Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polkowice - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Musze powiedziec ze po meczu byłem zmieszany. Nastawiłem sie na zdecydowana wygrana Legii a tu masz ci los. Remis :/ Bardzo silny atak Legionistow na bramke polkowiczan, i :* zadnej bramki mytslalem ze sie załamie jak 2 głowka Sagana nie weszła taki nie fart jaki miała LEgiunia to chyba nigdy sie nie zdaza :/ Vuko nie był soba, a Dudek szalał za JArze i trkoche mu to nie wychodziło..
    ogolem mecz z bez pomysłu na wykonczenie a szkoda bo wydawały sie pewne 3 punkty :/

Komentarz

co moge powiedziec to tylko tyle ze padline naszi pilkarze grali! jako tak ta gra wygloda do 20 metra a pozniej to jest juz normalne zero zero pomyslu na rozegranie jakies klepki w trojkoncje zeby stworzyc sobie jakos sytulacje ! nie wiem tak dalej nie morze byc bo jak narazie tracimy punkty ze slabymi zespolami a nie ststy pozniej znow ktos powie ze z samym dalem remisujemy i nie stety pozniej te punkty beda nam chodzic po glowie dlaczego znimi nie wygralismy i takie tam......
      Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Jak ogladałem mecz, to myslałem, ze nie usiedzie na miejscu. Do 20 metra przed bramka rywali, wszystko było OK, a im bliżej bramki, tym wygladalo to bardzie smiesznie, choc do smiechu nikomu nie było.
        Dla mnie stało sie jasne, ze prawej obronie powinien grać jednak Dudek, zamiast Szali. sSzkoda kontuzji Jarzy, mm nadzieje, ze sie wykuruje na Wisłe.
        a niewypałem meczu to był Svitlica. Do momentu, jak nie zcodził z boiska, nie wiedziałem, że on w ogóle gra. Garcia też źle, ale oddał chociaż strzał. A miał to być jeden z najgrożniejszych ataków w Polsce. :buhaha:
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Mi się nie chce nic pisać - po prostu cholerna szkoda, że uciekły nam te punkty, bo Polkowice to bardzo słaba drużyna. :/
          Jak wygramy z Wisłą to na pewno nastroje nam sie poprawią...

Komentarz

Powinniscie sie przyzwyczaić ze jezeli kończycie mecz w pełnym składzie to o zwycięstwie nie ma co marzyć :>

Mozecie natomiast sie pocieszac ze juz mecze z 2 beniaminkami macie za soba. Został jeszcze tylko Świt '8
            Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

Zamieszczone przez Greebo
              Powinniscie sie przyzwyczaić ze jezeli kończycie mecz w pełnym składzie to o zwycięstwie nie ma co marzyć :>

Mozecie natomiast sie pocieszac ze juz mecze z 2 beniaminkami macie za soba. Został jeszcze tylko Świt '8
              Ta
              A weź pod uwagę, że jak Legia nie wygrywa z kimś spoza ścisłej czołówki to ten ktoś leci na pysk do II ligi Niebezpiecznie jest nie dac się ograć Legii ...
              Zeszły rok:
              Ruch: 1:0 u siebie, 3:3 tutaj. Spadek
              Pogoń: 0:4 u siebie, 0:0 tutaj. Spadek
              KSZO: 1:1 u siebie, 0:6 tutaj. Spadek.
              Szczaxa: 1:1 u siebie, 1:2 tutaj. Spadek.
              Z leszczami to jeszcze straciliśmy punkty remisując z Lechem w Poznaniu - ale niestety (a może na szczęście) za mało miejsc spadkowych w ub. sezonie było A żeby moja teoria funkcjonowała bezbłędnie to polecieć powinien Lech a nie Zagłębie - Lubin dał dupy 2 razy po 1:3...

