Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Beny
    Zamieszczone przez Raffi
    do dupy, ale tego się można było spodziewać po takiej przerwie
    A jak zagrał w Płocku?
    nic godnego uwagi - chyba, że dogranie w 90 min piętą do Rogera - z głową i pomysłem
    Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Artysta
      Zamieszczone przez Beny
      Zamieszczone przez Raffi
      do dupy, ale tego się można było spodziewać po takiej przerwie
      A jak zagrał w Płocku?
      nic godnego uwagi - chyba, że dogranie w 90 min piętą do Rogera - z głową i pomysłem
      E, to chyba i tak więcej niż Włodarczyk.

Komentarz

• Zamieszczone przez Beny
        Z tym Włodarem to się juz nudne robi- przypomina komentarze na Onecie dotyczące Rasiaka . Dajcie chłopakowi spokój . Jeszcze nas w tej rundzie uratuje/ uraduje.

A co do Klatta w Płocku to widać było braki w przygotowaniu fizycznym i szybkościowym- co nie dziwi po takiej przerwie. Nie zmienia to faktu, że Klatt może stać się napastnikiem bardzo dobrym (jak na naszą ligę, oczywiście).

Komentarz

• nie nudne tylko prawdziwe

bo kim on jest, napastnikiem-a co robi napastnik

odp:
          potyka się o własne nogi
          Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez jacekaga
            Zamieszczone przez Beny
            Z tym Włodarem to się juz nudne robi- przypomina komentarze na Onecie dotyczące Rasiaka . Dajcie chłopakowi spokój . Jeszcze nas w tej rundzie uratuje/ uraduje.

Też jestem za tym, aby na Wisłę się obudził. A że to będzie ostatni mecz sezonu, to nawet mu pomacham na nie do widzenia.

Komentarz

• ... a tymczasem jutro o 16:00 w Nadarzynie mecz rezerw w Pucharze Polski. Rywalem będzie wicelider IV ligi, GLKS Nadarzyn. Trener Kraska w MSE zapowiada, że zagra tylko młodzież i że da szansę paru mało ogranym zawodnikom.

Za tydzień (w środę o 17:00) Maciej Gostomski będzie za to uczestniczył w meczu kadry u-19 w Szczecinku (przeciwnik - Niemcy)
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• rezerwy mimo poważnych ubytków w składzie, pokonały po karnych GLKS Nadarzyn (2:2, karne 7-8 ). Oba gole Kubas. Brawo!
                Skład Legii w dzisiejszym meczu..
                Zaremba-Stańczykowski, Rafalski, Skrzypczak, Wysocki, Jeż(Rawa'85), Bańka, Ogórek, Borowik, Kazimierak(Poledica'65), Kubas
                zatem skład w większosci rezerwowy.
                podpis cyfrowy <--------
                ================

Komentarz

• Dzisiaj o 16:00 mecz z Dolcanem Ząbki na Łazienkowskiej.

a tymczasem szykują się kolejne transfery:
                  Zamieszczone przez Gazeta Współczesna
                  Z Hetmana do Legii

Trzech młodych piłkarzy białostockiego Hetmana od przyszłego sezonu grać będzie w Legii Warszawa! Wydawałoby się, że z takiego transferu można się tylko cieszyć. Okazuje się, że niekoniecznie...
                  Napastnik Rafał Muczyński, pomocnik Jakub Ambrożewicz oraz obrońca Bartosz Kaśnikowski zostali wyselekcjonowani z grupy siedemdziesięciu chłopaków, jakich testowała warszawska Legia. Obok nich do stołecznego klubu trafiło trzech zawodników z Rembertowa. Nikt więcej.

Śladem Janczyka
                  – Oni mieli to coś, czego innym brakowało – mówi „Współczesnej” o zawodnikach Hetmana Marek Jóźwiak, jeszcze niedawno znany piłkarzom, dzisiaj odpowiedzialny w Legii za skauting. – Poza tym mam sentyment do Białegostoku. Stąd przecież pochodzi mój dobry znajomy Darek Czykier, poza tym tu zaczynali swoje kariery Marek Citko, czy Tomek Frankowski.
                  Umowy w imieniu 17-letnich piłkarzy podpisali ich rodzice. Chłopcy mają zapewnione miejsce w dobrym liceum, mieszkanie, wyżywienie. – Sam się będę nimi osobiście opiekował – zapewnia Jóźwiak. – Oni mają tylko uczyć się i trenować. Na razie w zespole trzecioligowych rezerw. Kontrakty obowiązują przez półtora roku. Potem podejmiemy decyzję, czy je przedłużamy. Tylko od chłopaków zależy, czy pójdą śladem Dawida Janczyka.
                  Dodajmy, że pozyskany z Sandecji Nowy Sącz Janczyk ma 19 lat i robi obecnie furorę w ekstraklasie. Legia stawia na młodzież. – Myślimy przyszłościowo. Szukamy utalentowanych zawodników tak w całej Polsce, jak i za granicą – tłumaczy strategię warszawskiego klubu popularny „Beret”. To właśnie on wypatrzył trójkę biało-stoczan.

