Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• III liga: Legia II Warszawa 2-1 (1-0) Polonia Warszawa
    1-0 - 16 min. Radosław Pruchnik
    2-0 - 82 min. Oskar Wojtysiak
    2-1 - 89 min. Krystian Pieczara

Legia II : Kudrjavcevs - Leleno, Bondarenko, Brodziński, Matuszewski - Bajdur, Pruchnik, Karbownik (75' Pietrzyk), Aftyka (62' Shapiro-Thompson), Orlik (65' Wojtysiak)- Zjawiński(88' Wełniak)

Rezerwa: Miszta, Neuman, Grudzińsk
    Brawa dla Piotra Kobiereckiego i druzyny, sukcesy w CLJ i obiecujący początek z rezerwami, może rośnie nam trener na lata i nie myślę tutaj o rezerwach

Mecz podobno niezbyt porywający, ale gra zespołu poukładana taktycznie, dostosowana do rywala i osiągnięcia korzystnego wyniku. Jest trener w końcu w rezerwach i widać powoli efekty.

Może by klub pomyślał o transmisjach z meczu rezerw, domowych meczy, na yt lub fb.
    Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Cześć,
      Prowadzę na facebooku stronkę, która zajmuje się litewską i łotewską piłką nożną. W rezerwach Legii gra Vjaèeslavs Kudrjavcevs. Chciałem namówić go na wywiad ale nie mogłem go znaleźć w mediach społecznościowych, więc postanowiłem wybrać się w niedzielę do Nowego Dworu Mazowieckiego na mecz Legia II - Świt i tam spróbować go zaczepić. I tu moje pytanie - do NDM mam kawałek drogi i nie chciałbym się rozczarować - czy orientuje się ktoś czy została ogłoszona kadra na to spotkanie? Wiadomo czy Kudrjavcevs będzie tam grał/siedział na ławce? Z góry dzięki za odpowiedź

Komentarz

• Najlepiej ćwierknij do Kamienieckiego https://twitter.com/PKamieniecki On się interesuje rezerwami.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
          Najlepiej ćwierknij do Kamienieckiego https://twitter.com/PKamieniecki On się interesuje rezerwami.
          Dzięki wielkie

Komentarz

• Mecz jest w Ząbkach to Legia II jest gospodarzem.

Komentarz

• Piotr Kamieniecki @PKamieniecki
              - Mączyński miał zejść w 60. minucie, by pograli młodsi, ale chciał wygrać mecz z MKS-em i jak najmocniej pomóc. Został na boisku do końca. Pracy Krzyśka należy się duży szacunek - Piotr Kobierecki, trener Legii II.
              Krzysio mocno pracuje na powrót do pierwszej drużyny

Komentarz

• Zestawienie z ostatniego meczu:

Legia II: 1. Radosław Majecki - 2. Mateusz Leleno, 3. Mateusz Bondarenko, 13. Bartosz Brodziński, 3. Konrad Matuszewski - 18. Piotr Cichocki (81' 14. Michał Karbownik), 15. Radosław Pruchnik, 21. Krzysztof Mączyński, 7. Mateusz Praszelik (61' 9. Maciej Rosołek), 16. Michał Bajdur (79' 6. Oskar Wojtysiak) - 11. Kacper Wełniak (58' 12. Cezary Miszta)

https://legionisci.com/news/75389_II...2_MKS_Elk.html

Tu jest błąd? Miszta to, zdaje się, nominalnie bramkarz jest. Ktoś coś więcej napisze?

Komentarz

• A przeczytałeś tą jakże długą relację z meczu, ewentualnie co pisze tuż pod składami?

Komentarz

• Teraz już tak.

