Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Krzyształowicz za Boruca!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Krzyształowicz za Boruca!

Kto jest za?
    Po dzisiejszym meczu uważam, że Andrzej powinien dostać szansę z Polkowicami! Potem jest mecz z Wisłą i tam już kiksy nie mogą sie zdarzyć! Niestety Boruc popełnia za dużo błędów. Dzisiaj, z Partizanem, też bronił nienajlepiej.

No niewiem... Boruc ma swoje wpadki, ale kryształowicz z tego co pamiętam w poprzednich klubach tez miał rózne wpadki. Jednak na polkowice wystawiłbym Andrzeja.
    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
      No niewiem... Boruc ma swoje wpadki, ale kryształowicz z tego co pamiętam w poprzednich klubach tez miał rózne wpadki. Jednak na polkowice wystawiłbym Andrzeja.
      No właśnie o to chodzi! Sprawdzić go z Polkowicami, a potem się zobaczy co dalej...

Komentarz

Dzisiaj Krzyształowicz zagrał bardzo dobrze. Obronił 2 bardzo groźne strzały pod podprzeczkę. mnie zaimponował świetnym szczupakiem za linia pola karnego, gdy wybił piłkę na aut. Poza tym cechował się dużym spokojem. Jestem jak najbardziej za, żeby dac mu szansę w polkowicach, zwłaszcza, żę Boruc w dwóch ostatnich meczach popełnił 2 katastrofalne błędy.
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

To co dzisiaj wyprawiał Boruc no comment 8- Andrzej był o niebo lepszy fantastyczny szczupaczek co prawda raz złapał piłe za polem karnym ale że sędzi był z Warszawy to nic sie nie stało

Co do Andrzeja "Jestem na tak"
          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
          w środek meczu, nasze twarze mokną,
          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Na dzien dzisiejszy Krzysztalowicz jest pewniejszy. Jednak konkurencja jest bardzo ostra. Artur musi wzmocnic sie psychicznie i bedzie wymiatal

Komentarz

Z bramkarzami to jest dziwna akcja. Ten typ miedzy slopkami i poprzeczka musi miec CZYSTA glowe - MUSI byc NUMERO UNO - dlatego moja propozycja jest taka, zeby z Polkowicami zagral jednak Artur, a na Zabrze wpuscic Andrzeja.
              Jakby nie bylo NUMERO UNO jest na razie Artur, co wcale nie znaczy, ze po Zabrzu nie bedzie nim Andrzej.

Ale zeby nie bylo - jak z Polkowicami i Zabrzem zagra Andrzej, to tez nie bede sie klocil - wszystko zalezy od wyniku ;P

Co do dzisiejszego meczu....to spokojnie...to tylko taki lekko mocny (kojarzy sie ze slabo-silny) sparing byl Zabraklo mi tylko grilla i browarka na trybunach
              stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Rzeczywiście, dzisiaj Andrzej prezentował się lepiej od Boruca.Był bardzo spokojny,kilka razy popisał się naprawdę udanymi interwencjami.A szczupaczek też był pierwsza klasa Chyba tylko raz łapał piłkę na raty po rzucie rożnym.Ale myślę,że dałbym mu szansę z Polkowicami.
                Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Niech gra Boruc, chyba że już ewidentnie będzie cienił. Ma wpadki (jak dotychczas dwie), ale też wyciąga i to mu trzeba oddać. On musi czuć się pewnie - już ktoś to pisał...

Poza tym pewnie nie zauwazyliście, a ja siedziałem na Krytej na linii strzału - ten pierwszy słupek to ni ebył strzał w słupek tylko Artek sięgnął i sparował piłkę... Własnie na słupek. Za to popełnił jeden błąd - kiedy Choto wybijał z linii...
                  From flood into the fire
                  One thousand voices sing
                  We're in this together
                  For whatever fate may bring

Komentarz

Jestem za ,a nawet przeciw.
                    Szkopuł w tym ,że dla Boruca ,to już ostatni dzwonek ,żeby zaczął grać,a nie siedzieć na ławce,bo skończy jak Wierzchowski.

Komentarz

no ja nie wiem... niby bronil ciezkie strzaly ale nie jakos tak pewnie... bardziej przypadkowo... aha i zauwazyliscie jak w jednej z pierwszych interwencji zlapal pilke tak z 30 cm z apolem karnym...

Komentarz

o co wam chodzi z Borucem ? moze to kwestia tego ze nei ogladam meczy :> ale jak dotad zarejestrowalem tylko 1 powazny blad - vs KKS

Komentarz

No rzeczywiście ciężka sprawa :/ W sumie ciężko oceniać forme Krzyształowicza po 45 min gry, mimo iż pokazał ze bronić i to dobrze to on umie. Z drugiej strony Boruc ma ostanio swoje wpadki, które na szczęście nie skończyły się dla Legii stratą punktów i pewnie tylko dlatego jeszcze broni w pierwszym składzie. Tak to jest ze jak sie mecz wygra to i nawet kardynalne błędy można wybaczyć, bo ważne są te 3 pkt.

Wydaje mi sie jednak ze wybrałbym na mecz z Polkowicami Krzyształowicza. Trzeba dać mu szanse żeby dał się przekonać trenerowi ze jest godny zaufania. 45 min to za mało
                          W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok,
                          kibice na Legie jadą...

Komentarz

Kolego |<ArO(L)
                            Nie musi mi się podobać Twój podpis ale powinien być zgodny z regulaminem a nie jest.

Komentarz

Zamieszczone przez Nova
                              Kolego |<ArO(L)
                              Nie musi mi się podobać Twój podpis ale powinien być zgodny z regulaminem a nie jest.
                              kolezanka Nova ma racje. jestem pod wrazeniem wzroku, bo ja nie zauwazylem tego wczesniej. ale ja stary jestem
                              22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Pracuję...
                              X