Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polkowice - Legia

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

:fu: :* :aach: :jebsie:
    :cry:

ile mozna? jak nie z takimi pierdziszewami to z kim mamy wygrywać?

Komentarz

a idzcie w **** z taka gra

Szala kurna to ............... jedno dosrodkowanie dobre reszta chujowo.

Zielek, Choto, Jarza i Dudek niezle.

Boczni pomocnicy słabiutko. Srodkowi moze być.

Atak oprocz Sagana (który tez wiele nie pokazał) ŻENADA. Garcia WON niech pogra Kruczek albo ktos inny.

Ale jestem wkurviony. :jebsie:
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

brakuje mi w tej Legii takiego gracza jak Czereszewski .

do 20 metra wszystko wygląda obiecująco ale nie ma komu kopnąć gały do siatki.

nie oglądałem całego meczu więc może coś przeoczyłem ale podobał mi się Boruc , Choto i Dudek . natomiast Manuel póki co zawodzi. szkoda , że nie ma Mierzejewskiego , przynajmniej byłaby możliwość jakiegoś manewru.

na pocieszenie : Legia ciągle niepokonana

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
          Adiq, a co się stało z "wielką-gwiazdą" Manuelem G.? Czemu nie gra?
          Przecież grał. :>
          Nieznani Sprawcy

Komentarz

ehh... po raz kolejny wyszlo ze jak jakies lokalne slabeusze zamuruja w 11 bramke to nasi nie potrafia znalezc sposoby na ich sforsowanie :/
            Jedyne co moze cieszyc to dobra gra obrony...chociaz tak wlasciwie to nie mieli za duzo roboty. Do tego jeszcze kontuzja Jarzy
            Natomiast Wojciech "Lokietek" Szala po raz kolejny pokazal poziom Wszystkie jego dosrodkowania ladowaly w okolicach naszego sektora.
            Jak tak zagramy za tydzien to nie bedzie dobrze.

Komentarz

to się idzie pochlastać ... remis z takim czymś :fu:

a pajacom z Canal + proponuję , żeby każdy mecz rozgrywać w poniedziałek o 9:00
              bana mu , temu pestu

Komentarz

I znuf na wiosne będziemy wspominać ile to nam punktów brakuje i które drużyny z miejsc 10-14 nam je zabrały...Ale jestem wkurwiony((((

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                  Zamieszczone przez Unico
                  Nie oglądałem meczu.
                  Pytam, bo nie zauważyłem go gdy przeglądałem, na którymś z portali, podstawową jedenastkę dzisiejszego meczu.
                  A podobno miał wygryźć na stałe Svitlice ze składu...
                  Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                  Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                    Zamieszczone przez Adiq
                    Zamieszczone przez Unico
                    Nie oglądałem meczu.
                    Pytam, bo nie zauważyłem go gdy przeglądałem, na którymś z portali, podstawową jedenastkę dzisiejszego meczu.
                    A podobno miał wygryźć na stałe Svitlice ze składu...
                    I wygryzłby gdyby nie złapał kontuzji, co nie zmienia faktu że obaj narazie zawodzą straszliwie.
                    Only You

Komentarz

nieeeee LUDZIE CO TO BYŁO!!!!
                      kurcze takie lapsy jak mozna było to zremisować !!!!JA TEGO WOGÓLE NIEROZKMINIAM !!!!!O co tu chodzi!obejrzalem mecz z łeczna 0:0 dobra pierwszy macz ale 5 kolejka z POLKOWICAMI i taki wynik!!!!!!!!

Ż-E-N-A-D-A !!!!a no i jeszcze ten ich cały trenerek!!ze to niby Boruc jest słabszy od tego ich Banaszynskiego !!!!co te wszystkie przekrety uczepiły sie Boruca przeciez to naprawde jeden z najlepszych w lidze i pierdzielą kocoboły szczury jedne
                      e(L)eczka..>!!

Komentarz

***** ***** ***** i tyle w tym temacie. mam juz dosyc jakis remisow z leszczami. :fu: :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                          Zamieszczone przez Unico
                          I to nawet lepiej niż Svitlica.
                          A co do meczu - teraz to już Polkowice lecą do II ligi. Na bank. Jakby przegrali to jeszcze by mieli szanse, ale w tej sytuacji...
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

I potem sie dziwią że mistrza ***** nie mamy :fu: :fu: :fu: ogórki jebane
                            "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                            żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                            w środek meczu, nasze twarze mokną,
                            nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Pomeczowe wypowiedzi:
                              Dariusz Kubicki (trener Legii): Muszę pogratulować drużynie gospodarzy postawy i wyniku. Po moim zespole od razu było widać, że przyjechaliśmy po zwycięstwo. Staraliśmy się otworzyć wynik. Zabrakło jednak skuteczności i pazerności w polu karnym, o co mam żal do napastników, a także do linii pomocy. Czasem tak bywa, że bramka nie chce wpaść.
                              proponuje otworzyc butleke wodki i spic sie dobrze. przynajmniej rano nie bedzie tylko moralniaka.

Mirosław Dragan (trener Górnika): W szkole za korepetycje trzeba płacić. Byliśmy słabsi i dlatego ten punkt jest bardzo cenny. Jak się uczyć to tylko od lepszych. Przyjemnie było patrzeć, jak ułożona jest gra Legii. Piłka z premedytacją zagrywana jest tam, gdzie powinna być.
                              bardzo piekne sa Polkowice i kobiety tez, pieknie sie patrzy na pilke i w ogole jest cu-do-wnie. :bełt:
                              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                                Zamieszczone przez Unico
                                Tak mysłałem przed sezonem ze ten argentynczyk bedzie niewypałem,tak samo jak ci ktorzy byli w Widzewie.
                                :/
                                WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                                RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Pracuję...
                                X