Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez szymek283 Zobacz posta
    Rezerwy w dupe z czerwoną latarnią ligi...
    Ta drużyna chyba nie leży rezerwom, w zeszłym sezonie też było w czapkę.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zaorać, ewentualnie powierzyć rezerwy Vuko.

Komentarz

• Oczywiście "jadąc" po drużynie rezerw należy jednak pamiętać, że priorytetem jest zespół występujący w CLJ. A tam nasi młodzi zawodnicy spisują się bardzo dobrze, po 29 kolejkach są na pierwszym miejscu. Co ciekawe, ani razu nie schodzili z boiska pokonani

Także raczej trzeba zastanowić się nad ideą drugiej drużyny, bo póki co jest piątym kołem u wozu. A zespół rezerw powinien być przedpolem dla wielu graczy przed awansem/grą w pierwszej drużynie. Wg mnie gracze, którzy nie występują w pierwszej drużynie powinni łapać minuty w rezerwach w otoczeniu młodych wychowanków. Przynajmniej tyle byłoby pożytku z zawodników typu Mauricio, Hildeberto, Eduardo itp.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta
          Także raczej trzeba zastanowić się nad ideą drugiej drużyny, bo póki co jest piątym kołem u wozu. A zespół rezerw powinien być przedpolem dla wielu graczy przed awansem/grą w pierwszej drużynie. Wg mnie gracze, którzy nie występują w pierwszej drużynie powinni łapać minuty w rezerwach w otoczeniu młodych wychowanków. Przynajmniej tyle byłoby pożytku z zawodników typu Mauricio, Hildeberto, Eduardo itp.
          Przecież miałeś tego Hildeberto w rezerwach. Razem Nagy'em i Chukwu najgorsi na boisku. Dla młodych wychowanków znakomity przykład jak można być beznadziejnym i dostawać za wielkie pieniądze. Po drugie Legia nigdy nie gra w piątki, przeważanie gra w niedzielę o 18, więc nie ma nawet jak logistycznie przerzucić tych rezerwowych do drugiej drużyny, żeby łapali minuty. Po trzecie większość tych naszych talentów typu Żyro czy Szczepański i tak ma zagwarantowane treningi z pierwszym zespołem a nie rezerwami, więc o żadnym zgraniu mowy być nie może. Moim zdaniem Legia II to jest obecnie twór zbędny i zamiast kolejny raz dumać nad jakaś ideą, trzeba go rozwiązać. Część chłopaków wypożyczyć, z częścią się definitywnie pożegnać. Zawsze to da jakieś oszczędności finansowe.

Komentarz

• Jest ogromna szansa, że w e-klapie za sekundę będziemy mieli braci z Sosnowca, więc będzie to idealny moment na wzmocnienie partnerskiego klubu i wsparcie naszej zgody odpowiednią ilością ludzi do ogrywania na najwyższym szczeblu. Korzyści współpracy mogą być ogromne,
            I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
            Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
              Przecież miałeś tego Hildeberto w rezerwach. Razem Nagy'em i Chukwu najgorsi na boisku. Dla młodych wychowanków znakomity przykład jak można być beznadziejnym i dostawać za wielkie pieniądze. Po drugie Legia nigdy nie gra w piątki, przeważanie gra w niedzielę o 18, więc nie ma nawet jak logistycznie przerzucić tych rezerwowych do drugiej drużyny, żeby łapali minuty. Po trzecie większość tych naszych talentów typu Żyro czy Szczepański i tak ma zagwarantowane treningi z pierwszym zespołem a nie rezerwami, więc o żadnym zgraniu mowy być nie może. Moim zdaniem Legia II to jest obecnie twór zbędny i zamiast kolejny raz dumać nad jakaś ideą, trzeba go rozwiązać. Część chłopaków wypożyczyć, z częścią się definitywnie pożegnać. Zawsze to da jakieś oszczędności finansowe.
              Z jednej strony racja, ale obok CLJ-ki to jedyna drużyna, w której mogą się ogrywać nasi juniorzy. Wszystkich nie da się od ręki wypożyczyć, a i taka forma mogłaby nie być zachęcająca przy nakreślaniu ścieżki rozwoju. Obecnie wygląda to tak: Legia Soccer Scools -> Akademia Piłkarska Legii Warszawa -> CLJ młodsi -> CLJ starsi -> Legia II Warszawa (i w nielicznych przypadkach) -> Legia Warszawa.

Zastanawia mnie pomysł, aby w rezerwach stworzyć przedpole dla najlepszych zawodników z Mazowsza (a może i dalszych rejonów). Faktycznie można by tam ściągać graczy np. do 21 roku życia i dawać im szansę, by przeszli drogę podobną np. do Jarka Niezgody.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarioWOLF Zobacz posta

Zastanawia mnie pomysł, aby w rezerwach stworzyć przedpole dla najlepszych zawodników z Mazowsza (a może i dalszych rejonów). Faktycznie można by tam ściągać graczy np. do 21 roku życia i dawać im szansę, by przeszli drogę podobną np. do Jarka Niezgody.
                Tylko po co nam to w 3 lidze skoro mamy współpracę z grającymi wyzej Radomiakiem, Sosnowcem chętnie naszych graczy biora też takie Wigry Suwałki. Można robić dokładnie to samo wypożyczając ich tam i nie utrzymując jakiejś drużyny rezerw, która dostaje w byle pierdziszewie.
                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• I później się pierdziszewo napina, że ograło Legię.

vide Widzew ostatnio

opcja z klubami partnerskimi o wiele bardziej przekonująca
                  podpis under construction

Komentarz

• Zamieszczone przez Leokadiusz Zobacz posta
                    Jakbym w jednym sezonie przegrał dwa razy z Wisielcem, to już nie chciałbym być piłkarzem, bo byłoby wstyd przed rodziną
                    GKS Wikielec wyrasta na Termalicę BrukBet Legii II.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Co tu się odpier..... w 8 ostatnich meczach remis i 7 porażek. Będą baraże o utrzymanie...
                      "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                      „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• chyba spadek, a nie baraże, i coraz bardziej się na to zapowiada

Komentarz

• ale oni robią to celowo ??? 5 poziom powoli wita ... masakra jakaś

Komentarz

• Nic dziwnego, najsłoneczniejsza wiosna w historii, to chłopaki przecież nie będą myśleli o kopaniu piłki.
                            Do zimy na pomocnika na budowę na ukraińskiej stawce.

Komentarz

• Dębek ścięty.
                              https://twitter.com/K_Stanowski/stat...02230740975616

Komentarz

• czarnuchy jadą do Ząbek?
                                "You'll never walk alone "

Komentarz

Pracuję...
                                X