Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

rozmowy ze sponsorem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rozmowy ze sponsorem

za www.legialive.pl:

"Decyzja jeszcze w tym tygodniu?

Po długich miesiącach starań i rozmów być może wreszcie piłkarze Legii będą mieli sponsora. "Prowadzimy rozmowy z Zepterem i Polską Telefonią Cyfrową Centertel w sprawie umieszczenia logo tych firm na koszulkach zawodników, a także większego sponsoringu Legii. Mamy przygotowanych kilka wariantów oferty i myślę, że w ciągu tygodnia wszystkie ustalenia zostaną sfinalizowane" - powiedział prezes Legii SSA Edward Trylnik. "Nie mogę zdradzać szczegółów negocjacji z Zepterem i Centertelem, bo obowiązuje nas tajemnica handlowa. Być może loga obu firm znajdą się na koszulkach, a być może tylko jednej z nich. W każdym razie Zepter i Centertel są zainteresowane większymi pakietami oferowanymi sponsorom głównym. Negocjujemy także z innymi firmami, którym proponujemy pakiety mniejsze. Nie ukrywajmy, pieniądze są nam bardzo potrzebne. Chcemy jednak, poprzez dobrą grę piłkarzy, aby inwestor był zadowolony z naszej współpracy i miał się kim i czym pochwalić. Niestety, niczego więcej nie mogę powiedzieć. Z Zepterem i Centertelem zawarliśmy wstępne porozumienie, że przed podpisaniem umów, bez zgody wszystkich stron, nie podajemy żadnych informacji do prasy" - wyjaśnił dyrektor finansowy Legii SSA Andrzej Młotek. "Nie zostałem upoważniony przez zarząd firmy do udzielania jakichkolwiek informacji na temat negocjacji z Legią. Na razie jest to dzielenie skóry na niedźwiedziu. Być może jednak jeszcze w tym tygodniu zapadnie decyzja o sponsorowaniu Legii przez Centertel. Wszyscy mają nadzieję, że porozumienie zostanie zawarte i już w przyszłym tygodniu będziemy mogli zrobić z Legią wspólną konferencję prasową" - powiedział przedstawiciel PTK Centertel Jacek Kalinowski.

Źródło: Życie Warszawy"

no prosze widac ze Centertel w kazdej dziedzinie chce walczyc z Era i dobrze bo mam IDEA i sadze ze to mocny sponsor

aha czy ktos wie jaka umowa jest z Warka? no nowej oficjalnej stronie jest jej logo jako sponsora?

Re: rozmowy ze sponsorem

Zamieszczone przez szczepan
    za www.legialive.pl:

"Decyzja jeszcze w tym tygodniu?

Po długich miesiącach starań i rozmów być może wreszcie piłkarze Legii będą mieli sponsora. "Prowadzimy rozmowy z Zepterem i Polską Telefonią Cyfrową Centertel w sprawie umieszczenia logo tych firm na koszulkach zawodników, a także większego sponsoringu Legii. Mamy przygotowanych kilka wariantów oferty i myślę, że w ciągu tygodnia wszystkie ustalenia zostaną sfinalizowane" - powiedział prezes Legii SSA Edward Trylnik. "Nie mogę zdradzać szczegółów negocjacji z Zepterem i Centertelem, bo obowiązuje nas tajemnica handlowa. Być może loga obu firm znajdą się na koszulkach, a być może tylko jednej z nich. W każdym razie Zepter i Centertel są zainteresowane większymi pakietami oferowanymi sponsorom głównym. Negocjujemy także z innymi firmami, którym proponujemy pakiety mniejsze. Nie ukrywajmy, pieniądze są nam bardzo potrzebne. Chcemy jednak, poprzez dobrą grę piłkarzy, aby inwestor był zadowolony z naszej współpracy i miał się kim i czym pochwalić. Niestety, niczego więcej nie mogę powiedzieć. Z Zepterem i Centertelem zawarliśmy wstępne porozumienie, że przed podpisaniem umów, bez zgody wszystkich stron, nie podajemy żadnych informacji do prasy" - wyjaśnił dyrektor finansowy Legii SSA Andrzej Młotek. "Nie zostałem upoważniony przez zarząd firmy do udzielania jakichkolwiek informacji na temat negocjacji z Legią. Na razie jest to dzielenie skóry na niedźwiedziu. Być może jednak jeszcze w tym tygodniu zapadnie decyzja o sponsorowaniu Legii przez Centertel. Wszyscy mają nadzieję, że porozumienie zostanie zawarte i już w przyszłym tygodniu będziemy mogli zrobić z Legią wspólną konferencję prasową" - powiedział przedstawiciel PTK Centertel Jacek Kalinowski.

