Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uwaga kibice Legii !!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uwaga kibice Legii !!!!

W zwiazku z tym, że p. Zarzeczny na łamach PS zdeklarował się, że jeżeli dostanie 6000 maili przeciwko swojej osobie to wyjedzie do Mongolii - przestanie pisac te swoje wypociny obrazające mi.in Legię !! Chciałbym przypomnieć tym kibicom, którzy być może o tym nie wiedzą że wielokrotnie obrażał on dobre imię naszego klubu - piłkarzy, trenerów a także kibiców. Ostatnio najbardziej podpadł mi za to, że w jednym ze swoich felietonów pisząc o wydarzeniu jakie miało miejsce podczas ostaniego meczu Legii z Polonią (chodzi mi o profanację ś.p. Kazimierza Deyny) wcale nie potępił zachowania kibiców z ksp, tylko napisał coś w stylu "tez mi coś, kibice ciągle sie wzajemnie obrazają i nie powinno to nikgo dziwić, a tym bardziej wzbudzać emocji" (to nie jest cytat - chodzi mi tylko o sens jego wypowiedzi).

Tak więc wzywam wszystkich kibiców Legii do zasypania go mailami pt. "1 z 6000 który ma cię dosyć!" Wiem, że pewnie 6000 to sie tego nie uzbiera ale wiadomo, że nie o to chodzi - niech w końcu te jego drwiny się skończą!

PS. Jego adres to pawelz@przeglad.com.pl
    pozdrawiam.
    kibic z Gocławia
    W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
    kibice na Legie jadą...

Re: Uwaga kibice Legii !!!!

Zamieszczone przez |<ArO(L)
    W zwiazku z tym, że p. Zarzeczny na łamach PS zdeklarował się, że jeżeli dostanie 6000 maili przeciwko swojej osobie to wyjedzie do Mongolii - przestanie pisac te swoje wypociny obrazające mi.in Legię !! Chciałbym przypomnieć tym kibicom, którzy być może o tym nie wiedzą że wielokrotnie obrażał on dobre imię naszego klubu - piłkarzy, trenerów a także kibiców. Ostatnio najbardziej podpadł mi za to, że w jednym ze swoich felietonów pisząc o wydarzeniu jakie miało miejsce podczas ostaniego meczu Legii z Polonią (chodzi mi o profanację ś.p. Kazimierza Deyny) wcale nie potępił zachowania kibiców z ksp, tylko napisał coś w stylu "tez mi coś, kibice ciągle sie wzajemnie obrazają i nie powinno to nikgo dziwić, a tym bardziej wzbudzać emocji" (to nie jest cytat - chodzi mi tylko o sens jego wypowiedzi).

Tak więc wzywam wszystkich kibiców Legii do zasypania go mailami pt. "1 z 6000 który ma cię dosyć!" Wiem, że pewnie 6000 to sie tego nie uzbiera ale wiadomo, że nie o to chodzi - niech w końcu te jego drwiny się skończą!

PS. Jego adres to pawelz@przeglad.com.pl
    pozdrawiam.
    kibic z Gocławia
    i Ty w to uwierzyles? zeby realizowac obietnice trzeba miec honor, a jesli ktos pisze, ze obrazanie Deyny to nic ne znaczace wydarzenie to znaczy ze nie ma honoru. szkoda czasu na wysylanie maili, bo i tak nie ma szansy zeby to sprawdzic (czy dostal 6000) a nawet gdyby to przeciez zawsze mozna wymyslec wytlumaczenie, ze to taki dowcip, etc. juz widze jak rezygnuje z posady i kasy, juz to widze...
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

<spoko> zaraz mu wysle maila !!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM

i Ty w to uwierzyles? zeby realizowac obietnice trzeba miec honor, a jesli ktos pisze, ze obrazanie Deyny to nic ne znaczace wydarzenie to znaczy ze nie ma honoru. szkoda czasu na wysylanie maili, bo i tak nie ma szansy zeby to sprawdzic (czy dostal 6000) a nawet gdyby to przeciez zawsze mozna wymyslec wytlumaczenie, ze to taki dowcip, etc. juz widze jak rezygnuje z posady i kasy, juz to widze...
        No przeciez mówie ze nie o to chodzi czy na prawde dostanie te 6000 maili i czy przestanie pisac. Wazne jest zeby jak najwiecej osób po prostu napisało mu ze ma go DOSYĆ !!
        kibice na Legie jadą...

