Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa strona!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nowa strona!

...
    Ostatnio edytowany przez qwerty1234; [ARG:4 UNDEFINED].

tak zdecydowanie krok w b dobra strone. zreszta strona jest w necie chyba od kilku dobrych dni...

Komentarz

Re: Nowa stronka!

Zamieszczone przez KróLegia
      No nareszcie zapowiadany nowy imidż stronki jest...
      www.Legia.pl
      Mi tam się podoba-następny krok naprzód...
      Oczywiście można ją jeszcze dopracować,zrobić jakieś forum na którym byłby czasem Strejlau lub coś like that
      Ale jest gitarka zapraszam do wejścia.... :>
      bylem dzis na tej stronie. mialem nadzieje, ze znajde interesujace mnie informacje. jak na moj gust to przed tworcami tej witryny jest jeszcze masa pracy. poki co nie ma tam nic, co mogloby kibica Legii zainteresowac.

ps. uzywanie slowa "stronka" powinno byc zabronione pod kara ciezkich robot i chłosty 8- i
      22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

naprawde swietna ta galeria kibicow(dodac nalezy ze bardzo obszerna) w ktorej wiekszosc zdjec przedstwaia zawodnikow :/

co do 'imidzu' to naprawde nie mogli dac nikogo innego na logo strony tylko nieobecnego juz w klubie Kucharza? :/

Komentarz

Re: Nowa stronka!

Zamieszczone przez MaxxxiM
          No nareszcie zapowiadany nowy imidż stronki jest...
          www.Legia.pl
          Mi tam się podoba-następny krok naprzód...
          Oczywiście można ją jeszcze dopracować,zrobić jakieś forum na którym byłby czasem Strejlau lub coś like that
          Ale jest gitarka zapraszam do wejścia.... :>
          bylem dzis na tej stronie. mialem nadzieje, ze znajde interesujace mnie informacje. jak na moj gust to przed tworcami tej witryny jest jeszcze masa pracy. poki co nie ma tam nic, co mogloby kibica Legii zainteresowac.

ps. uzywanie slowa "stronka" powinno byc zabronione pod kara ciezkich robot i chłosty 8- i
          ale wygląda znacznie lepiej niż wcześniej...proponuje wysyłanie maili pod info@Legia.pl z tym co chcielibyśmy aby się pojawiło na stronie,ja już wysłałem...
          ps.już dobrze Maxxxim...? :>
          Krotki, sorry jesli sie unioslem (kolejne glupie slowo, tym razem w moim wlasnym wykonaniu 8- ), ale to dziala na mnie wlasnie tak. juz policzylem do dziesieciu i jest doskonale

a jesli chodzi o strony, to ja osobiscie wole zeby dobrze rozwijala sie strona LegiaLive. i jesli ktos chce pomoc to ponawiam swoj apel o materialy dot. Roberta Gadochy bo ich mam malo, a musze miec wiecej
          przy okazji dziekuje wszystkim, ktorzy mi juz przyslali.

Krotki, jeszcze raz sorry

Komentarz

Teraz nasza oficjalna strona prezentuje się o wiele lepiej.Mam nadzieję,że będzie coraz lepiej jeżeli chodzi o jej zawartość
            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Stronka fajna szkoda tylko ze w głównym banerze jest Kucharski :/
              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ja nie wiem czym tu się podniecać. Jeszcze jakiś czas temu ktoś z klubu mówł, że zostanie przerobiona oficjalna strona Legii. Twierdził, że kibic będzie o wszystkim informowany co się dzieje w klubie, "nawet o wymianie 3 krzesełek". Tymczasem oprócz nowego wyglądu ta strona nic nie oferuje. Informacji, jakie się ukazują jest zdecydowanie za mało. A już galeria kibiców to jakiś żart - kilka zdjęć na krzyż.
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                  Stronka fajna szkoda tylko ze w głównym banerze jest Kucharski :/
                  :tututu: :krzeslo: :brick: :bom2:

wracajac do tematu. zanim strona oficjalna bedzie funkcjonowala na przyzwoitym poziomie to chyba sie pokolenie kibicow zmieni, znaczy wyrosnie nowe.
                  LegiaLive jest tysiac razy lepsza i sie rozwija. a tam wlasnie zaczeli od tego ze layoucie umiescili Kucharza ktory juz w Legii nie gra. mysli tam ktos w ogole? jak juz tak bardzo chcieli nawiazac do wybitnych zaowdnikow to jest ich kilku (Brychczy, Deyna, Gadocha, etc.)

