Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transferowe S-fi, czyli gdybym był bogaty. .

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Transferowe S-fi, czyli gdybym był bogaty. .

Z racji tego, że temat "Transfery" co okienko staję się jednym wielkim gadaniem o nic postanowiłem stworzyć temat w którym wielbiciele Tomaszków mogli by pisać o Morientesach, Kezmanach, oraz innych piłkarzach, którzy już prawię są na Ł3 Pozwoliło by to oszczędzić temat "transfery" na same konkretne wypowiedzi.Oczywiście gdyby ten pomysł nie spodobał się modom, to proszę o kasację.
    Ostatnio edytowany przez Adin; [ARG:4 UNDEFINED].
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

hmm jeżeli już doszłoby do rozdzielenia tematów; to chyba lepiej stworzyć taki odnośnie konkretnych i potwierdzonych informacji dotyczących transferów/wypożyczeń/testów... temat transfery, który i tak żyje własnym życiem, jest już rozmyty do niebotycznych granic. Łatwiej byłoby trzymać porządek w temacie gdzie byłyby news z internetu/prasy czy tv.
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

chodziło mi o to, że w temacie transfery można byłoby rozmawiać o piłkarzach, którzy już na pewno odeszli/przyszli, a w tym temacie o różnych informacjach z portali/tv, czy nawet Tomaszków pozwoliło by to oczyścić podwieszony temat na temat ruchów do/z klubu.Kto by chciał się dowiedzieć czegoś konkretnego, to ten temat omijał by szerokim łukiem
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Przy tak różnorodnym poziomie na forum, oba tematy będą różnić się tylko z nazwy. Dobre chęci to nie wszystko, przynajmniej tutaj
        Kiedy przyjdą pod dom i nocą kolbami w drzwi załomocą.

Komentarz

Ale tytuł tematu zerzniety z wiślackiej forumki

Ja wiem o co chodzi, tylko nadmieniam ze na Wisle chlopaki mieli tytuł taki sam... dosłownie
          Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

nie widzę drugiego tematu, w którym można pogadać o spekulacjach transferowych do Legii

never: nie wiem o co chodzi, ale tytuł zawsze można zmienić chodzi o sam fakt.

E:
            nie czytam forum innego po za tym, także..przypadek ?

Komentarz

Coś mi się wydaje, że w ten sposób na forum będą dwa tematy o tym samym i czytać się nie da żadnego..
              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

Niepotrzebnie spinacie odbytnice, możemy założyć siedem tematów, o dziwo, nie zagwarantuje to podwyższenia standardu konwersacji w tym jednym konkretnym

Jak kogoś tak boli czytanie to niech nie czyta, bo i po co się denerwować... Ja tam sobie lubię czasem poczytać ten bełkot, poprawia mi humor.

Komentarz

Jest tak czasem że kazdy się nudzi czy to w robocie czy to w domu, więc taki temat jest potrzebny
                  Transport, przeprowadzka, wywozy, utylizacja mebli, agd, rtv. Zapraszam na priv

Komentarz

Też nie widzę sensu tworzenia odrębnego tematu.

Oddzielny temat z newsami? A skąd wiadomo które są prawdziwe, a które nie. Całe to transferowe szaleństwo to jedno wielkie S-fi.

Komentarz

Jest już taki temat -> http://forum.legionisci.com/showthre...t=5647&page=48
                      Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

Chyba że podział byłby na temat o spekulacjach transferowych i transferach dokonanych. Wtedy może by się udało co nieco uporządkować.

Komentarz

Zamieszczone przez Kamilos Zobacz posta
                          Chyba że podział byłby na temat o spekulacjach transferowych i transferach dokonanych. Wtedy może by się udało co nieco uporządkować.
                          o to mi od początku chodzi.. wtedy temat transfery, który jest podwieszony nie był by taki zaśmiecony.

Komentarz

Tym sposobem dojdziemy do tego ze co drugi temat trzeba bedzie rozdzielac. Wpisy pokemonów wywalać i starczy.

Komentarz

A nie masz wrażenia, że ten temat będzie jakby nieodwiedzany?

Bo to trochę tak jakby zrobić dwa razy temat Oświadczenia: jeden "oświadczenia debili", a drugi "oświadczenia prawilnych", gdzie w pierwszym mają pisać debile, a w drugim prawilni. Nikt by w tym pierwszym nie napisał, bo nikt nie uważa się za debila... Mam wrażenie, że opis tematu sugeruje, że tu mają się wypowiadać ludzie o czymś nierealnym, gdzie każdy "swoje" tomaszkowe info traktuje jak najbardziej realnie, bo jeśli by go tak nie traktował, to by o nim nie pisał...
                              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                              -------------
                              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                              X