi pomocnikami z tego co wiem...

p.s. przejrzałem na pzpn.pl kadry reprezentacji z roczników 88 ,89, 90 i Trochima z Rembertowa w żadnym meczu nie znalazłem...
          "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
          "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• ostatnio chyba nie grał, ale w przeszłości mu się zdarzało, jedszcze na pewno 1,5 roku temu. Lewandowski też był ostatnio powołany na kadrę, ale już do wąskiego składu na mecze się nie załapał.
            Stępień - całą jesień praktycznie nie grał. Jako że na wiosnę (a właściwie w zimowych sparingach) mocno się rozbrykał, i jako że jedną z głownych bolączek rezerw jest brak solidnego rozgrywajka, dostaje szanse dużo częściej. Warunkami fizycznymi i kondycją może nie powala, ale są i mniejsi w drużynie (ma 179/64, czyli ok). Troszkę jeszcze tej siły mu brakuje. Wiosną dość często wchodziłz ławki, ale i parę meczów rozegrał od pierwszej minuty. Najlepszy mecz - podobno 4 dni temu (ja niestety nie widziałem). Myślę, że muszą na niego stawiać, bo nie widzę innego dobrze rokującego ofensywnego pomocnika tam. Na razie jeszcze nie potwierdza do końca tej dobrej formy ze sparingów, ale i nie zawodzi strasznie.
            Wysocki - najmłodszy w drużynie('89), miał niezłą jesień. Na wiosnę gra nierówno. To lewy pomocnik, pochodzi bodaj z Nasielska, ma wg róznych danyc hod 186 do 189 cm i 73 kg. W sumie jeden z niewielu zawodników 2 linii o dobrych warunkach fizycznych. Ma sporo przebojowości, jednak gra jeszcze nierówno, ma bardzo dobre i dużo słabsze mecze, ale jakoś podoba mi się gra tego chłopaka. Techcnicznie nienajgorzej, ale jeszcze nie ten poziom; ma taki jeden zwód, na który nie wszyscy się łapią ale czasami wychodzi. Ma już bodaj 1 gola i parę asyst. Moim zdaniem coś z niego będzie, w przeciwieństwie do paru chłopaków jak Ogórek, Jeż i - raczej - Bańka, Kubas. Stańczykowski po sezonie jużraczej na pewno odchodzi, przy obecnym skłądzie obrony (Sokół, Chałas, Poledica...) nie ma praktycznie szans gry. A jeszcze Skrzypczak jest w poczekalni (który zresztą mocno obniżył loty)
            podpis cyfrowy <--------
            ================

Komentarz

• super, dziękuję
              zastanawiam się jeszcze, dlaczego praktycznie nie ma ruchu na linii CWKS - KP młodych piłkarzy; czy Ossoliński i Rolak są za cieńcy na dwójkę? (nie ukrywam, że znam ich tylko z internetu ), czy ściągniemy do dwójki Jędrzejczyka i dlaczego Górecki, który (też info z netu ) był najlepszy w CWKS '88 trafił do Świtu...
              "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
              "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Jest Borowik (na wiosnę w ogóle nie gra), miał być Rolak, ale w ostatniej chwili z niego zrezygnowano. Góreckiego raz w życiu widziałem(wrażenia pozytywne), więc nie chcę się wypowiadać.
                Może piłkarze z CWKS są za mało zdolni? Kto wie. A może KP sparzyło się po transferze Zjawińskiego? Osoliński ostatnimi czasy nie bardzo mi się widzi. Co do Rolaka, to wydaje się być lepszy od Kubasa i słabszy od pozostałej trójki.
                Przy czym w barwach Legii 2 widziałem go tylko raz w meczu z Gwardią, więc ciężko porównywać mecze z juniorów i LO z 3 ligą
                podpis cyfrowy <--------
                ================

Komentarz

• 1/4 Pucharu Polski (maz.)
                  KS Warka - Legia II 1:2
                  Warka: Gajowniczek
                  Legia: Poledica (k, po faulu na Polniaku) i Polniak (asysta Paluchowski)
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

• Alleluja i do przodu ;-)

Czekam na mecz Legia-Legia II w pucharze. Szkoda tylko, że wciąż nie są znane zasady awansu do rozgrywek głównych PP z regionów.
                    All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• 2ka miałaby kłopoty, bo np. nie mają pola manewru w ataku - 2 kontuzjowanych; trzeba było w trybie pilnym uzyskać dopuszczenie do rozgrywek PP Polniaka i Paluchowskiego, inaczej była by kapa
                      Stawiam, że dzięki "losowaniu" (dzisiaj chyba po południu , w MZPN na Brackiej), pojadą sobie na wyjazd... na drugą stronę ulicy Myśliwieckiej
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

• W kończącym 26. kolejkę grupy pierwszej III ligi spotkaniu Pelikan Łowicz pokonał na własnym stadionie rezerwy Legii Warszawa 3-0, dzięki czemu przybliżył się do gry w barażach o II ligę.

