Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Sokół I" Do Reprezentacji!!!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Sokół I" Do Reprezentacji!!!!!

Karwan bez formy i nie gra, Lewandowski srodkowy defensywny pomocnik. Co wy na to zeby do kadry wrócił Nasz Sokół i pokazał jak sie gra na prawej pomocy??? Przeciez on w tej rundzie gra świetnie, i to uderzenie z dystansu!!!!! Jednym słowem przydał by sie bardzo i w parze z Saganem +Zielek rozwalili by Szwedów tak jak kiedys Legia IFK Goteborg!! A moze janas już nie lubi Legii??? Sokól do Kadry!!!

Ps Sokól nie zapomnij tez władowac jekiejś brameczki Polkowicom w Piatek, a potem Wisełce
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

jakos nie widze Sokola w kadrze... moze jako Joker (:P) wchodzacy na ostatnie minuty... ale nie... jednak nie...

Komentarz

Teraz przypuszczam ,że bliżej do kadry młodszemu niż starszemu

''nasz'' starszy rzeczywiscie jest w dobrej formie ale wogóle nie jest zgrany z reprezentacją a na skrzydłowych w takich wieku nie ma co opierać kadry.

Oby za rok dwa młodszy sie wprowadzil do zespolu i zasluzyl grą na powolanie
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pytanie - kto ma więc grać na prawej pomocy?
        Niesprawdzający się Dąbrowski? Rezerwowy w Grodzisku Zając? A może Szymkowiak?

Jak się ktoś znajdzie lepszy niż Sokół (Karwan wróci do formy, Smolarek zacxznie znów grać jak przed kontuzją) to niech gra. I wtedy możnaby podziękować Sokołowskiemu. Ale póki co nikogo nie widać. Brak Sokołowskiego to duuuuuży błąd. Podobnie, jak brak Bojarskiego.
        "Z braku laku" właśnie tych dwóch zawodników Janas powinien brać do kadry na prawą stronę.
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud
          Pytanie - kto ma więc grać na prawej pomocy?
          Niesprawdzający się Dąbrowski? Rezerwowy w Grodzisku Zając? A może Szymkowiak?

Jak się ktoś znajdzie lepszy niż Sokół (Karwan wróci do formy, Smolarek zacxznie znów grać jak przed kontuzją) to niech gra. I wtedy możnaby podziękować Sokołowskiemu. Ale póki co nikogo nie widać. Brak Sokołowskiego to duuuuuży błąd. Podobnie, jak brak Bojarskiego.
          "Z braku laku" właśnie tych dwóch zawodników Janas powinien brać do kadry na prawą stronę.
          bojarski to wiesz, nie tak liga. a na prawej pomocy powinien grac zurawski, a w ataku sagan z rasiakiem [dobra gra glowa, przyda sie na szwedow]

Komentarz

Zamieszczone przez Kempes
            Teraz przypuszczam ,że bliżej do kadry młodszemu niż starszemu
            ''nasz'' starszy rzeczywiscie jest w dobrej formie ale wogóle nie jest zgrany z reprezentacją a na skrzydłowych w takich wieku nie ma co opierać kadry.
            Oby za rok dwa młodszy sie wprowadzil do zespolu i zasluzyl grą na powolanie
            moim zdaniem młodszy Sokoł to zupelnie nie "ta liga". Sokół I juz swego czasu grał w reprezentacji i to całkiem nieźle jak pamietam, a teraz jest w formie po prostu. Innych zawodników w jego dyspozycji na tą pozycje po prostu nie widze. A juz czepianie sie wieku jest zupełnie bezzasadne. Nie liczy sie wiek tylko umiejetnosci i forma tak mówi Janas i ja takze tak uwazam. To co w takim razie powiedziec o Zielińskim??? Sokoł to przy nim młodzieniaszek. poza tym Janas zna go z Legii wiec sprawa jest ułatwiona. moim zdaniem to całkiem niezły pomysł o czym przekonacie sie po jutrzejszym łomocie od Szwedów. chociaz mimo wszytsko bede trzymal kciuki za naszych. Polska i Legia gola!!!

Komentarz

Moim zdaniem Sokół chyba powinien dostać powołanie na kadre bo żeczywiście w tej rundzie gra naprawde dobrze ! Ale coś mi sie wydaje że jej nie dostanie bo ... sam nie wiem heh (może wiek)
              Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
              e(L)o

Komentarz

Zamieszczone przez Siekier
                Moim zdaniem Sokół chyba powinien dostać powołanie na kadre bo żeczywiście w tej rundzie gra naprawde dobrze ! Ale coś mi sie wydaje że jej nie dostanie bo ... sam nie wiem heh (może wiek)
                po co ma ryzykowac kontuzje? niech gra w Legii i na tym niech sie skupi.
                w reprezie w zwiazkuz tym ze raczej mamy marne szanse na awans (mowie o barazach), powinni grac mlodzi. np Mila, ktory dzis gra znakomicie
                22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Mila dzisiaj grał Wodzisławiu w mlodziezówce bardzo przecietnie, zeby nie powiedziec słabo. A Sokoł I strzelił ostatnio w Wodzisławiu bramke stadiony świata. Ale w sumie moze to i lepiej że nie złapie kontuzji itd. Zeby tylko Saganowi nic sie nie stało!!!!!! W kazdym razie uwazam ze Janas szuka jakichs Lewandowskich, zamiast przyjsc na mecz Legii i zobaczyc Sokoła w formie... to chore. :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez Joker
                    Mila dzisiaj grał Wodzisławiu w mlodziezówce bardzo przecietnie, zeby nie powiedziec słabo. A Sokoł I strzelił ostatnio w Wodzisławiu bramke stadiony świata. Ale w sumie moze to i lepiej że nie złapie kontuzji itd. Zeby tylko Saganowi nic sie nie stało!!!!!! W kazdym razie uwazam ze Janas szuka jakichs Lewandowskich, zamiast przyjsc na mecz Legii i zobaczyc Sokoła w formie... to chore. :fu:
                    Mila gra dobrze, chyba nie ogladales calego meczu

Komentarz

O co chodzi z Milą? Przecież na lewą pomoc mamy conajmniej solidnego Krzynówka. Skąd się tu Mila zaplątał?

Sokołowski i Bojarski to najlepsi obecnie prawi pomcnicy w lidze. Za granicą na tej pozycji grają Karwan, Iwan i Dąbrowski - to znaczy Karwan nie do końca gra....

Dąbrowski i Iwan :fu:
                      Dobrze jest mieć dwóch zawodników na każdą pozycję. Stąd będę się upierał, że drugim po Sokole powinien być Bojar.
                      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Ogladałem cały mecz młodziezówki.

Komentarz

Zamieszczone przez Joker
                          Ogladałem cały mecz młodziezówki.
                          i naprawde uwazasz ze Mila wypadl slabo?

Komentarz

nio nie wiem ale mysle ze by trzeba dac sokolowi I szanse bo naparwde teraz ten facet jest w takim gazie ze szok mogl by sobie poradzic w reprezentacjmam nadzieje ze troszke janas pzrejrzy na oczy
                            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Dziwne , ale wczoraj tj.9.09 też pomyślałem o Sokole I i kadrze.
                              W jego wieku nie ma co liczyć że będzie gwiazdą repry , ale dzisiaj gdy nie ma dobrego prawego mógłby go Janas wypróbować.
                              Może z Węgrami da mu szansę.
                              Pozdro.
                              ... kopę lat

Komentarz

Pracuję...
                              X