Źródło: Życie Warszawy"

no prosze widac ze Centertel w kazdej dziedzinie chce walczyc z Era i dobrze bo mam IDEA i sadze ze to mocny sponsor

aha czy ktos wie jaka umowa jest z Warka? no nowej oficjalnej stronie jest jej logo jako sponsora?
    Idea to doskonaly pomysl. wspolpracowalem i wspolpracuje nadal z ludzmi z Idei i jesli tak samo beda dzialac z Legia to bedzie genialnie
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Moze przeidę kiedyś do Idei, jak bedzie można zachować dotychczasowy numer (Era).
      Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Zamieszczone przez Radio
        Moze przeidę kiedyś do Idei, jak bedzie można zachować dotychczasowy numer (Era).
        Ta napewno pozwola ci na to :> Zmieniaj sieć a nwy numer wyslesz smsem do wszystkich znajomych
        Idea byłaby super sponosrem. Bogaci, nowoczesne technologie wiec aczej nie zbankrutuja. No i mam u nich telefonik
        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Kawa to wcale nie jest takie nimożliwe tylko trzeba rzeczywiście zliberalizować rynek telekomunikacji.
          Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...

Komentarz

Idea lub Zepter, oby byla to Idea, pamietajcie, ze Idea to odlam TP S.A. pieniedzy jak lodu, a po reprezentacji i tej od panoramy idiotki musza sobie podreperowac reputacje w marketingu, moze bedzie duzo pieniedzy na transfery i inne takie tam pierdoly jak murawa, ktora miala byc w kwietniu.
            1. Rzucilem palenie i mnie kurcze nosi.
            2. Nie mam polskich blach, znaczy liter wiec bez uszczypliwosci mi tu.
            3. Ta dupa z avatara, to nie moja zona.

Komentarz

Ja chcę Idea :+: mam telefonk w tej sieci a tak pozatym byłaby ciekawwa walka na linii Legia-Wisła = Idea-Era
              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
              w środek meczu, nasze twarze mokną,
              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Przynajmniej teraz będe miał mniejszego kaca moralnego jeśli bedą przychodziły kolejne wielkie rachunki z Ideii '8
                Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
                  Przynajmniej teraz będe miał mniejszego kaca moralnego jeśli bedą przychodziły kolejne wielkie rachunki z Ideii '8
                  Nawet bede im placil w terminie a nie jak teraz co miesiac mi wylaczaja i wysylaja durne smsy.Chociaz moje pieniadze po czesci wspomoga szczytny cel.

Komentarz

spokojnie nic nie jest jeszcze pewne... pamietacie Jakubasa...

Komentarz

a najwazniejsze jest to, ze ludzie pracujacy w Idei sa otwarci na nowe idee
                      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

http://www.gsmonline.pl/news/?link=s...ls.php?id=7626

:cf1:
                        Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                          http://www.gsmonline.pl/news/?link=show_details.php?id=7626

Poczekajmy lepiej jeszcze do tego poniedziałku, bo już nie raz tak było... ho:
                          Nieznani Sprawcy

Komentarz

kurde to musze zmienić sieć! :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                              http://www.gsmonline.pl/news/?link=show_details.php?id=7626

nieoficjalnie Jakubas tez mial zostac... spokojnie...

Komentarz

Pracuję...
                              X