21 maja 2006, 11:15 – Łowicz
                        Pelikan Łowicz 3-0 Legia II Warszawa
                        Radosław Kowalczyk 32, Piotr Gawlik 59, Robert Wilk 72

Komentarz

• ooo Radziu Kowalczyk nadal w poblizu Widzewa

Komentarz

• W drużynie już totalny szpital, grają nawet zawodnicy z niezaleczonymi lżejszymi urazami, w niedzielę były 2 kolejne (oby nie poważne - prawdopodobnie zwichnięcia kostki na kretowisku w Łowiczu) kontuzje, i nawet posiłki z 1-ki się wykruszają (Chałas, Sokołek). 3 z 4 napastników kuruje się. Co gorsza 1-ka na urlopie i nie bardzo jest chyba kogo wziąć poza tymi, którzy i tak grali (na chwilę obecną: Rosłoń i Gostomski)

Najbliższy mecz: w piątek 26 maja o 14:00 z Mazowszem Grójec na Legii, na bocznym. Będzie cieżko, bo Mazowsze walczy jeszcze o 2 ligę.
                            Puchar Polski na szzęście dopiero w czerwcu bo teraz nie byłoby kim grać niemal.
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

• W losowaniu 1/2 finału mazowieckiego Pucharu Polski naszym rezerwom przypadł mecz z V-ligowym Mazowszem, w Płocku. Dla przypomnienia - Mazowsze to zeszłoroczny finalista.
                              Mecz odbędzie się 13 czerwca o 17:00. Gdyby Legia weszła do finału, to rozegrany zostanie dwumecz i Legia rewanżowe spotkanie rozegrałaby u siebie.
                              Finał 17.06 (jeśli wejdą obaj 3-ligowcy) lub 21.06

PS Przypominam, że w sobotę o 14:00 na Legii mecz z Mazowszem, ale Grójec
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================

Komentarz

• Legia II Warszawa - Mazowsze Grójec 0:4
                                Cezary Czpak (25. minuta), Michał Kowalczyk (41. i 51. min.), Łukasz Siciak (90. min.)

Legia II Warszawa:
                                Ryłka - Rafalski, Skrzypczak, Poledica, Rosłoń, Ogórek, Kazimierak (46. Borowik), Rawa (55. Stańczykowski), Jeż (46. Wysocki), Polniak, Paluchowski

Rezerwy: Kraska o meczu z Mazowszem

Rezerwy Legii przegrały w sobotę 0-4 z Mazowszem Grójec. To piąta z rzędu porażka warszawskiej drużyny. Zespół prezentuje się słabo, gra bez zaangażowania. "Tak wygląda gra tej drużyny od kilku spotkań. Na nic więcej zresztą nie liczyłem. Szczęście i przypadek mogły sprawić, że wyszlibyśmy z twarzą z tego spotkania. Zabrakło pięciu zawodników, którzy do tej pory byli kluczowymi piłkarzami zespołu. Sokołowski poszedł na operację, Chałas, Bańka i Lewandowski doznali kontuzji, a Gostomski wyjechał na zgrupowanie kadry młodzieżowej. Reszta nie nadaje się do gry. Czekam jedynie na zakończenie sezonu. Nie wiem, czy nadal będę trenerem, ale trzeba z tym zrobić porządek. Z napastników Polniaka i Paluchowskiego robiło się talenty.
                                Ostrzegałem, że należy przez rok obserwować piłkarzy, żeby wyciągnąć wnioski. Dziś widać, co potrafią – nic. To żenujące. Wstydzę się za tę drużynę, bo to ja ją firmuję. Nie jestem w stanie niczego zmienić. Kogo bym nie wpuścił, gra będzie wyglądała tak samo źle. W sobotę chodziło mi po głowie, żeby wprowadzić do gry w polu bramkarza Łukasza Zarembę. Nie ma różnicy, czy na boisku jest pięciu, czy dziesięciu obrońców. I tak nie będą odbierali piłki, skoro potrafią jedynie biegać koło przeciwników. Żaden nie umie zagrać piłki z klepki. Jakby nikt im nie tłumaczył i ich nie uczył gry. Podczas treningów staram się im wpoić zasady gry w piłkę nożną, niektórym nawet przez dwa lata. Choć wiem, że żaden z nich wyżej nie podskoczy, powinni chociaż walczyć na boisku. Chętnie to oni biegają, ale tylko do kasy" – powiedział trener zespołu Jerzy Kraska.
                                A ja myślę, że czas treneiro Kraski powoli mija... Na szczęście teraz 3 mecze ze słabszymi rywalami i nie uda się spaść
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================

Komentarz

Pracuję...
                                X