Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

W Radiostacji o Kaziku

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W Radiostacji o Kaziku

Chlopaki kiepsko znaja sie na pilce ale o Kaziku opowiedzieli i za to nalezy sie im RESPECT. Oby wiecej takich programow.

-> Link do audycji

Jaka to radiostacja??

Jaka to ardiostacja bo fajna. I czy można jej słuchac przez neta?

Komentarz

"Radiostacja" - to jest nazwa tej radiostacji

http://www.radiostacja.pl/

Komentarz

8-

Radostacja nadaje tylko w Warszawie...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
          8-

Radostacja nadaje tylko w Warszawie...
          A dupa tam, sami sie chwalili, ze w 6 innych miastach tez nadaja.
          Zasadniczo...

Komentarz

To dostali w końcu licencję... Na to wygląda, a tyle zamieszania robili i prostesty jakieś... :>

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              To dostali w końcu licencję... Na to wygląda, a tyle zamieszania robili i prostesty jakieś... :>
              A oni nie naleza czasem do grupy RadiaZet? Cos mi sie tak o uszy obilo.

Komentarz

Sam już nie wiem? Nie tak dawno temu mieli kłopoty z koncesja i chcieli ich w cholerę zamknąć, a o koncesji na inne miasta nie było nawet mowy. Robili jakieś protesty itd. Dlatego teraz się zdziwiłem, jako że nie jestem na bieżąco, bo nie słucham tej stacji.

Komentarz

Ja zaczalem sluchac bo spodobal mi sie nowy kawalek Reni Jusis, WWO "Damy Rade" a takiej muzy nie graja w innych stacjach. Na codzien slucham Radia 94, czasem Pogody oraz wsluchuje sie w totalna nowosc na naszym rynku. Radio 104 Gold. Polaczenie Pogody z 94... zasadniczo.

Chcialbym sobie posluchac Radio Rock 95,6FM ale kuswa u mnie w pokoju takiego radia nie ma! IMO to sprawka tych, ktorzy podsluchy zakladali i inne zagluszacze. U mnie tego typu zabawek w scianach wiecej niz betonu.

Komentarz

Ja słucham Wawa lub pogody, nie lubię słuchać tego nowego chłamu... Bo wszystko to samo, o tym samym tylko inne małolatki bądź małolatów na gwiazdy kreują. Wole posłuchać starej dobrej muzyki i wiadomości.

Komentarz

A w Wawie nie graja tego gowna, ktorego pelno jest z Zet/RMF/Eska ?

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                        A w Wawie nie graja tego gowna, ktorego pelno jest z Zet/RMF/Eska ?
                        Bardzo mało...

Komentarz

Radiostacja nalezy do EuroZetu (bodajze tak to sie nazywa) ktory jest rowniez wlascicielem Radia Zet... ostatnio duzo w radiostacji sie zmienilo... wywalono prawie wszystkie programy autorskie (JMI, Slawek) i zostawiono jakas tam babke... ogolnie wszystko wskazuje na to ze radio bedzie coraz bardziej dobijac do mainstream i odcinac sie od alternatywanej przeszlosci...

Komentarz

Troche 'malopowazna' na audycja.Chyba prowadzacy za bardzo nie mieli pojecia o czym mowia.
                            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
                              [...] a o koncesji na inne miasta nie było nawet mowy. [...]
                              Nie słucham Radiostacji, ale wydaje mi się, że w Krakowie są już od bardzo dawna.
                              Jestem, a tak jakby mnie nie było...
                              Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Pracuję...
                              X