Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 1-2 z sąsiadkami, zmarnowany karny w 84 min...

Komentarz

• To straszne, że musimy liczyć na zwycięstwo Widzewa żeby Legia miała choć szansę na utrzymanie.
      team LEGIA

Komentarz

• Nie wiem czy te rezerwy mają jakikolwiek sens. Grać samymi młodymi z jakimiś starymi dziadami i drwalami jak widać większych korzyści nie przynosi. To już lepiej tych zawodników wypożyczać do 1 czy 2 ligi.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wydaje mi się, że nie znajdzie się aż tylu chętnych w I i II lidze, żeby wszystkich młodziaków z rezerw porozsyłać do innych klubów.

IMO, nawet jeśli rezerwy się nie utrzymają, to nie ma co dramatyzować. Priorytetem jest pierwsza drużyna, zmiany jakie zachodzą w rezerwach mają na celu budować podstawy pod most którym kroczyć będą chłopcy z akademii ku Pierwszej Drużynie. Mioduski i Kepcija zapewne liczyli się z ewentualnością spadku rezerw.

Takie sytuacje się w Europie zdarzają. Rezerwy SC Bragi, Sevilli czy nawet Barcelony(mówię o tych zespołach, bo tam średnia wieku jest też bardzo niska) też spadają i awansują w niższych ligach.

Oczywiście chciałbym, żeby Legia II się utrzymała i mam nadzieję, że tak będzie!
          team LEGIA

Komentarz

• Wuj z rezerwami.Gra na tym poziomie nic nie dawała młodym a biorąc pod uwagę konieczność łączenia gry w rezerwach z CLJ nawet trochę przeszkadzały.

Komentarz

• Chyba żartujecie. Niby gwiazdy naszej akademii, najzdolniejsi juniorzy i są jechani przez 44 letniego hobby playera Remka Sobocinskiego. Zaorać to całe towarzystwo, rozwiązać rezerwy, zwolnić 90% składu do GKS Widelec niech tam pokazują umiejętności. To co pokazują jest hańba dla L w kółeczku. Niech *********** jak ni chcą albo nie potrafią

Komentarz

• Mnie szkoda nowego, już wkrótce, trenera rezerw, który w CLJ robi od lat konsekwentnie dobrą robotę. Jeżeli zostanie wsadzony na taką minę na dzień dobry jak 5 liga, to naprawdę byłby przypał.

Te rezerwy to żenada do potęgi, a ten ich trener, abstrahując od piłkarzyków, to powinien już dawno pożegnać się z posadą. Ale nie tak jak obecnie, na 2 ostatnie spotkania decydujące o spadku.. Tylko dużo wcześniej.
                Ostatnio edytowany przez EviLmonkey; [ARG:4 UNDEFINED].
                http://www.youtube.com/watch?v=fe0j3...ailpage#t=666s

Komentarz

• Muszą się z tymi rezerwami w końcu zdecydować co robić i podążać jedną drogą, a nie co pół roku zmiana koncepcji. W pierwszej rundzie ściągnięto bardziej doświadczonych zawodników, którzy spokojnie mogli znaleźć kluby na poziomie I ligi plus nasi Bartczak. Jałocha, Szumski czy Moneta, a i tak skończyli w środku tabeli. Potem zmiana koncepcji, mieli grać sami młodzi i tak grają, że pomimo dosyć bezpiecznie przewagi punktowej po jesieni zaraz spadną kompromitując się mecz za meczem.

Jak spadną do IV ligi, czyli tak naprawdę V to co bardziej utalentowanego muszą rozpożyczać po I i II ligach, bo bezsensu, żeby tam grali.
                  "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• Mi sie podoba model hiszpański, czyli gra kilku starszych chlopaków z doświadczeniem w niższych ligach danego kraju + najlepsza młodzież. Granie samą młodzieżą na takim poziomie nie ma sensu ( fizyczność).
                    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                      Mi sie podoba model hiszpański, czyli gra kilku starszych chlopaków z doświadczeniem w niższych ligach danego kraju + najlepsza młodzież. Granie samą młodzieżą na takim poziomie nie ma sensu ( fizyczność).
                      Miałeś ten model w pierwszej rundzie i też nie wyszło.
                      "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• ktoś się orientuje ile kosztuje rocznie utrzymanie rezerw?

Komentarz

• Zamieszczone przez so(L)dier Zobacz posta
                          ktoś się orientuje ile kosztuje rocznie utrzymanie rezerw?
                          Była informacja, że budżet roczny to 2,5mln zł i teraz rezerwy przeszły pod skrzydła Akademii, gdzie te pieniądze mają iść.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wg legia.net blisko 4mln zł w ostatnim sezonie.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• A akademia 1, 5 mln. Te pieniądze rezerw bardzo się tam przydadzą.

Komentarz

• No i może się skończyć spadkiem LII jak i porażką w CLJ

Komentarz

Pracuję...
                                X