Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Reklama lada dzień

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Reklama lada dzień

Prezes Legii poinformował, że nadal są prowadzone rozmowy ze sponsorem, który chce umieścić logo na koszulkach zawodników Legii. "Finalizujemy już umowę, na razie nie mogę jednak podać żadnych konkretów, bo tak życzy sobie nasz partner" - powiedział Edward Trylnik

no bardzo ciekawe kto bedzie sie bedzie reklamowal. wie ktos moze?
    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

moze i wiem kto bedzie na koszulkach bo zobaczcie sami kolporter bedzie bilety sprzedawal zostala umowa podpisana i wielce prawdopodobnie moze byc to wlasnie korporter s.a. na koszulkach naszej druzyny takie mam jakies pzreczucie!
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

a czy to wazna kto bedzie nas sponsorowal najwazniejsze jest to ze bedzie sponsor :

Komentarz

Browar Lech... Podobno. 8-

Komentarz

Kolporter takim najpoważniejszym sponsorem nie jest. Mimo całego rozmachu z jakim wszedł na rynek, znacznie przegrywa z Ruchem. A Ruch sponsorowany przez Ruch do potentatów nie należał.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
            Koszulki czy całokształt? 8- 8- ho:

Komentarz

Zamieszczone przez KróLegia
              Zamieszczone przez MaxyM
              Koszulki... Andrzej też o tym wspominał w którymś poscie.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                Zamieszczone przez KróLegia
                Zamieszczone przez MaxyM
                Koszulki... Andrzej też o tym wspominał w którymś poscie.
                Mówisz powaznie? Bo dzisiaj wyczytałem:
                Lech sponsorem Górnika

Górnik Zabrze uzgodnił warunki umowy sponsorskiej z Browarem Wielkopolskim "Lech". Prezes Zbigniew Koźmiński oczywiście nie chciał zdradzić szczegółów finansowych kontraktu. Wiadomo jednak, że w zamian za pewne pieniądze Lech będzie miał wyłączność na stadionie w swojej branży.- Oznacza to, że na stadionie pojawią się reklamy Lecha, ale również np. to, że w pubie sprzedawane będzie piwo tylko tej firmy - powiedział Zbigniew Koźmiński.

Wciąż trwają poszukiwania innych sponsorów. Kierunek włoski wybrał Marek Koźmiński. Niewykluczone, że już wkrótce na Górniku wyłączność na sprzedaż kawy będzie miał jeden z włoskich producentów.

źródło: Przegląd Sportowy / Tempo
                No to by oznaczała inwazję Lecha na całą Polskę
                Legia
                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

jedno lepsz od drugiegi. jak to będzie wyglądac jak w meczu Legia-Lech napis Lech na koszulce będzie mieć Legia???
                  a Kolporer przestał się Koroną zajmować? i ciekawe dlaczego tylko w 4 miejscach a w Ursusie w ich kiosku nie można kupić. :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                    jedno lepsz od drugiegi. jak to będzie wyglądac jak w meczu Legia-Lech napis Lech na koszulce będzie mieć Legia???
                    jest tylko pytanie, co bedzie trudniej zniesc? logo Lecha na koszulkach pilkarzy, czy w przypadku braku innych sponsorow coraz gorsza sytuacje finansowa klubu i wszystkie zwiazane z tym konsekwencje.
                    22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Zamieszczone przez MaxxxiM
                      Zamieszczone przez Mini
                      jest tylko pytanie, co bedzie trudniej zniesc? logo Lecha na koszulkach pilkarzy, czy w przypadku braku innych sponsorow coraz gorsza sytuacje finansowa klubu i wszystkie zwiazane z tym konsekwencje.
                      Wymyślacie problemy, Panowie.
                      A może na koszulkach będzie logo 10,5?
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

Lech? Ciekawe... Jak to ma się do przyszłego (?) sponsoringu drużyny Lecha przez Kompanię Piwowarską? Nie klei mi się to cosik...

Komentarz

No tak jak nie bylo sponsora to i dalej niema aco do sponsorowania prze browary lech to czemu nie zapewen wejdzie tam ten (zapomnialem :/ )jest tesz mozliwosc sponsorwanai Legiii lecha

Komentarz

Ja mam przeczucie ze to nie będzie wcale piwko tylko ... firma Jakubasa 8-
                            "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                            żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                            w środek meczu, nasze twarze mokną,
                            nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

a ja juz dawno stwierdzilem ze jakiekolwiek przewidywanie w sprawach Legii to gra ryzykowniejsza niz gra w stsach...

Komentarz

Pracuję...
                              X