Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
    Warchoł ma już 13 bramek na koncie. Mam nadzieję, że Czesiek da mu zagrać w pierwszej drużynie w ostatnich meczach sezonu.
    Po co ? Już mu Vukovic dal w zeszłym sezonie i nic specjalnie z tego nie wyszło.

To już lepiej dać szansę Włodarczykowi.

Jak rok temu Vuko dał mu zagrać to byłem przekonany, że on ma z 20 lat i wtedy miałoby to sens ale teraz gość ma 25 lat i jest dobry na tym poziomie i wystarczy.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Po co ? Już mu Vukovic dal w zeszłym sezonie i nic specjalnie z tego nie wyszło.

To już lepiej dać szansę Włodarczykowi.

Jak rok temu Vuko dał mu zagrać to byłem przekonany, że on ma z 20 lat i wtedy miałoby to sens ale teraz gość ma 25 lat i jest dobry na tym poziomie i wystarczy.
      Moze jednak warto jemu tez dać szansę, tym bardziej jak by się udało losy mistrzostwa wczesniej rozstrzygnąć.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• No spoko tylko zapytam drugi raz: po co ?
        facet ma 25 lat, dotychczas na poziomie dalekim od ekstraklasy. Vukovic dal mu szansę i w zasadzie niewiele pokazał, Michniewicz też na bank będąc na bieżąco z rezerwami zapewne wie co ten gość potrafi.

Tak jak mówię, jakby on miał 20 lat to by rozumiał i nawet był za ale teraz całkowicie bez sensu.

Facet został sprowadzony do rezerw w celu pomocy w awansie do 2ligi, i jak widzimy po całej drużynie jest to od dawna bez szans.

Jakby to był jakiś nieodkryty, przeoczony talent przez całą ligę to przecież dawno też już by go z naszych rezerw wziął inny klub w Ekstraklasy czy też pierwszej ligi. A jakoś nie widać aby inne kluby się o niego zabijały.

#TeamVuko

Komentarz

Vukovic dal mu szansę i w zasadzie niewiele pokazał
          Nie strzelił bramki ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Nie strzelił bramki ?
            Wszedł w 63min, a w doliczonym strzelił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta

Wszedł w 63min, a w doliczonym strzelił.
              No właśnie też kojarzę że strzelił chyba pod koniec spotkania gola
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Szawar o tym wie.

Nie mniej jednak Kijek ma tutaj zupełną rację. Jeśli mamy kogoś ogrywać to Wlodara a nie kolesia który nawet nie trenuje z jedynką
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Jakby Warchoł miał strzelone 23 bramki a nie 13 to pomysł ponownego sprawdzenia w pierwszej drużynie byłby na miejscu, a tak to niech czeka na kontuzje/pauzy wszystkich potencjalnych 9 albo poprawi radykalnie skuteczność.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Nie strzelił bramki ?
                    Strzelil.
                    No i ?

#TeamVuko

Komentarz

• Zgadzam się, że Warchołem świata nie zawojujemy, ale powinien zostać doceniony i dostać minuty w mniej znaczących częściach meczów, gdy wysoko prowadzimy czy PP w następnym sezonie.

Komentarz

Strzelil.
                        No i ?
                        Nic... napisałeś, że w zasadzie niczego nie pokazał, jednak coś pokazał, napastnika się rozlicza z bramek.

Komentarz

• Wczorajsze bramki z 10 cm do pustej i 2 metrów do pustej spowodowały wielkie ożywienie.

Jak każdy(Włodarczyk, Kostorz, Warchoł, Jashiboev) będzie dostawał trochę szansy, to tak naprawdę, żaden poza Pekhartem jej nie dostanie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                            Zgadzam się, że Warchołem świata nie zawojujemy, ale powinien zostać doceniony i dostać minuty w mniej znaczących częściach meczów, gdy wysoko prowadzimy czy PP w następnym sezonie.
                            Ale po co ma zostać doceniony w pierwszej drużynie skoro to nie jest jego rola. Jego rola jest strzelanie goli w rezerwach. Tam został sprowadzony.
                            Od kiedy to my jesteśmy fundacja "spełniamy marzenia" ?
                            Gość ma 25 lat, nawet nie trenuje z pierwszym zespołem nie ma żadnych przesłanek, że ma "zostać docenionym".

Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Nic... napisałeś, że w zasadzie niczego nie pokazał, jednak coś pokazał, napastnika się rozlicza z bramek.
                            Obejrzyj tamten jego występ. Wiem, że nie przyznasz mi i tak racji ale obejrzyj sam dla siebie to nie będziesz pisał takich populizmow, z czego to się kogo rozlicza.

Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• Chociażby po to, żeby złapać więcej motywacji, dawać z siebie jeszcze więcej, a dodatkowo być jakaś rezerwą w sytuacji, gdy napastnicy będący wyżej w hierarchii będą kontuzjowani czy z innego powodu nie zdolni do gry.

Nie twierdzę, że to jakaś konieczność, ale mógłby to być fajny i przydatny ruch. Skoro mogliśmy grać w ataku 30- letnim Cholewiakiem to nie widzę powodu, by wykluczać szansę młodszego i lepszego na tej pozycji Warchoła.

Komentarz

Obejrzyj tamten jego występ. Wiem, że nie przyznasz mi i tak racji ale obejrzyj sam dla siebie to nie będziesz pisał takich populizmow, z czego to się kogo rozlicza.
                                Ale Twoje populizmy, że Włodarczyk jest młody są juz do przyjęcia ? Tez analogicznie mogę Ci napisać, weź zobacz jego występy w pierwszym zespole.
                                Prawda jest taka, że możemy sobie gdybać i tak nie mamy wpływu na te sprawy.

Komentarz

Pracuję...
                                X