Tak więc Polkowice i Łęczna - II liga w przyszłym sezonie!!
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

Greebo - my przynajmniej nie przegrywamy :P

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                  nie gadac o meczu ktory bedzie za tydzien... a dzis... coz ten remis to porazka nic wiecej... poprostu nic wiecej...
                  Ja po pierwszych 30 minutach liczyłem na łatwe i wysokie zwycięstwo - piłkarze chyba też, bo z czasem obniżyli loty a jak widzę mają (co nie dziwi) ten sam problem co i repreza przy okazji meczu ze Szwedami - wielka dziura między obroną a atakiem w której buszują napastnicy przeciwnika i mają mnóstwo miejsca na rozegranie - nawet dwóch to już jest zagożenie. Brakuje asekuracji II linii (co w pewnej mierze dawał defensywny pomocnik przy ustawieniu 3-5-2) i każdy wykop na pałę w okolice środka boiska dawał przechwyt przez rywala co wybijało Legię z uderzenia i zmuszało do mozolnego konstruowania akcji od nowa - a obrona Polkowic miała sporo czasu na ponowne ustawienie się. Legia nie potrafiła spowodować takiego zamentu w defensywie Górnika żeby ta pękła - zagrożenie było tylko raz z gry (dośrodkowanie Szali w II połowie) i raz po stałym fragmencie gry. Poza tym Kuba popełnił błąd wpuszczając Za Jarzę Dudka - powinien był wpuścić Sokoła II bo co grał Kiełb to się w pale nie mieści. Wtedy Sokół I na lewą flankę, Sokół II na prawą a Kiełb do obrony. A za Svitlicę ja bym wpuścił wariata Wróbla - to chyba dałoby efekt... Ale nie ma co gdybać...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                    Greebo - my przynajmniej nie przegrywamy :P
                    Marko - I co z tego?
                    Ja bym dwa remisy z pocałowaniem ręki wymienił na zwycięstwo i porażkę...
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together

Komentarz

Qrwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Czy nasi znakomici trenerzy nie widzą że grą "tysiąca podań" nic się nie zwojuje.
                      Nawet z drużynami drugiej czy trzeciej ligi , gdyż oni zawsze będą grać "obroną Częstochowy" i później nadludzko cieszyć się z remisu.
                      Widać było gołym okiem , że wystarczy przyspieszyć , trzema, góra czterema podaniami znaleźć się w pozycji strzeleckiej i jeśli nie za pierwszym razem to za drugim , trzecim brama murowana.
                      Ale nasi kopacze pobijali rekordy wszelkich rankingów w ilości wykonanych podań , ... z któych nic nie wynikało.
                      p.s. To wszystko przez to , ... że Legia nie grała w dziesiątkę. '8
                      Pozdro.
                      ... kopę lat

Komentarz

Pamiętacie taką opcje: remisujemy na wyjazdach, wygrywamy u siebie, i mistrz jest nasz! Będzie dobrze!

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                          Pamiętacie taką opcje: remisujemy na wyjazdach, wygrywamy u siebie, i mistrz jest nasz! Będzie dobrze!
                          Ja bym wolał taka opcję: Wygrywamy co jest do wygrania - a w Polsce nie ma drużyny poza zasięgiem. Nie było jak Wisła miała pakę to nie ma i teraz - tym bardziej.
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
                            Zamieszczone przez Beny
                            Ja bym wolał taka opcję: Wygrywamy co jest do wygrania - a w Polsce nie ma drużyny poza zasięgiem. Nie było jak Wisła miała pakę to nie ma i teraz - tym bardziej.
                            Zbyt piekne, żeby mogło być prawdziwe w obecnej sytuacji! Niektórych meczy "nie można" wygrać! Z takich, lub innych powodów. I dzięki temu liga jest ciekawsza, chociaż po meczach jak wczorajszy człowiek traci orientację.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                              Wczoraj właśnie o tym pomyślałem
                              Mam nadzieję, że po wejściu Idei w zimie kupią nam kilku pilkarzy.

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                                Zamieszczone przez Beny
                                Wczoraj właśnie o tym pomyślałem
                                Mam nadzieję, że po wejściu Idei w zimie kupią nam kilku pilkarzy.
                                wierze w Idee, ale nie spodziewalbym sie az takich inwestycji. lepiej by bylo gdyby poczyniono inwestycje w szkolenie mlodziezy. ten sklad ktory jest moze poskojnie wlaczyc o Mistrzostwo, tylko musi wykazac sie ambicja nie tylko w meczach z "odwiecznymi" rywalami, ale tez z ogorkami i kelnerami. wczoraj powinni wygrac i najprawdopodbniej gdyby chociaz 30 minut zagrali z pelnym zaangazowaniem to wynik bylby inny.
                                22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Pracuję...
                                X