Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Ale Twoje populizmy, że Włodarczyk jest młody są juz do przyjęcia ? Tez analogicznie mogę Ci napisać, weź zobacz jego występy w pierwszym zespole.
    Prawda jest taka, że możemy sobie gdybać i tak nie mamy wpływu na te sprawy.
    Już Ci tłumacze, że ten koleś ma podwójne standardy i mówi co chce kiedy chce.

Kapustka 3 gole 4 asysty najlepszy piłkarz Legii.
    Luquinhas 3 gole 4 asysty najgorszy piłkarz Legii.
    edit: literówka.

Komentarz

• Żeby dać takiemu "szansę" trzeba go najpierw wziąć na ławkę. Oczami wyobraźni widzę wypisywane tu peany podczas meczu, gdzie nam nie idzie, a z ławki straszy Warchoł.

Poza tym Włodarczyk ma niemal identyczne statystyki, a jest 7 lat młodszy.
      "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• https://youtu.be/lmakzfivT-A?t=169

Ciekawe co mówi CM711. Nie wiedziałem,że jest taki przepis. Ktoś może go przytoczyć w całości?
        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Najważniejsza zmiana dotyczy tego, kto z I zespołu może prawie bez ograniczeń wystąpić w rezerwach. Obecnie bez ograniczeń grać mogą zawodnicy do 22 roku życia. Starsi jesienią mogli rozegrać pięć meczów na poziomie ekstraklasy, w przerwie zimowej licznik się zeruje, a wiosną tylko trzy spotkania. Po przekroczeniu tej granicy rezerwy stają się dla nich niedostępną opcją.
          ze strony Śląska

Komentarz

• Jaki jest cel takich ograniczeń?
            Jest to dla mnie absolutnie niezrozumiałe i wręcz głupie. Jedyne co mi przychodzi na myśl, to jakaś dziwna ochrona "maluczkich" przed "potęgami" z wyższych lig.
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Rezerwy wygrały po dogrywce z Polonią w PP.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Karny w 4 min
                https://www.youtube.com/watch?v=CTMS...oloniaWarszawa

Komentarz

• Niezły jest ten Kikolski jak na swój rocznik (2004)..

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                    No ten karny to niezła patologia sędziowska

Komentarz

• Ten karny to nie w 4 minucie tylko na cztery minut przed 90 minutą i rzeczywiście wyjątkowo z doopy.
                      Dzięki temu Warchoł mógł sobie strzelić fajnie na 2:1, ale w eklapie byłaby prawdopodobnie klapa a nie bramka.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Raczej chodziło o 4 min skrótu
                        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• A co tam, ci co przeczytają i nie nie znali wyniku, nie muszą się stresować jak ja

Komentarz

Pracuję...
                          X