Komentarz

No przeciez mówie ze nie o to chodzi czy na prawde dostanie te 6000 maili i czy przestanie pisac. Wazne jest zeby jak najwiecej osób po prostu napisało mu ze ma go DOSYĆ !!
          najlepiej jest go ignorowac i nie kupowac PS. spadnie naklad, wlasciciel podliczy zyski i straty. mam pisac, zeby dostarczac materialu do kolejnych glupawych felietonow? "o prosze kibice Legii pokazali kim sa. otrzymalem kilkadziesiat maili w ktorych nazwano mnie ..... . Tak wlasnie postepuja kibice Legii." dzieki, ja pozostane przy ignorowaniu tego pana i tej gazety

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
            najlepiej jest go ignorowac i nie kupowac PS. spadnie naklad, wlasciciel podliczy zyski i straty. mam pisac, zeby dostarczac materialu do kolejnych glupawych felietonow? "o prosze kibice Legii pokazali kim sa. otrzymalem kilkadziesiat maili w ktorych nazwano mnie ..... . Tak wlasnie postepuja kibice Legii." dzieki, ja pozostane przy ignorowaniu tego pana i tej gazety
            Ok, twoja sprawa - nie nalegam. Co do nie kupowania PS to jestem za. A wracając do tych maili, to ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..." bo to rzeczywiscie mogłoby zostać wykorzystane w sposób o jakim mówisz. Wzywam do kulturalnego skrytykowania gościa bo moim zdaniem zasłużył na to sobie. A jesli zignorujemy jego obrażające nas wypowiedzi do dalej będzie czuł się bezkarny - tak to już niestety jest :/ Dlatego uważam, że nie możemy dać po sobie tak jeździć - trzeba jakoś zareagować.
            kibice na Legie jadą...

Komentarz

Ok, twoja sprawa - nie nalegam. Co do nie kupowania PS to jestem za. A wracając do tych maili, to ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..." bo to rzeczywiscie mogłoby zostać wykorzystane w sposób o jakim mówisz. Wzywam do kulturalnego skrytykowania gościa bo moim zdaniem zasłużył na to sobie. A jesli zignorujemy jego obrażające nas wypowiedzi do dalej będzie czuł się bezkarny - tak to już niestety jest :/ Dlatego uważam, że nie możemy dać po sobie tak jeździć - trzeba jakoś zareagować.
              domyslam sie ze nie o taka tresc Ci chodzi. co nie zmiania faktu, ze nawet takie nie musza sie pojawic, zeby pan redaktor napisal, ze go kibice Legii obrazaja. skoro sie wymysla wywiady z pilkarzami Legii, bo ci wlasnie postanowili go zignorowac, to wszystko jest jasne. i w tym wypadku moim zdaniem najlepiej jest po prostu ignorowac PS. byl transparent na stadionie, to napisal ze kibice "cos pisza na niestniejaca gazete". dobrze wiedzial o co chodzi a i tak odrocil kota ogonem. nie ma co go podkrecac do pisania kolejnych felietonow, niech sobie pisze. tekstem o Deynie i calym tym felietonem po prostu okreslil swoj poziom. mnie kiedys na dziennikarstwie uczyli, ze felietony powinni pisac ludzie, ktorzy maja autorytet i wiedze do przekazania.

Komentarz

ja wcale nie zachęcam do pisania maili typu "Ty skur... jak ci zaraz zaje..."

Jabym z chęcią kilka takich wysłał dla dobrego samopoczucia, ze dwa z rana, papierosek i jezcze jeden i jestem cały w skowronkach .

A tak na poważnie... to raczej nic nie da... Ten Knor (copyright Kiju) kłamie w żywe oczy, ostatnio w lidze+, gdzi powiedział, że rozmawiał z trenerem Kubickim i ten mu powiedział o składzie... taaa.

Najlepiej, niech nikt nie kupuje tej szmaty, a poleci ze stołka drogą naturalną.

Myu mamy kose z PS, z tego co widziałem to w Płocku i Krakowie też...

Komentarz

slyszeliscie o takim czyms jak mailbombery to sluzy do zapychania skrzynek np wyslesz 1000 maili za jednym kliknieciem tylko trzeba troche poczekac az sie wysle

Komentarz

Zamieszczone przez Kakarotto
                    slyszeliscie o takim czyms jak mailbombery to sluzy do zapychania skrzynek np wyslesz 1000 maili za jednym kliknieciem tylko trzeba troche poczekac az sie wysle
                    i admin PS bedzie mial na talerzu adresy IP... polec to ludziom, ktorzy wiedza jak z tego korzystac.

Komentarz

Własnie wysłalem mu maila. Bez bluzgów kulturka. Zachecam wszystki do kulturalnej, merytorycznej wypowiedzi!! NIe zaszkodzi!!!!
                      "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

A mi odpisał "pozdrowka" i to wszystko

Komentarz

A mi odpisał albo i dalej bo napisalem mu , że mam nadzieje,ze dotrzyma obietnicy i wyjedzie do mongolii.
                          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

A mi napisał - "Dziękuje za dobre rady, na nauke nigdy nie za późno"
                            Szkoda tylko ze w jego ustach te słowa wcale nie wydają sie być szczere... :/
                            kibice na Legie jadą...

Komentarz

Napisałem text podobny do Kawy tekstu i czekam na odpowiedź

Komentarz

Pracuję...
                              X