Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia II - III Liga

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Każdego po uprzednim zgłoszeniu w związku

Komentarz

• Widać, że Masełko się czuje jak ryba w wodzie. Trzecia liga, kameralne stadiony, zero presji, Dębek ich komplementuje i po zwycięstwach i po porażkach. Do tego pensyjka ekstraklasowa

Komentarz

• Legia II Warszawa 2-0 (1-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
        1-0 - 42' Michał Masłowski (as. Waniek)
        2-0 - 53' Vamara Sanogo (as. Nishi)
        Masłowski znów strzela

Komentarz

• Typowany przeze mnie już dawno temu na czarnego kota Sanogo też, pięknie

Sanogo kotem- on naszym jest czarnym złotem
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Tym razem nikt nie pomyślał o transmisji? Jakiś skrót? Na YT nie znalazłem
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              Tym razem nikt nie pomyślał o transmisji? Jakiś skrót? Na YT nie znalazłem

Komentarz

• dobra ochłonąłem po wczorajszym trochę, więc mogę coś napisać:

mamy bardzo szeroką kadrę (pomijam jakość), gramy właściwie raz w tygodniu, bo PP to praktycznie kilka meczów na rundę
                to że wszyscy z jedynki nie będą grać w ekstraklasie jest logiczne, więc zapewne będą zsyłani do rezerw żeby podtrzymać rytm meczowy

dlatego też nie wyobrażam sobie brak awansu do 2 ligi, ku rozpaczy widzewiaków

Komentarz

• Dzisiaj druga drużyna gra z Widzewem. Da się to gdzieś w internecie zobaczyć?

Komentarz

• Widzew TV

Komentarz

• Zamieszczone przez Kolodont Zobacz posta
                      Widzew TV
                      Mógłbyś podać jakiś konkret, z Googla to większość tutaj potrafi skorzystać

p.s. Trzeba wykupić minimum 3 transmisje za 21 zł.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                        Mógłbyś podać jakiś konkret, z Googla to większość tutaj potrafi skorzystać

p.s. Trzeba wykupić minimum 3 transmisje za 21 zł.
                        Można jedną za dychę.
                        #teamMioduski

Komentarz

• Zamieszczone przez Lorenzo Zobacz posta
                          Można jedną za dychę.
                          Być może, ale nie zauważyłem ...

Komentarz

• https://www.youtube.com/watch?v=Vp0BdJsSpDI

Komentarz

• Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
                              Bramka: Bartosz Mroczek 87'.

Przegrywamy 0:1. W pierwszej połowie Jałocha obronił karnego.

Komentarz

• Huragan Morąg - Legia II Warszawa 1:3
                                Gole dla Legii: Majewski, Moneta, Hildeberto

Hildeberto od 1 minuty

całkiem szybko się wyleczył, myślałem, że w tym roku już nie zagra

Komentarz

Pracuję...
                                X