Za plecami?
                  I wszystko wyglądałoby pięknie, gdyby nie jeden szczegół. – Zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym – stwierdza dyrektor Hetmana Aniela Kotowicz. – Z Legii dostaliśmy jedynie faksem projekt kontraktu. Odnoszę wrażenie, że cała sprawa załatwiona została na naszymi plecami.
                  – Za jakimi plecami? – denerwuje się trener zespołu Sławomir Kopczewski. – Przecież pani dyrektor dobrze wiedziała, że jeździmy do Warszawy na testy. A podpisanie umowy, w przypadku piłkarzy niepełnoletnich, zależy wyłącznie od ich rodziców.
                  Ci w ogóle się nie zastanawiali. – To chyba zrozumiałe – dodaje Jerzy Muczyński, ojciec Rafała. – Nadarzyła się okazja, jaka może się już więcej nie powtórzyć. Poza tym, na spotkaniu w klubie pani dyrektor powiedziała, że bardzo się cieszy, że chłopcy idą do Legii. Potem zdziwiliśmy się, że robi jakieś problemy.
                  – Na tym spotkaniu to była już musztarda po obiedzie – ripostuje Kotowicz. – Jako klub ponieśliśmy spore koszty na utrzymanie drużyny. A po tylu latach nikt nas nie pytał o zdanie w sprawie jej czołowych zawodników.
                  Kwestie finansowe przy tego typu transferach jednoznacznie rozstrzygają jednak przepisy Polskiego Związku Piłki Nożnej.
                  – Hetmanowi zaproponowaliśmy maksymalne stawki określone w taryfikatorze (te maksymalne stawki to 15 tysięcy złotych za zawodnika-przyp. red.). Wielokrotnie też dzwoniłem do pani dyrektor. Nigdy nie miała dla mnie czasu. Ja nie chcę się z nikim kłócić, ale reprezentuje poważny klub i chcę być traktowany w sposób poważny. Wciąż nie mamy z Hetmana żadnej odpowiedzi. W tej sytuacji niosę kontrakty do PZPN-u. W postępowaniu arbitrażowym może okazać się, że Hetman dostanie nie po piętnaście tysięcy za zawodnika, a po pięć. Ale to już nie moja wina – podkreśla Jóźwiak.
                  Hetman może jednak uniknąć „pzpn-owskiego” arbitrażu. Wczoraj wieczorem zebrał się zarząd klubu, który miał wreszcie zająć się transferem trójki piłkarzy do Legii.
                  Zatem 3 z Hetmana i 3 z AON (napastnik Majkowski i 2 nieznanych mi z nazwiska)
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================

Komentarz

• Raffi widze ze intersujesz sie rezerwami wiec mam pytanie. Czy wiadomo ci czy mlodzi pilkarze z Legii II wogole dostaja szanse treningu z pierwszym zespolem? Czy w tej rundzie ktos trenowal z pierwszym zespolem oporcz Chałasa?

Komentarz

• Musiałbym się zapytać, czego nie omieszkam zrobić. Mam poważne wątpliwości co do tego. Osobiście nie widziałem ani nie słyszałem (tzn. najprędzej pewnie bramkarze, zwł. Ryłka), a to ciekawa kwestia. Dzisiaj niestety mnie nie będzie na rezerwach, ale przy najbliższej okazji wypytam.
                      EDIT: ktoś tam na pewno ma, prawdopodobnie co najmniej 2 nowi zawodnicy.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

• Zamieszczone przez LL
                        III liga: Legia II 4-0 Dolcan

O godzinie 16. na bocznym boisku na Łazienkowskiej rezerwy Legii rozegrały kolejny mecz ligowy. Do przerwy "Wojskowi" prowadzili 2-0 po golach Karwana w 32. minucie i Rosłonia w 40. minucie. W 55. minucie w miejsce Klatta wszedł Lewndowski, ale na boisku przebywał tylko 5 minut, bo nabawił się urazu. W 62. minucie na 3-0 podwyższył Kucharski. W końcówce meczu na 4-0 wynik ustalił Wysocki.
                        Skład Legii II: Gostomski-Chałas, Poledica, Rzeźniczak, Sokołowski II, Paluchowski, Rosłoń, Djoković (65 minuta Wysocki), Karwan (65 minuta Rafalski)-Kucharski, Klatt (55 minuta Lewandowski, 60 minuta Polniak).
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

