Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polkowice - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Polkowice - Legia

Mecze repry się skończyły, czas wrócić do naszej ligowej kopanej. A juz za 2 dni mecz z Polkowicami.

Ciekawe, czy zdąży wypocząć Sagan.
    Legia
    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Co do Sagana to trudno powiedzieć. Lepiej niech się nie przemęcza, tylko szykuje na Wisłę!

A ja cieszę się naprawdę, że mam C+ i mogę obejrzeć profesjonalnie przeprowadzoną transmisję i posłuchać normalnych komentatorów! ho:

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
      Co do Sagana to trudno powiedzieć. Lepiej niech się nie przemęcza, tylko szykuje na Wisłę!

A ja cieszę się naprawdę, że mam C+ i mogę obejrzeć profesjonalnie przeprowadzoną transmisję i posłuchać normalnych komentatorów! ho:
      C+ w ktorym nie ma Basalaja, jeszcze nigdy nie odczuwalem takiej niecheci do komentatora. a w C+ mnie tak nie irytowal
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Sagana może na ławce posadzić i w drugiej wprowadzić ... być moze bedzie wiecej pożytku niz gdyby mial od poczatku zagrac i stracic siły czego mu nie zycze.

nie ma co sie oszukiwać , teraz kazda druzyna jest groźna ,ale jesli Legia realnie planowac dobre miejsce na koniec sezonu to trzeba takie polkowice łyknąć i .... ''remis na wyjezdzie jest dobry'' < mnie coś takiego osobiscie nie interesuje
        Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny

hmmm masz C+... chyba wiem gdzie mecz obejrze.... :>

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
            Zamieszczone przez Beny

hmmm masz C+... chyba wiem gdzie mecz obejrze.... :>
            No niestety nie tym razem! Ważne sprawy urzędowo-rodzinne powodują, że ten mecz będę oglądał u znajomej w... Krakowie. 8- Ale co się odwlecze...

Komentarz

Troche obawiam sie tego meczu,mam nadzieje ze po dobrych wystepach z Polonia i Lechem nasi pilakrze nie poczuli sie juz mistrzami swiata i nie pojada do Polkowic odrobic tylko panszczyzne.Beniaminki na poczatku rozgrywek dosc dobrze graja ,zwlaszcza u siebie, a na Legie to pewnie mobilizuja sie w 200% (vide mecz z KSZO z zeszlego sezonu).
              Oby Kubicki i sami grajkowie sie maksymalnie zmobilizowali i nie zlekcewazyli przeciwnika-wtedy powinno byc dobrze.

Komentarz

najprawdopodbniej bedzie to bardzo nudny mecz. chyba ze sie nasi zmobilizuja i strzela z 5 bramek nie pozostawiajac zludzen kto jest najlepszy. ale najpewniej bedzie 1:0 dla nas

Komentarz

Choto może grać!

Wydział Dyscypliny PZPN postanowił odstąpić od ukarania piłkarza warszawskiej Legii Diksona Choto, który został usunięty z boiska w spotkaniu czwartej kolejki ekstraklasy z Lechem Poznań. Członkowie WD uznali, iż sędzia tego spotkania niesłusznie ukarał obrońcę Legii czerwona kartką.

Komentarz

czyli zagramy pelnym skladem... bedzie 3:0 dla nas :+:

Komentarz

Re: Choto może grać!

Zamieszczone przez ange(L)
                      Wydział Dyscypliny PZPN postanowił odstąpić od ukarania piłkarza warszawskiej Legii Diksona Choto, który został usunięty z boiska w spotkaniu czwartej kolejki ekstraklasy z Lechem Poznań. Członkowie WD uznali, iż sędzia tego spotkania niesłusznie ukarał obrońcę Legii czerwona kartką.
                      nie-mo-zli-we !!!
                      WD PZPN podjal TAKA decyjze!!!
                      nie-mo-zli-we !!!
                      co sie miodowym stalo, ze podjeli tak sluszna decyzje?
                      nie-mo-zli-we !!!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                        Zamieszczone przez ange(L)
                        nie-mo-zli-we !!!
                        WD PZPN podjal TAKA decyjze!!!
                        nie-mo-zli-we !!!
                        co sie miodowym stalo, ze podjeli tak sluszna decyzje?
                        nie-mo-zli-we !!!
                        może któryś górnik ich przypadkiem mołotowem trafił :buhaha: :/
                        "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                        żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                        w środek meczu, nasze twarze mokną,
                        nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

to jest naprawde wrecz niemozliwe, zeby WD nie ukaral pilkarza ktory dostal czerwona krtke. to znaczy w ogole jest to mozliwe, ale zeby PZPN zrobil cos takiego w stosunku do zawodnika Legii? dzien dziecka na miodowej. to jak juz maja takie dobre humory to niech jeszcze oddadza tytul '93 a Kulesza niech przeprosi i bedziemy prawie kwita

Komentarz

bardzo mi sie podoba typowanie gazety

GÓRNIK POLKOWICE - LEGIA WARSZAWA

Piątek o 19. Typ "Gazety": 2.

Gdy Odra Wodzisław niedawno po raz pierwszy grała u siebie przy sztucznym świetle, to przegrała 0:3 z Amicą. Teraz jupitery zaświecą w Polkowicach podczas meczu z faworyzowaną Legią. Wniosek?

Komentarz

Ja to bym ujął inaczej - Polkowice - Legia :+: 0:3 !!

MaxxxiM - moja prywatna prośba - zmień już avatara, nie bardzo moge oglądać gościa bo go nie trawię... Oczywiście masz wolność wyboru ale... chyba juz czas...
                              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Pracuję...
                              X