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
                    Ja nie wiem czym tu się podniecać. Jeszcze jakiś czas temu ktoś z klubu mówł, że zostanie przerobiona oficjalna strona Legii. Twierdził, że kibic będzie o wszystkim informowany co się dzieje w klubie, "nawet o wymianie 3 krzesełek". Tymczasem oprócz nowego wyglądu ta strona nic nie oferuje. Informacji, jakie się ukazują jest zdecydowanie za mało. A już galeria kibiców to jakiś żart - kilka zdjęć na krzyż.
                    człowieku liczy się jakikolwiek ruch-sygnał że coś się dzieje...np. od wczoraj chyba przybył nam kolejny baner na stronie tj.Warki!
                    myślisz że od razu Trylnik nam nabuduje sklepów z pamiątkami? to nie możliwe tak od razu więc ja się ciesze jak widzę nawet małe kroczki na przód jeśli chodzi o marketing...
                    Z aukcji dwóch proporczyków np.15% zostanbie przeznaczonych na Wielką Zrzutkę...Zaraz ktoś powie że to tylko 15% ale patrząc na finansową sytuację klubu trzeba to docenić!
                    pzdr
                    Tak, ja powiem. To tylko 15%. To kpina. Rzucą na zrzutkę ze 300 złotych, a brakuje z 50 000. Po prostu trzeba to docenić. :>
                    I jaki sygnał, że coś się dzieje. Owszem dzieje się, ale jeśli chodzi o nieoficjalne strony Legii. Przynajmniej 4 z nich są lepsze niż oficjalna, nawet po tej zmianie, którą ja nazwałbym kosmetyczną. Taka LegiaLIVE powinna być dla klubu wzorem.
                    A Kucharz to już przegięcie. To nie ma teraz w zespole zawodników, którzy by zasługiwali na to bardziej niż Kucharz?
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Z aukcji dwóch proporczyków np.15% zostanbie przeznaczonych na Wielką Zrzutkę...Zaraz ktoś powie że to tylko 15% ale patrząc na finansową sytuację klubu trzeba to docenić!
                      pzdr
                      Ja to powiem!
                      owszem fajny gest ze strony klubu ze daje 15%, ale te aukcje smsowe mnie nie przekonuja. bo wysylajac smsa marnujesz kase a nie masz gwarancji ze wygrasz poniewaz ktos moze wyslac o 1 smsa wiecej. a wlozonych (?) pieniedzy juz nie odzyskasz. dlatego pieniadze w tej aukcji sa bardzo niewielkie.

spojrzcie na ZWYKLA aukcje na legialive. w tej chwili dorzucamy sie do Wielkiej Zrzutki kwota 1000 zl!.
                      ciekawe ile zlotowek bedzie stanowilo te 15%...

Woytek
                      Legia LIVE!

PS. na oficjalnej dokonano 4 poprawek ktore zaproponowalem:
                      - strona klubu pilkarskiego (bylo sportowego!)
                      - zdjecie sugerowania odpowiedzi w sondzie
                      - wywalenie tego sraczkowatego koloru z tabeli ;]
                      - poprawienie strony SMS (rozciagala sie w bok)

Komentarz

zdjeli juz kucharskiego. teraz jest sokol i kielbik

Komentarz

Widać, że nareszcie coś zaczyna się dziać z oficjalną. :+:

BTW: czy ktoś wie coś więcej o tej stronce?

Nieznani Sprawcy

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
                            Widać, że nareszcie coś zaczyna się dziać z oficjalną. :+:

BTW: czy ktoś wie coś więcej o tej stronce?

Co raz więcej tych stron Legii w necie się robi...
                            z jednej strony to dobrze, bo widac, ze kibicow jest duzo. z drugiej strony lepiej by bylo gdyby funkcjonowaly trzy nieoficjalne i jedna oficjalna ale za to na bardzo wysokim poziomie.

Komentarz

stronka moze byc ale wole LEgiaLive '8

Komentarz

Pracuję...
                              X