Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sparing z Iraklisem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• sparing z Iraklisem

9 października na towarzyski mecz z Legią przybędzie do Warszawy Iraklis Saloniki. Spotkanie to zostało zakontraktowane przy okazji transferu do greckiego klubu Marcina Mięciela. Przypomnijmy, że oprócz "Miętowego", w barwach Iraklisu występuje również były kapitan Legii, Cezary Kucharski. Sparing odbędzie się w czasie przerwy na mecze eliminacji do mistrzostw Europy.

Re: sparing z Iaklisem

Zamieszczone przez Mini
    9 października na towarzyski mecz z Legią przybędzie do Warszawy Iraklis Saloniki. Spotkanie to zostało zakontraktowane przy okazji transferu do greckiego klubu Marcina Mięciela. Przypomnijmy, że oprócz "Miętowego", w barwach Iraklisu występuje również były kapitan Legii, Cezary Kucharski. Sparing odbędzie się w czasie przerwy na mecze eliminacji do mistrzostw Europy.
    Mini literowka w tytule

bardzo jestem ciekawy jak sie zaprezentuje Kucharz.
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

takie mecze jak z Partizanem czy Iralkisem maja tylko jedna pozytywna ceche: przy wiekszym zainteresowaniu meczem klub zarabia(wprawdzie nie takie duze,ale zawsze jakies)pieniadze. a nie oszukujmy sie-teraz Legii przydalby sie kazdy grosz

Komentarz

ja mam nadzieje tylko ze nie bedzie znowu na sile robiony z tego mecz przyjazni...

Komentarz

Zamieszczone przez ange(L)
          takie mecze jak z Partizanem czy Iralkisem maja tylko jedna pozytywna ceche: przy wiekszym zainteresowaniu meczem klub zarabia(wprawdzie nie takie duze,ale zawsze jakies)pieniadze. a nie oszukujmy sie-teraz Legii przydalby sie kazdy grosz
          Więc nie spodziewajmy się, że bilety będą po 5, czy 10 złotych, choć przeciwnik niezbyt atrakcyjny. Bo w tym momencie to dla Legii będzie się liczyła tylko kasa, a nie to ile osób przyjdzie.

A myślę, że przy takich samych cenach co Partizan, to frekwencja będzie jeszcze mniejsza niż na Partizanie, bo tu chodziło o pożegnanie Okuki.

San się jeszcze zastanowię, czy iść. nie wiem, czy dla samego Kucharza i mięciela warto?
          Legia
          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Tylko zeby zrobili mecz o rozsadniejszej godzinie a nie jak z Partizanem. O 17 godz wiele osob wraca z pracy albo jeszcze pracuje :/

Komentarz

jeee jeje jeje wkoncu zobacze jak Kucharz sobie radzi z nowa druzyna... mam nadzieje ze nam nie dokopia :P

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
                jeee jeje jeje wkoncu zobacze jak Kucharz sobie radzi z nowa druzyna... mam nadzieje ze nam nie dokopia :P
                klub niech zarobi, nasi niech nie odniosa kontuzji i bedzie dobrze
                22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Pracuję...
                X