Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polkowice - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez crolick
    Zamieszczone przez Yevaud
    Jesli dalej ktos uważa, że Magiera swojej szansy nie wykorzystal, to albo nie ogladal meczu z Wisłą, albo jest po prostu uprzedzony do tego zawodnika. On byl jednym z najlepszych na boisku!!! Popelnil co prawda jeden błąd (JEDEN!!!!), ale niegroxny. A jego bramka, jego zagranie piętą, jego podania o Sokola na prawą. Mecz z Wisłą potwierdzil, że to ja mialem rację w ocenie chlopaka.
    stary jeden dobry mecz najwiekszego drewna ligi a ty juz od razu lejesz po gaciach i mowisz jaki to super zawodnik... ofszem dobrze zagral, ale odszczekam to jak go nazywam, dopiero jak magic zagra przynajmniej 1 dobry sezon!!

pozdrawiam
    Ale to nie jest jeden dobry mecz. Już jak Okuka go wpuszczał na połówkę meczu, to się Magic pokazywał z dobrej strony. Z Lechem, z Polonią też dobrze zagrał. Ten mecz jest potwierdzeniem.
    Tak więc nie po tym jednym meczu mówiłem o nim dobrze. Tylko jeszcze przed, a ten mecz potwierdził jedynie, że miałem rację.
    A co do drewniactwa, to mamy w Legii najmniej 3 bardziej drewnianych - Jóźwiaka, Kiełbowicza i Szalę, a każdy z nich więcej grał od Magiery.
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

nie przesadzaj... Jozwiak ok... Szal tez... ale Kielbowicz? napewno nie jest to wiekszy drewniak od Magiery ba on dla mnie nie jest wogole drewniakiem...

Komentarz

Pracuję...
      X