Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    Przecież to jest patologia co rudy odjebał. Pogryzło się 2 typów to ten ich za to nagrodził.
    (...)
    A co do sytuacji rezerw, to uważam, że jeśli nie ma grania to Sokół powinien bez dwóch zdań awansować. Dziwi mnie to odwołanie klubu. Zagraliśmy tyle samo meczów i zdobyli więcej punktów. Sprawa jest klarowna. Osobna kwestia to ten tekst jakiegoś dziada z Ostródy "po co juniorom 2 liga". Dobrze pokazuje czemu nasza piłka jest tam gdzie jest.
    Mam identyczne zdanie - powinny obowiązywać regulaminy. To co odwalił Boniek, to wielka żenada, więc... Legia teraz słusznie walczy, skoro zasady można łamać.
    Czemu w ogóle Boniek się wciął? To wydaje się dość klarowne... po pierwsze małopolskim ZPN rządzi jego ziomek Ryszard Niemiec, a wychowankiem Hutnika Kraków jest popierany przez rudego... Marek Koźmiński kandydat na prezesa PZPN.
    patologia.

Komentarz

• W ogóle oni trochę w ***** lecą, że już teraz decyzje podejmują. Moim zdaniem powinni jeszcze poczekać. Sytuacja jest dynamiczna, być może za jakiś miesiąc testy będą na tyle tanie, że będzie na nie stać także kluby z tych szczebli rozgrywkowych. Można jeszcze poczekać, poprzesuwać to wszystko, kończyć w sierpniu (pucharów nie ma), spłaszczyć przyszły sezon itd. Po to jest między innymi te słynne 5 zmian, żeby piłkarze nam nie umierali jak na jesieni będą musieli grać co 3 dni.
      Ale taka natura PZPN że woli mieć zielone stoliki i smród.

Komentarz

• W Polsce nie będzie 5 zmian bo rudy jechał autobusem na mecz tego samego dnia.

Komentarz

• Z inne beczki. Nie kojarzę odpowiedzi. Czy "dwójka" mecze będzie grała w Ząbkach czy w nowej siedzibie ? O tym że ma tam powstać "mały" stadion to czytałem. Ale o tym kto ma tam grać to już nie ...

Komentarz

• Tak będzie grała.
            #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• dzięki !

Komentarz

Pracuję...
              X