• Nasze rezerwy w rundzie wiosennej sa wspaniale,dzieki temu ze trener Wdowczyk zbudowal w Legii wyrownany zespol,wiec tacy pilkarze jak Czarek Kucharski graja w rezerwach,stad znakomita wiosna.To jak mocna jest pierwsza druzyna,ma duze znaczenie,bo rezerwy beda tym silniejsze im pierwszy zespol bedzie silniejszy.Widac przez to doskonale braki kadrowe Wisly K,ktorej rezerwy w kazdym sezonie zajmowaly bezpieczne lokaty,teraz zajmuja ostatnie miejsce.Wyznaje wiec zasade,nie pokaz mi jaka masz lawe,a powiem ci jaki masz zespol,ale powiedz mi jakie masz rezerwy(...) Rezerwy sa Legii potrzebne,bo jest budowany zespol na mlodziezy,a jesli przychodzi ta mlodziez na rozwoj i dopiero pozniej pierwsza druzyne,to wtedy potrzebne dla ogrania sa rezerwy.Czekam,wiec na rozwiniecie sie Polniaka i Lewandowskiego,aby gdzies za rok stanowili o sile naszego zespolu Bede staral sie wspierac ten temat,bo widze ze malo kto oprocz Raffiego na serio sie tu udziela,a to interesujacy temat

Komentarz

• ....a najbliższy meczyk w niedzielę o 12:00 z Mławianką Mława na bocznym boisku, wejście od Myśliwieckiej
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

• Co z tego ze do rezerw przychodza mlodzi jak i tak nie dostana szansy. Ostatnim z rezerw ktory zaistnial w Legii byl Roslon....na swoja szanse czekal pare lat. Oprocz tego z Legii II nikt sie nie przebil(jeszcze Boruc ale z bramkarzami jest troche inaczej). Janczyk odrazu gral z pierwsza druzna. Oczywiscie nei ma sie temu co dziwic, bo w innych duzych klubach jest podobnie, choc nawet w takich gigantach jak Real czy Barca gracze z drugiej druzyny maja chyba wieksze szanse niz w Legii. Obawiam sie ze tych mlodych chlopakow z II czeka tez marny los. Wezmy na przyklad atak, nasza najslabsza formacje. Mimo ze graja beznadziejnie, Lewandowski czy inni nie dostali chyba nawet szansy trenningu z pierwszym zespolem. A od nowego sezonu w pierwszym skladzie bedziemy juz mieli 3 mlody(Janczyk, Korzym, Klatt) + Gotwald + pewnie jakis nowy napstnik i Kucharski. Szanse chlopakow z II sa wiec marne, ba nawet szane Korzyma sa nikle. Trzeba chyba robic tak jak z Borucem, najzdolniejszych z Legii II wypozyczac do II lub I ligi i czekac az ich talent eksploduje, bo poprzez sama gre w Legii II nie maja wielkich szans sie przebic.

PS Na mecz z Korona jedzie 17 zawodnikow w tym 2 nominalnych napastnikow....czy nie mozna by bylo wiazc ktoregos z napastnikow rezerw, tak na wycieczke tylko, zeby sobie poganial za bramka, porozgrzewal sie, poczul amtosfere pierwszej ligi.

Komentarz

• Dzisiaj 2:0 z ostatnią w tabeli Mławą. Gole Rawa i Paluchowski.
                                Najbliższy mecz w środę o 12:00 na Legii z 4. w tabeli Stalą Głowno - jak nasi wygrają, to ich do(prze)gonią.
                                Szkoda kontuzji Lewandowskiego, nie wiadomo czy w tej rundzie jeszcze zagra... Kontuzji doznał też Bańka, nie było też w składzie Polniaka (drobny uraz, ale chyba na środę będzie gotowy). Z 1-ki tylko etatowi rezerwiści, czyli Rosłoń i Chałas.
                                Przez 6 spotkań wiosnennych Legia zdobyła o 4 punkty więcej niż w 14 meczach na jesieni... (16 na 18 możliwych, te 2 stracone przy dużym desancie z 1-ki)
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================

Komentarz

Pracuję...
                                X