Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ogarnia ktoś temat dwójki i mógłby napisać czemu kolejny sezon z rzędu nie są oni w stanie awansować?

Komentarz

• Zamieszczone przez Tuzin Zobacz posta
      Ogarnia ktoś temat dwójki i mógłby napisać czemu kolejny sezon z rzędu nie są oni w stanie awansować?
      Bo są słabi, pozdrawiam

Komentarz

• Zamieszczone przez Yurij Zobacz posta

Bo są słabi, pozdrawiam
        Bo są słabi, a jeszcze słabszy jest ich trener

Komentarz

• W tej grupie mistrzowskiej III ligi jest formula mecz i rewanż?
          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
            W tej grupie mistrzowskiej III ligi jest formula mecz i rewanż?
            Grupa I i II po rozegraniu 21 kolejek, drużyny będą podzielone na dwie grupy: mistrzowską (miejsca 1- oraz spadkową (miejsca 9-22). Następnie zespoły rozegrają mecz i rewanż w grupie mistrzowskiej oraz po jednym meczu w grupie spadkowej.

Komentarz

• Czyli jeszcze jest (choć teoretyczna) szansa na awans, dzięki!
              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Rezerwy z Legionovią 3-0 do przerwy ja nie wiem co się dzieje z tą drużyną ale pomysł na zaplecze chyba ponownie do zmiany... dziś w kadrze Lewczuk, Cholewiak, Uzbek, młodzież która ma być przyszłością i co? Dupa...
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Niezła weryfikacja zimowego okienka transferowego w wykonaniu Kucharskiego.

Zastanawiam się też już od dawna jakim problemem jest zatrudnić w rezerwach Legii jakiegoś w miarę rozsądnego polskiego trenera a nie ciągle jechać na patencie jakiś młody niech się uczy. Z czego kompletnie nic nie wynika. Bo ani oni nie dostarczają w jakiś dużych ilościach piłkarzy do pierwszego zespołu ani faktycznie realnie nie walczą o awans do drugiej ligi.

​​​​​​
                  Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Kucharskiego? Ja tu nie chcę przypominać, kto tu chciał Cholewiaka... Ogólnie to mało co(kto) tu gra.
                    Zgodzę się z tym, że nie ma pomysłu na rezerwy. Z zatrudnieniem porządnego trenera to nie głupi pomysł, tylko pytanie- kto chciałby przejąć drużynę rezerw grającą na czwartym poziomie rozgrywkowym?

Komentarz

• No jeśli Ty dyskusje o problemach rezerw, wizji, pomyśle, chęci awansu w koncu sprowadzasz do obecności Cholewiaka to ok...

I tak weryfikacja Kucharskiego bo wystarczy zobaczyć, kto znalazł się w kadrze na ten mecz. I Ukrainiec i Jasur więc tak brutalną weryfikacja.

Myślę, że jednak praca mimo wszystko z rezerwami Legii nawet na 4 poziomie może być atrakcyjna. Pod warunkiem, że przełożeni mają jakiś pomysł i faktyczne chęci awansu do 2 ligi.

#TeamVuko

Komentarz

• Nie sprowadzam ani do obecności Cholewiaka, ale tym bardziej do obecności nowego, wracającego po kontuzji zawodnika (Jasura). Prawda jest taka, że nie ma tam trenera, stabilizacji, pomysłu/planu i efekty są jakie są.

Co do trenera to jest taki jeden, obecnie bez pracy i ma Legię w sercu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                          No jeśli Ty dyskusje o problemach rezerw, wizji, pomyśle, chęci awansu w koncu sprowadzasz do obecności Cholewiaka to ok...

I tak weryfikacja Kucharskiego bo wystarczy zobaczyć, kto znalazł się w kadrze na ten mecz. I Ukrainiec i Jasur więc tak brutalną weryfikacja.

Myślę, że jednak praca mimo wszystko z rezerwami Legii nawet na 4 poziomie może być atrakcyjna. Pod warunkiem, że przełożeni mają jakiś pomysł i faktyczne chęci awansu do 2 ligi.
                          Ty natomiast oceniasz okienko transferowe po występie jednego nowego zawodnika w meczu rezerw. Niezły odlot. I dla Twojej wiadomości Rusyn nie grał w tym meczu
                          "W kadrze znalazło się m.in. czterech zawodników, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem Legii: , , Kacper Tobiasz i Jasurbek Yaxshiboyev, Mateusz Cholewiak i Lewczuk".

Ostatnio edytowany przez Benek; [ARG:4 UNDEFINED].
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dlatego zapytałem jakiś czas temu - o co chodzi z tymi rezerwami?

Pierwszy zespół na dziesięć ostatnich sezonów 6 MP. Każdy grajek który u nas grał a został jakoś odpalony (przez co rozumiem także brak woli go tu z powrotem) i wylądował gdzieś w Eklapie to zawsze jest tam wartością dodaną (Kucharczyk, Żyro, nawet taki Praszelik zapowiadał się przez chwilę na kozaka) lub ma pewny plac. Większość grajków od nas z ławki by w drużynach 4-16 Eklapy by była gwiazdami. Mamy ogromną przewagę organizacyjną i sportową nad resztą klubów.

I jakoś te pieprzone rezerwy z IV ligi od lat nie mogą wyjść, podczas gdy awansował już nawet Śląsk Wrocław. Ja rozumiem, że może się gościom z I zespołu tam nie chcieć grać, ale tak to można przejebać jeden sezon albo dwa. A nie tyle. Zresztą chyba jest jakaś komunikacja między trenerem jedynki i dwójki albo nawet ten pierwszy chodzi na mecze dwójki i widać że się jakiś barszcz tam opierdala.

To jest jakiś problem systemowy albo celowe trzymanie dwójki w IV lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Ty natomiast oceniasz okienko transferowe po występie jednego nowego zawodnika w meczu rezerw. Niezły odlot. I dla Twojej wiadomości Rusyn nie grał w tym meczu
                              "W kadrze znalazło się m.in. czterech zawodników, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem Legii: , , Kacper Tobiasz i Jasurbek Yaxshiboyev, Mateusz Cholewiak i Lewczuk".

Niezły odlot to nie umieć czytać. Więc wyjaśnię Ci prostszym jezykiem bo kolejny raz udowadniasz, że to nie jest twoją mocna strona.
                              nie oceniam okienka po jednym występie w rezerwach. Oceniam okienko po tym ile dani zawodnicy wnieśli do pierwszego* zespołu. Fakt jest taki, że gra tylko Szabanow (co przewidywałem).

*O ile sobie przypominam to Ci piłkarze byli zapowiadani jako transfery do pierwszej drużyny.

#TeamVuko

Komentarz

• Warchoł ma już 13 bramek na koncie. Mam nadzieję, że Czesiek da mu zagrać w pierwszej drużynie w ostatnich meczach sezonu.

Komentarz

Pracuję...
                                X