Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od kilku lat ta akademia jest na świeczniku, angażowane są coraz większe środki, zatrudniani są "specjaliści" (Mozyrko, Zieliński, Kepcija) a wydaje się, że jest tam coraz gorzej. Talentów nie widać, a bałagan jest btw do opisania.
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
      Od kilku lat ta akademia jest na świeczniku, angażowane są coraz większe środki, zatrudniani są "specjaliści" (Mozyrko, Zieliński, Kepcija) a wydaje się, że jest tam coraz gorzej. Talentów nie widać, a bałagan jest btw do opisania.
      I ty to wiesz najlepiej.
      W ostatnim czasie młodsze roczniki bywają na wielu turniejach, ostatnio kilka fajnych wyników z lepszymi akademiami.
      W CLJ faza ligowa zakończona bez porażki jako jedyna drużyna, ale faktycznie upadek coraz niżej.
      Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
        Od kilku lat ta akademia jest na świeczniku, angażowane są coraz większe środki, zatrudniani są "specjaliści" (Mozyrko, Zieliński, Kepcija) a wydaje się, że jest tam coraz gorzej. Talentów nie widać, a bałagan jest btw do opisania.
        To twoja własna opinia czy przeczytałeś na twitterku, tudzież usłyszałeś w radyjku weszło? CLJ wygrana trzy razy z rzędu i w tym roku pewnie będzie czwarty triumf. W ekstraklasie grają Szymański, Wieteska, Michalak a od nowego sezonu dojdą jeszcze Majecki, Żyro i Hołownia. Rzeczywiście burdel jak nie wiem co. Zaorać wszystko

Komentarz

• Zamieszczone przez Antares Zobacz posta
          Miałeś ten model w pierwszej rundzie i też nie wyszło.
          doprawdy wieszasz psy po 1 rundzie?
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
            doprawdy wieszasz psy po 1 rundzie?
            W Barcelonie taki model ostatnio odbił się czkawką i spadkiem do 3 ligi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              W Barcelonie taki model ostatnio odbił się czkawką i spadkiem do 3 ligi.
              to uj nie wiem, nie znam się

to co z nimi zrobić? (rezerwami)
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Pytanie po co one są potrzebne? Tym bardziej po spadku do 5 ligi?

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=PfZcg2tSoHw

transmisja z meczu o utrzymanie

Komentarz

• 4 liga...

Komentarz

• Od 0:1 do 2:1, że im nie wstyd!

Komentarz

• To w jaki sposób stracili gola na 2-1 nie wymaga jakiegokolwiek komentarza. Czyste frajerstwo.

Komentarz

• Nie ma co się mazać. Pan Mioduski na pewno ma plan B.
                          "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                          Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                          Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                          Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Między 3 a 4 ligą jest aż taka różnica? 18 latkowie myślący/marzący o grze w Legii powinni łapać minuty na poziomie 1, w najgorszym wypadku 2 ligi i normalnie rywalizować z seniorami o miejsce w składzie. Tutaj mieli przez lata jak w raju, kilka tysi pensji, pewne miejsce w składzie bo rywalem do miejsca inny junior, i kopanie z amatorami w 3 lidze. Ci którzy rokują powinni być rzucani na głęboką wodę i niech pływają albo się topią. Wydawanie 3,5 miliona na zespół rezerw to jest palenie hajsem w piecu.

Komentarz

• Ale wsadzili na konia Kobiereckiego. Z chłopakami z CLJ kolekcjonował co roku tytuły mistrzowskie a teraz będzie z tym samym składem kolekcjonował wpierdole w czwartej lidze

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
                                Między 3 a 4 ligą jest aż taka różnica? 18 latkowie myślący/marzący o grze w Legii powinni łapać minuty na poziomie 1, w najgorszym wypadku 2 ligi i normalnie rywalizować z seniorami o miejsce w składzie. Tutaj mieli przez lata jak w raju, kilka tysi pensji, pewne miejsce w składzie bo rywalem do miejsca inny junior, i kopanie z amatorami w 3 lidze. Ci którzy rokują powinni być rzucani na głęboką wodę i niech pływają albo się topią. Wydawanie 3,5 miliona na zespół rezerw to jest palenie hajsem w piecu.

Stać nas widocznie. Czekam na wypowiedź rzeczników Miodka.

Powiedzcie mi jedną rzecz w ogóle - naprawdę młody wiek i braki fizyczne obligują do przegrywania z dziadkami i amatorami, którzy trenują 3 razy w tyg i pracują ponadto..? Pytam serio, bo ***** tak czy siak coś mi tu nie gra z tymi porażkami
                                Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X