Komentarz

• Dzisiaj wygrana z Victorią Sulejówek i po kilku ostatnich meczach przenieśliśmy się ze strefy spadkowej na 4. miejsce w tabeli
                      Kolejna dobra (tj. z golem) zmiana Rosołka ale i Wełniak jakby odżył. Nie da się ukryć, że wykończenie akcji, czy raczej dojście do zamykającego podania było pewnym problemem legionistów, w efekcie bardzo mało goli strzelali w dwójce napastnicy. Goli strzeliliśmy niemało, ale strzelał dosłownie każdy i nikt nie ma więcej jak dwie zdobyte bramki. :/ Przy okazji, tracimy też masę goli.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
                        Dzisiaj wygrana z Victorią Sulejówek i po kilku ostatnich meczach przenieśliśmy się ze strefy spadkowej na 4. miejsce w tabeli
                        Kolejna dobra (tj. z golem) zmiana Rosołka ale i Wełniak jakby odżył. Nie da się ukryć, że wykończenie akcji, czy raczej dojście do zamykającego podania było pewnym problemem legionistów, w efekcie bardzo mało goli strzelali w dwójce napastnicy. Goli strzeliliśmy niemało, ale strzelał dosłownie każdy i nikt nie ma więcej jak dwie zdobyte bramki. :/ Przy okazji, tracimy też masę goli.
                        Jak prezentują się Karbownik i Matuszewski i czy jest nadzieja na coś więcej niż tylko 3 liga? Bo to chyba dwójka najciekawszych młodych zawodników na obecną chwilę.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Brawo dla "dwójki" praca trenera przynosi efekty, młodzież zaczyna grać to co powinna grać drużyna rezerw MP, aż szkoda że się runda kończy. Z drugiej strony jeśli po 4 miesiącach od nominacji, takie są efekty, to sądzić należy że po zimie może być tylko lepiej. Mam nadzieję że Sa Pinto uzna że warto w kilku chłopaków zainwestować, może życie do tego zmusi trenera po sezonie gdy wielu piłkarzy odejdzie, z kasa jest krucho, więc byc może to czas dla kilku chłopaków z rezerw.
                          Trochę zawodzi CLJ Sagana i Sokołowskiego, ale trzeba dać im czas na pracę, to trenerzy którzy idzą po szczebelkach i potrzebują czasu, wierzę że po zimie również będzie tylko lepiej.
                          CLJ U17 trenera Szoka za to fajnie sobie radzi, właśnie zapewnili sobie 1 miejsce po sezonie zasadniczym, czego nie było chyba nigdy.
                          Bardzo mi się podoba przepływ zawodników między rezerwami, CLJ U18, CLJ-U17, wygląda na to że współpraca jest zgoda. W końcu jest nadzieją że Legia II, zespoły CLJ będą stanowić jeden wielki organizm.

P.S. Duża w tym zasługa jak mniemam Jacka Zielińskiego który od 2017 jest odpowiedzialny za Akademię Legii.
                          Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                            Brawo dla "dwójki" praca trenera przynosi efekty, młodzież zaczyna grać to co powinna grać drużyna rezerw MP, aż szkoda że się runda kończy. Z drugiej strony jeśli po 4 miesiącach od nominacji, takie są efekty, to sądzić należy że po zimie może być tylko lepiej. Mam nadzieję że Sa Pinto uzna że warto w kilku chłopaków zainwestować, może życie do tego zmusi trenera po sezonie gdy wielu piłkarzy odejdzie, z kasa jest krucho, więc byc może to czas dla kilku chłopaków z rezerw.
                            Trochę zawodzi CLJ Sagana i Sokołowskiego, ale trzeba dać im czas na pracę, to trenerzy którzy idzą po szczebelkach i potrzebują czasu, wierzę że po zimie również będzie tylko lepiej.
                            CLJ U17 trenera Szoka za to fajnie sobie radzi, właśnie zapewnili sobie 1 miejsce po sezonie zasadniczym, czego nie było chyba nigdy.
                            Bardzo mi się podoba przepływ zawodników między rezerwami, CLJ U18, CLJ-U17, wygląda na to że współpraca jest zgoda. W końcu jest nadzieją że Legia II, zespoły CLJ będą stanowić jeden wielki organizm.

P.S. Duża w tym zasługa jak mniemam Jacka Zielińskiego który od 2017 jest odpowiedzialny za Akademię Legii.
                            Od jakiegoś czasu zwiększane są obciążenia treningowe, więc może się to odbijać na wynikach. Natomiast faktem jest to, że powoli widać pracę Radosława Mozyrko, zwłaszcza w tych młodszych grupach. A co do rezerw, to gra tam dwójka chłopaków, co do których można mieć spore nadzieje, może nawet większe niż do Szymańskiego(Karbownik i Matuszewski).
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                              Od jakiegoś czasu zwiększane są obciążenia treningowe, więc może się to odbijać na wynikach. Natomiast faktem jest to, że powoli widać pracę Radosława Mozyrko, zwłaszcza w tych młodszych grupach. A co do rezerw, to gra tam dwójka chłopaków, co do których można mieć spore nadzieje, może nawet większe niż do Szymańskiego(Karbownik i Matuszewski).
                              No tak zapominałem o Mozyrko, generalnie Zieliński-Mozyrko to duet który ma największy wpływ na to co się dzieje w Akademii, prawdę mówiąc to bardziej od jakiś drogich transferów, to kibicuję by powstała baza Akademii taka jaka jest w planach.

Komentarz

• To jest po prostu dramat, aby przegrywać z amatorami-oldboyami - przy całym szacunku dla nich, ale takie są fakty.

Komentarz

Pracuję...
                                X