Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Engel w Lechu?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Norbas
    odpowiedział(a)
    a może przekręt sportowy otworzył filię w Poznaniu?

Zostaw komentarz:

• Jacol
    odpowiedział(a)
    Eee w mojej opinii to tzw. kaczka dziennikarska. Taka sama jak np. transfer Sagana do Moskwy czy wiele wiele innych.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    a ja watpie w to i to bardzo bardzo mocno...

inaczej ja nie wierze w jego przejscie...

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez *PRZEMO*
    a moze lech to szczyt marzen ehh..
    panie engel przstan pan krecic tylko wejz sie za druzyne a w tedy beddziesz zadowolony bo jak beda efekty to bedzie kasa
    spoko spoko, Engel poki co nawet pary z ust nie puscil. a to ze jakas lokalna gazeta napisala costam, to nie koniec swiata. podobnie jak w przyadku Kusia trzeba poczekac az sam zainteresowanys ie wypowie.

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ems
    Były selekcjoner jest coraz bardziej zainteresowany prowadzeniem Lecha. Funkcja dyrektora w Legii to na pewno nie szczyt jego zawodowych ambicji.

źródło: Gazeta Poznańska

dla mnie sprawa jasna
    a moze lech to szczyt marzen ehh..
    panie engel przstan pan krecic tylko wejz sie za druzyne a w tedy beddziesz zadowolony bo jak beda efekty to bedzie kasa

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    znow nie chce kogos powtorzyc ale dla mnie Engel byłby wtedy taka sama kurva jak Czereś tyle ze ten poszedłby tam gdzie mu bardfziej sie podoba (tam trener tu menadżer) a nie za kasa

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Zamieszczone przez Grabo
    Engel drugim Czereszewskim?Oby nie.Lepiej dla niego aby pracował tutaj.Praca bezpieczniejsza,zyskuje szacunek,który po ewentualnym przejsciu do Lecha by stracił.Czy warto byłoby mu ryzykowac?Raczej nie ,ale kto wie...
    Zyskuje szacunek? Chyba tylko u kibiców Legii :> Jak przejdzie do Lecha to będzie zyskiwał u poznaniaków.
    a jesli nie osiagnie nic z Lechem, to nie bedzie tez szacunku u kibicow Lecha, tylko jak oni to mowia _"terror" i cos tam jeszcze. poza kasa (chyba) to niespecjalnie mu sie taki transfer oplaca.

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Grabo
    Engel drugim Czereszewskim?Oby nie.Lepiej dla niego aby pracował tutaj.Praca bezpieczniejsza,zyskuje szacunek,który po ewentualnym przejsciu do Lecha by stracił.Czy warto byłoby mu ryzykowac?Raczej nie ,ale kto wie...
    Zyskuje szacunek? Chyba tylko u kibiców Legii :> Jak przejdzie do Lecha to będzie zyskiwał u poznaniaków.

Zostaw komentarz:

• Grabo
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Były selekcjoner jest coraz bardziej zainteresowany prowadzeniem Lecha. Funkcja dyrektora w Legii to na pewno nie szczyt jego zawodowych ambicji.

źródło: Gazeta Poznańska

dla mnie sprawa jasna

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Q_(L)
    Duuużo więcej będziemy wiedzieć po meczu Lecha z Groklajnem.

Tak se myśle, że coś się może dziać, bo "Kubie" jakby coś drgnęło w zespole, a do Lecha trafił ulubieniec Engela - Marek "podaję głównie do tyłu" Świerczewski...
    Prócz Piotra Świerczewskieo jest tam jeszcze jeden Engela ulubieniec - Paweł Kaczorowski.
    mimo to nie sądzę, żeby Engel odszedł. Powody już podałem wcześniej

Zostaw komentarz:

• MaxxxiM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raekwon99
    jezeli Engel dostanie propozycje pewnie sie zgodzi. A jak ma podpisana umowe to e.t upomni sie jeszcze o odszkodowanie. ale to pewnie tylko plotka
    moze sie zgodzi, a moze sie nie zgodzi. moze wystapi o odszkodowanie, a moze nie bedzie musial. a moze Polska zostanie Mistrzem Europy, a Marek Saganowski krolem strzelcow. a moze Darek Kubicki zostanie trenerem Realu Madryt. a moze Gazeta Poznanska robi PR Lechowi, bo im zalezy zeby Kulczyk zabawil sie w Abramowicza?

poczekajmy troche idajmy na wstrzymanie. na razie z Legii nie ubyl Engel, tylko przyszedl Kus z polonii i cieszyc sie tym trzeba. bedziemy sie wsciekac i wyzywac odpowiedzialnych jak sie wydarzy cos konkretnie.

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez [marcin
    ]Nie wiem co za brednie wypisuje ta Gazeta Poznanska ale podobno Prezes Zarajczyk zdementował wszystko a podrugie Engel ma podpisany kontrakt i go spewnoscia wypelni :lech:
    8- A co? Jak mam podpisaną umowę o pracę na czas nieokreślony to muszę pracować w firmie "do samego końca... mojego lub jej"

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxxxiM
    Zamieszczone przez Q_(L)
    Duuużo więcej będziemy wiedzieć po meczu Lecha z Groklajnem.

Tak se myśle, że coś się może dziać, bo "Kubie" jakby coś drgnęło w zespole, a do Lecha trafił ulubieniec Engela - Marek "podaję głównie do tyłu" Świerczewski...
    Marek Świerczewski????!!!!! chyba Piotr Swierczewski!
    8- :fu: Ot co... :buhaha:

Zostaw komentarz:

• [marcin]
    odpowiedział(a)
    Nie wiem co za brednie wypisuje ta Gazeta Poznanska ale podobno Prezes Zarajczyk zdementował wszystko a podrugie Engel ma podpisany kontrakt i go spewnoscia wypelni :lech:

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X